عضویت     ورود  هدف آدمهای کارآمد ، پیدا نمودن راهی مناسب برای ساختن ایده هاست . ارد بزرگ چهارشنبه، 4 ارديبهشت ماه ، 1398

کانال تلگرام

تبلیغات متنی

منوی سایت

جست و جو در بانك مقالات

مقالات جدید
تعداد شاخه ها: 30 عدد
تعداد مقالات: 758 عدد 1: آزمايشگاه الكترونيك - استاد محرري 
[دفعات مشاهده : 5311 بار]
 2: جزوه درس مخابرات 1 - دانشگاه فردوسي مشهد 
[دفعات مشاهده : 5368 بار]
 3: كتاب مهندسي تاسيسات / دكتر كلهر 
[دفعات مشاهده : 5264 بار]
 4: مجموع اعوجاج هارمونیک T.H.D 
[دفعات مشاهده : 5231 بار]
 5: كتاب "روش طراحي و تحليل مدارهاي الكترونيك" 
[دفعات مشاهده : 11780 بار]
 6: ادوات نوري 
[دفعات مشاهده : 5209 بار]
 7: كتاب اصول تلويزيون رنگي 
[دفعات مشاهده : 6873 بار]
 8: پروژه دزد گیر با سنسور تشخیص حرکت pir با قفل رمز الکترونیکی 
[دفعات مشاهده : 6432 بار]
 9: جزوه اندازه گیری الکتریکی 
[دفعات مشاهده : 5632 بار]
 10: سوالات کنکور کارشناسی ارشد 90 / گروه مهندسی برق 
[دفعات مشاهده : 7549 بار]
 11: آرشيو پروژه هاي 8051 
[دفعات مشاهده : 6342 بار]
 12: آرشيو پروژه هاي AVR‌ (ـ‌ 126 پروژه ) 
[دفعات مشاهده : 14141 بار]
 13: آموزش برنامه نويسي و كار با ماژول Sim300CZ با ميكروكنترلر AVR 
[دفعات مشاهده : 10300 بار]
 14: سوالات كنكور كارشناسي ناپيوسته 89 - گروه برق 
[دفعات مشاهده : 7738 بار]
 15: ارتباط میکروهای PIC با کمک پروتکل سریال I2C و نکات تکمیلی ماژول MSSP 
[دفعات مشاهده : 5851 بار]
 16: ساعت تقویم با کمک میکروکنترلر PIC و DS1307 
[دفعات مشاهده : 6438 بار]
 17: تایمرهای چند زمانه ( ساعت مرکزی ) با میکرو PIC 
[دفعات مشاهده : 5795 بار]
 18: ساعت تقویم شمسی مجهز به آلارم روزانه و هفتگی 
[دفعات مشاهده : 6769 بار]
 19: صفحه کلید وقفه ای با میکروکنترلر PIC 
[دفعات مشاهده : 5525 بار]
 20: کرنومتر دیجیتال با میکروکنترلر PIC با قابلیت ثبت 3 زمان 
[دفعات مشاهده : 5653 بار]
 21: طراحی و ساخت مدارات انتقال دیتا به وسیله ماژول های HMTR + پروژه چت متنی بیسیم 
[دفعات مشاهده : 8660 بار]
 22: سنسورهای حرارت 
[دفعات مشاهده : 7766 بار]
 23: کنترل وسایل برقی از طریق خط تلفن با میکروکنترلر PIC 
[دفعات مشاهده : 7813 بار]
 24: ارتباط سریال UART بین دو میکروکنترلر PIC 
[دفعات مشاهده : 6097 بار]
 25: گزارش کار آموزی : ماشین های ابزار کنترل عددی CNC 
[دفعات مشاهده : 6375 بار]
 26: کنترل وسایل به کمک ماژول HM-TR و میکرو AVR 
[دفعات مشاهده : 8884 بار]
 27: طراحی و ساخت کنترل از راه دور 1 کانال با کمک ماژول های ASK و آی سی های سری PT 
[دفعات مشاهده : 7353 بار]
 28: مجموعه رفرنس های آموزشی میکروکنترلرهای سری dsPIC 
[دفعات مشاهده : 6843 بار]
 29: مجموعه پروژه های میکروکنترلر AVR با کامپایلر بسکام 
[دفعات مشاهده : 11976 بار]
 30: طراحی و ساخت مدارات انتقال دیتا به وسیله ماژول های HM-T و HM-R با میکرو AVR 
[دفعات مشاهده : 9813 بار]

آخرين مطالب ارسال شده
· روش طراحي و تحليل مدارهاي الكترونيك[ 1 نظر شما چيه؟ - 39426 مشاهده ]
· اصول تلويزيون رنگي[ 0 نظر شما چيه؟ - 18012 مشاهده ]
· نرم افزار DigSilent[ 2 نظر شما چيه؟ - 21310 مشاهده ]
· AVR Tech Lib 2011[ 1 نظر شما چيه؟ - 24809 مشاهده ]
· مجموعه كنفرانس هاي سالينه ميكروچيپ / سال 2009 /[ 2 نظر شما چيه؟ - 22538 مشاهده ]
· آموزش كار با ماژول SIM300CZ با ميكرو AVR[ 4 نظر شما چيه؟ - 24876 مشاهده ]
· مجموعه فيلم هاي آموزشي نرم افزار Altium Designer[ 0 نظر شما چيه؟ - 38772 مشاهده ]
·  سوالات كنكور كارشناسي ناپيوسته 89 - گروه برق[ 0 نظر شما چيه؟ - 19831 مشاهده ]
· لينك دانلود مجله October 2010 / SERVO[ 0 نظر شما چيه؟ - 16955 مشاهده ]
· Catalog CA 01 (10/2009) / International version[ 0 نظر شما چيه؟ - 21206 مشاهده ]

[ موارد بیشتر در بخش اخبار و تازه ها ]

زبان
انتخاب زبان نمایش :

مطالب جديد
· 1: 2D Wavelet transform based compression of Pseudo-periodic signals
· 2: Web analytics: State-of-art & literature assessment
· 3: FIRES'IDWt COMMrmICATION INNTEFtFElWCE PR
· 4: هماهنگی سطوح عایقی بین برقگیر و ترانسفورماتور
· 5: آناليز حالت گذراي اضافه ولتاژ موج صاعقه در سيستم انتقال با مدلسازي و بررسي دكل خط انتقال kv 400
· 6: GPU Computing
· 7: همه چیز درباره مولتی متر (اهم متر)
· 8: ANALYSIS OF NONCHARACTERISTIC HARMONICS OF A LARGE HVDC TRANSMISSION SYSTEM AND COMPARISON WITH SITE
· 9: سيستمهاي هوشمند - نانو سنسورها
· 10: کنترل ایمنی دسترسی و ذخیره سازی داده درپایگاه داده های مبتنی بر ابر
· 11: طراحي و ساخت رله فركانسي ديجيتال با قابليت سازگاري با سيستم SCADA
· 12: کتاب DirectAdmin Tutorial
· 13: كارگزار توزيع شده فوتبال روبات ها
· 14: Overview of Control and Grid Synchronization for Distributed Power Generation Systems
· 15: كنترل مستقيم گشتاور و شار موتور سنكرون رلوكتانسي سه فاز تغذيه شده با اينورتر SVMدو سطحي سه فاز
· 16: Via Wearout Detection with On Chip Monitors
· 17: Evaluation of power transformer cooling with simulation
· 18: پیش بینی بلند مدت بار شبکه سراسری ایران با استفاده از شبکه عصبی با ورودیهای فازی ناشی از عدم قطعیت
· 19: ANSI/IEEE Std 390™-1987
· 20: THE STRUCTURE AND OPERATION OF THE PRIVATISED UK ELECTRICITY SUPPLY INDUSTRY

[ آخرين مقالات ]

ارسال مقاله به سايت

...::: Ir-Micro.Com :::... :: View topic - ارسال سيگنال روي تلفن

ارسال سيگنال روي تلفن

Post new topic   Reply to topic    ...::: Ir-Micro.Com :::... Forum Index -> مخابرات Printable Version
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Misaghsepehr
کاربر فعال
کاربر فعال

13286.62 امتیاز

Items

Status: Offline

PostPosted: شنبه، 3 شهريور ماه ، 1386 21:00:33 Reply with quote Scroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلا خدمت بچه هاي مخابرات:
من از ارسال ديتا روي تلفن چندان اطلاعاتي ندارم اما ميخوام با ميكرو AVR يه مدار بسازم كه ميكرو بعد از 3 تا زنگ گوشي رو بر ميداره و بعد از 2 ثانيه از برداشتن گوشي ؛ ميكرو يه صدا روي خط تلفن ارسال كنه تا كاربر بفهمه كه گوشي برداشته شد. مدار واسه ديتكت اومدن زنگ رو ساختم و مشكلم ارسال صدا روي خط با ميكرو هستش. اگه كسي راهنماييم كنه ممنون ميشم.
[email protected]

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Hamed
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

702870.36 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 3 شهريور ماه ، 1386 21:43:56 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام
نیازی به مدار خاصی نیست .
کافیه با یه خازن مثل 100 نانو به صورت سری به خط وصل کنید . واسه اطمینان هم می تونید یه زنر 5 ولتی با پایه میکرو موازی کنید .
البته این اتصال سری به خط واسه وقتی هست که گوشی برداشته شده و خط مشغول شده ، ولی موقعی که تلفن در حال زنگ خوردن هست نباید این خازن به خط وصل باشه ، چون به میکرو می تونه صدمه بزنه .
واسه تولید صدا هم کافیه با میکرو چند نت پشت سر هم تولید کنید و روی اون پایه ارسال کنید .

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Misaghsepehr
کاربر فعال
کاربر فعال

13286.62 امتیاز

Items

PostPosted: يكشنبه، 4 شهريور ماه ، 1386 16:30:48 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

آقا حام از لطفتون ممنون : اما من میخواستم بونم اگر یه نت رو ساختم و روی یکی از پین های میکرو گذاشتم: چه جوری این پین رو به خط تلفن وصل کنم تا رو خط تلفن اون نت رو بشنوم؟
ممنون-میثاق

Back to top
Hamed
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

702870.36 امتیاز

Items

PostPosted: يكشنبه، 4 شهريور ماه ، 1386 17:53:29 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

مگه شما نمی خواین بعد از وصل شدن تلفن ، با میکرو یه سری نت رو خط تلفن پخش کنید (واسه طرف مقابل) ؟

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Misaghsepehr
کاربر فعال
کاربر فعال

13286.62 امتیاز

Items

PostPosted: يكشنبه، 4 شهريور ماه ، 1386 19:28:52 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

آره ؛ اما :
1- خازني كه شما گفتين اين سيگنال روي پين ميرو رو به خاطر DC بودن رد نميكنه.
2- ولتاژ دو سر تلفن موقع برداشتن گوشي حدود 10 ولته اما ولتاژ ميكر 5 ولته.
اگه بيشتر راهمناييم كنين يه دنيا ممنونتون ميشم.

Back to top
Hamed
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

702870.36 امتیاز

Items

PostPosted: دوشنبه، 5 شهريور ماه ، 1386 15:28:28 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

1 - سیگنال ، پالس و کلا شکل موج هایی که حالت متغیر دارند با توجه به پریودی که دارند ، می تونند از خازن عبور کنند (البته باید خازن درست انتخاب شده باشه)
2 - ولتاژ تلفن هنگام برداشتن گوشی از نوع dc هست که همونطور که گفتید نمی تونه از خازن رد بشه و به میکرو صدمه ای بزنه . منم واسه همین گفتم که مدار فقط وقتی که خط مشغوله می تونه با خازن وصل بشه و موقع زنگ زدن چون سیگنال زنگ می تونه از خازن عبور کنه ، نباید میکرو وصل باشه .

من خودم با AVR کار نکردم ، اما فکر نکنم از نظر مقدار جریان دهی و مشخصات کلی پین ها با PIC تفاوت زیادی داشته باشه . من این مطلبی رو که به شما گفتمو عملی بستم و کامل هم جواب میده . فقط چند تا نکته وجود داره :
- واسه تولید صدا باید از تولید نت روی پایهء میکرو استفاده کنید که نت شماره 100 تا 110 واسه این کار مناسب هستن و صدای بوقی که پخش میشه جالب هست .
- واسه بالا بردن کیفیت صدای تولید شده ، بهتره به جای خازن 100 نانو ، از خازن 100 میکرو استفاده کنید .
- صدای بوقی که تولید میشه و رو خط فرستاده میشه تا حدی بلند هست و بهتره با یه شبکه مقاومتی تضعیف بشه و بعد به خط اعمال بشه .

این مدار رو هم می تونید ازش استفاده کنید :

البته اینو واسه این گزاشتم که از جریان دهی و باقی مشخصات AVR اطلاع ندارم و واسه اطمینان از آپ امپ استفاده کردم . اما تو مداری که خودم با PIC راه انداختم ، آپ امپ و خازن دوم رو استفاده نکردم و به خوبی هم عمل کرد . اما اگه خیلی نگران صدمه رسیدن به میکروتون هستید می تونید با آپ امپ استفاده کنید .

موفق باشید .

Back to top
Misaghsepehr
کاربر فعال
کاربر فعال

13286.62 امتیاز

Items

PostPosted: دوشنبه، 5 شهريور ماه ، 1386 17:51:09 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

آقا حامد از لطفتون ممنون. مدار واسه محافظت مدار ميكرو در مقابل زنگ تلفن رو طراحي كردم.فقط ميخواستم بدونم كه چه جوري ميشه با ميكرو روي تلفن سيگنال صدا ساخت كه راهنمايم كردين و ساختم و جواب گرفتم و واقعا ممنون. فقط من قضيه ي نت 100 و 101 رو نميدونم كه اگه يه توضيح مختصر بدين ممنون ميشم. اگه بخواين مدار مدار محافظت ميكرو ( با اپتو كوپلر) رو آپلود ميكنم.
Back to top
Hamed
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

702870.36 امتیاز

Items

PostPosted: سه شنبه، 6 شهريور ماه ، 1386 09:37:35 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

خواهش می کنم .
نت 100 که گقتم مربوط به یه دستور تو برخی از کامپیالر ها هست که میشه با دستور SOUND یه نت یا نویزی رو تولید کرد . خودم که با PIC BASIC کار می کنم ، تو اون این نت ها رو میشه بین 0 تا 255 تعریف کرد که 0 تا 127 به صورت نت و باقی نویز هستند که که به راحتی با یه خازن و یه بلندگو (البته از نوع کوچک) میشه صدای تولید شده رو شنید .
تو کامپایلرهای AVR هم ، واسه BASCOM می دونم این دستور هست ، اما بین 0 تا 65535 میشه واسش تعریف کرد و نمی دونم نت و ... واسه BASCOM چه جوری هست .
اما به طور خلاصه دستوری نت ها با دستور SOUND تولید میشن که وقتی زمان اجرای اون نت بالا باشه (مثلا 1 ثانیه) ، اون موقع به صورت بوق ممتد شنیده میشه .

واسه مدار پروژه ای که بستید هم ممنون میشم تو سایت بزارید تا باقی دوستان هم استفاده کنن (البته اگه توضیح بخش به بخش مدار هم باشه که دیگه عالی میشه) .
از سایت TINYPIC.COM واسه آپلود عکس می تونید استفاده کنید .
ممنون

Back to top
Misaghsepehr
کاربر فعال
کاربر فعال

13286.62 امتیاز

Items

PostPosted: سه شنبه، 6 شهريور ماه ، 1386 19:51:37 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

آقا حامد از لطفتون واقعا ممنون.
من با كد ويژن برنامه مينويسم . با بسكام خيلي كار نميكنم.
مدار رو هم PDF ميكنم ميذارم توي سايت.

Back to top
brainbaran
کاربر ماهر
کاربر ماهر

38919.68 امتیاز

Items

PostPosted: يكشنبه، 8 ارديبهشت ماه ، 1387 02:15:22 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

Misaghsepehr wrote:

مدار رو هم PDF ميكنم ميذارم توي سايت.

سلام
خوب چرا نذاشتین ... الو الو هستین ....؟
حامد خان چرا ایشون فایل رو نذاشتن ..
کو کجاس ؟ نمیبینم ؟ Rolling Eyes

فایل PDF شو منم لازم دارم .... Embarassed

Back to top
123456za
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

5010.92 امتیاز

Items

PostPosted: يكشنبه، 8 ارديبهشت ماه ، 1387 06:53:09 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام
دوست عزیز این مقاله رو بگیر همه اون چیزایی که می خوای داره Wink

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
brainbaran
کاربر ماهر
کاربر ماهر

38919.68 امتیاز

Items

PostPosted: يكشنبه، 8 ارديبهشت ماه ، 1387 07:03:53 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

123456za wrote:
سلام
دوست عزیز این مقاله رو بگیر همه اون چیزایی که می خوای داره Wink

عزیز دل خواهر (!) اونو من بیش از بیست و یک بار خوندم بدردم نخورد یعنی خورد ول نخورد یعنی یه جورایی کمک کرد
مرسی ممنون و تشکر ولی من چیزی که می خواستم نداشت
اونی که من می خوام دست میثاق جانه ....

Back to top
amir_yazdi
عضو افتخاری
عضو افتخاری

949042.00 امتیاز

Items

PostPosted: يكشنبه، 8 ارديبهشت ماه ، 1387 10:04:28 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام

باران خانم

شما مي خواهين تن روي خط بفرستين يا ديتا

يا حق

Back to top
brainbaran
کاربر ماهر
کاربر ماهر

38919.68 امتیاز

Items

PostPosted: يكشنبه، 8 ارديبهشت ماه ، 1387 13:38:33 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

gholam_hasan wrote:
سلام

باران خانم

شما مي خواهين تن روي خط بفرستين يا ديتا

يا حق

سلام به مهندس خودمون باعث زحمت !
نه ! من بحث خودمو تو این تاپیک مطرح کردم :
برنامه نویسی و مباحث مربوط به AVR در Idea ارتباط AVR بوسیله تماس با موبایل Rolling Eyes
(اگه خواستین منتطرتون می مونیم تا از تجربیاتتون بهره ببیریم Embarassed )
مدار و برنامه رو آماده کردیم امتحانم کردیم ...
فقط می خوام از تجربیات بدست اومده تو PDF اوشون (!) استفاده کنم ...
تشکر از محببتتون

Back to top
azarmehr
کاربر عادی
کاربر عادی

2260.14 امتیاز

Items

PostPosted: دوشنبه، 9 ارديبهشت ماه ، 1387 00:31:03 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام

اگر مي خواهيد روي خط ديتا يا DTMF بفرستيد مي توانيد از آي سي هاي شركت Sierra(سابق) استفاده كنيد مثل SC11014 كه همزمان هر دو كار رو انجام ميده و ميتونيد به ورودي اون حتي آي سي صدا مثل ISD2560 وصل كنيد تا روي خط صدا بفرستيد. بي شك براي ايزوله كردن ميكرو و مودم از خط تلفن بايد از مدار تطبيق امپدانس با خط تلفن يا DAA استفاده كنيد كه چون امپدانس خط تلفن ايران 600 اهم هستش بايد ترانس 600 به 600 كار كنيد. وريستور 250 ولتي در ورودي فراموش نشه چون يك Spike ساده روي خط تلفن و عدم استفاده از ترانس و وريستور باعث ميشه ميكرو شما بسوزه.
فراموش نكنيد كه براي اينكه بخواهيد با ميكرو زنگ بزنيد يا به تلفن مقابل جواب بدهيد بايد توسط يك رله و يك مدار ترانزيستوري ساده خط رو تسخير كنيد. براي خريد ترانس يادتون نره كه ترانس Wet نگيريد و از ترانس Dry با يك خازن 470 نانوي كوپلاژ استفاده كنيد...

رامين آذرمهر

Back to top
saleh_chz
مدیر انجمن
مدیر انجمن

3054267.20 امتیاز

Items

PostPosted: دوشنبه، 9 ارديبهشت ماه ، 1387 00:46:37 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام
دوست و استاد خوبمون جناب آذر مهر اگر لطف بفرمايند علاوه بر توضيحات مفيدشون يه شماتيك هم بذارند عالي مي شه .

ممنون

Back to top
azarmehr
کاربر عادی
کاربر عادی

2260.14 امتیاز

Items

PostPosted: دوشنبه، 9 ارديبهشت ماه ، 1387 00:51:35 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام
يادم رفت در مورد مدار عملي چيزي بگم! ببخشيد!

ديتا شيت آي سي SC11014 يا SC11054 شماتيكهاي عملي بسيار خوانا و عالي دارند كه من براي پروژه قراءت از راه دور كنتور براي شركت آبفا از اين شماتيكها استفاده كردم. براي تهيه آي سي ها امجد آبي الكترونيك.

رامين آذرمهر

Back to top
brainbaran
کاربر ماهر
کاربر ماهر

38919.68 امتیاز

Items

PostPosted: دوشنبه، 9 ارديبهشت ماه ، 1387 08:38:18 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

azarmehr wrote:
سلام
براي تهيه آي سي ها امجد آبي الكترونيك.
رامين آذرمهر

از راهنمایی نزدیکتون ممنون ppr(
آخه این همه راه بری امجد که چی بشه ؟
چندبار رفتم بعضیاشون خوب جواب نمی دن آدمو ضایه میکنن Confused
ولی کاش بیشتر همینجا توضیح می دادین ...
بازم مرسی و تشکر

Back to top
MehdiArt
عضو افتخاری
عضو افتخاری

95991.80 امتیاز

Items

PostPosted: دوشنبه، 9 ارديبهشت ماه ، 1387 08:45:03 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام ...
باران ...

من كه يك مدار كامل بهت دادم ٬ باز چيه كه تاپيك رو گذاشتي روي سرت Wink ؟؟؟

Victory is not never to fall, It is to rise after every fall[/i:
Back to top
brainbaran
کاربر ماهر
کاربر ماهر

38919.68 امتیاز

Items

PostPosted: دوشنبه، 9 ارديبهشت ماه ، 1387 08:53:07 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام مهدی جون ... صبح بخیر ...
تقصیر من نیست دوستان محبتشون زیاده نظر می دن !!! (دستشون درد نکنه )
بله بله بله مدارتون متین ! عالیه ...
ولی اگه به تاپیکمون نیگا کنین من هم اینکه برنامهی میکرو رو گذاشتم هم مدارو بستم ولی الان موندم (میترسم Embarassed ) به خط تلفن وصل کنم منتظر دستور بزرگوارانی مثل شما یا آرش خان ام ....
ولی همه سرشون شلوغه Crying or Very sad

Back to top
MehdiArt
عضو افتخاری
عضو افتخاری

95991.80 امتیاز

Items

PostPosted: دوشنبه، 9 ارديبهشت ماه ، 1387 09:00:29 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

صبح توهم بخير ...

چند دقيقه صبر كني من مدارتو يه نگاه بندازم بعد بهت ميگم چه كار كني !!!

Please wait just a moment

Victory is not never to fall, It is to rise after every fall[/i:
Back to top
brainbaran
کاربر ماهر
کاربر ماهر

38919.68 امتیاز

Items

PostPosted: دوشنبه، 9 ارديبهشت ماه ، 1387 09:22:20 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

Oh !
Ok
Please Answer This Question in the my Topic
by Very Tankyou And Congradulation

Back to top
Arash_em
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

282074.08 امتیاز

Items

PostPosted: دوشنبه، 9 ارديبهشت ماه ، 1387 21:19:26 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

brainbaran wrote:

Oh !
Ok
Please Answer This Question in the my Topic
by Very Tankyou And Congradulation

سلام.
باران جان جواب شما در تاپيك خودتون داده شد.
موفق و پيروز باشيد. Wink

Back to top
Hamed
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

702870.36 امتیاز

Items

PostPosted: دوشنبه، 9 ارديبهشت ماه ، 1387 21:32:02 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

البته آی سی MT8880 یا MT8888 (درست یادم نیست کدومشون بود) ، می تونه عمل شماره گیری رو انجام بده که یه سری رجیستر داخلی و پایه های کنترلی داره که باید با میکرو تنظیم بشه تا شماره گیری کنه . و البته توانایی دکود کردن DTMF رو هم داره . یه جورایی MT8870 هست که حالت شماره گیری هم واسش قرار داده شده .

Back to top
brainbaran
کاربر ماهر
کاربر ماهر

38919.68 امتیاز

Items

PostPosted: دوشنبه، 9 ارديبهشت ماه ، 1387 21:54:07 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous post

Hamed wrote:
البته آی سی MT8880 یا MT8888 (درست یادم نیست کدومشون بود) ، می تونه عمل شماره گیری رو انجام بده که یه سری رجیستر داخلی و پایه های کنترلی داره که باید با میکرو تنظیم بشه تا شماره گیری کنه . و البته توانایی دکود کردن DTMF رو هم داره . یه جورایی MT8870 هست که حالت شماره گیری هم واسش قرار داده شده .

سلام و تشکر ..
حامدخان خوشحال میشدم PDF ای که میثاق قولش رو داده بود میذاشتین ..
روی سایته ؟ Rolling Eyes

Back to top
Post new topic   Reply to topic    ...::: Ir-Micro.Com :::... Forum Index -> مخابرات All times are GMT + 3.5 Hours
Page 1 of 1
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum

Jump to: