عضویت     ورود  برای پرش های بلند ، گاهی نیاز است چند گامی پس رویم . ارد بزرگ شنبه، 2 تير ماه ، 1397

کانال تلگرام

تبلیغات متنی

منوی سایت

جست و جو در بانك مقالات

مقالات جدید
تعداد شاخه ها: 30 عدد
تعداد مقالات: 758 عدد 1: آزمايشگاه الكترونيك - استاد محرري 
[دفعات مشاهده : 4576 بار]
 2: جزوه درس مخابرات 1 - دانشگاه فردوسي مشهد 
[دفعات مشاهده : 4527 بار]
 3: كتاب مهندسي تاسيسات / دكتر كلهر 
[دفعات مشاهده : 4563 بار]
 4: مجموع اعوجاج هارمونیک T.H.D 
[دفعات مشاهده : 4504 بار]
 5: كتاب "روش طراحي و تحليل مدارهاي الكترونيك" 
[دفعات مشاهده : 10918 بار]
 6: ادوات نوري 
[دفعات مشاهده : 4627 بار]
 7: كتاب اصول تلويزيون رنگي 
[دفعات مشاهده : 6157 بار]
 8: پروژه دزد گیر با سنسور تشخیص حرکت pir با قفل رمز الکترونیکی 
[دفعات مشاهده : 5791 بار]
 9: جزوه اندازه گیری الکتریکی 
[دفعات مشاهده : 4916 بار]
 10: سوالات کنکور کارشناسی ارشد 90 / گروه مهندسی برق 
[دفعات مشاهده : 6886 بار]
 11: آرشيو پروژه هاي 8051 
[دفعات مشاهده : 5588 بار]
 12: آرشيو پروژه هاي AVR‌ (ـ‌ 126 پروژه ) 
[دفعات مشاهده : 13339 بار]
 13: آموزش برنامه نويسي و كار با ماژول Sim300CZ با ميكروكنترلر AVR 
[دفعات مشاهده : 9643 بار]
 14: سوالات كنكور كارشناسي ناپيوسته 89 - گروه برق 
[دفعات مشاهده : 7021 بار]
 15: ارتباط میکروهای PIC با کمک پروتکل سریال I2C و نکات تکمیلی ماژول MSSP 
[دفعات مشاهده : 5186 بار]
 16: ساعت تقویم با کمک میکروکنترلر PIC و DS1307 
[دفعات مشاهده : 5751 بار]
 17: تایمرهای چند زمانه ( ساعت مرکزی ) با میکرو PIC 
[دفعات مشاهده : 5221 بار]
 18: ساعت تقویم شمسی مجهز به آلارم روزانه و هفتگی 
[دفعات مشاهده : 6171 بار]
 19: صفحه کلید وقفه ای با میکروکنترلر PIC 
[دفعات مشاهده : 4857 بار]
 20: کرنومتر دیجیتال با میکروکنترلر PIC با قابلیت ثبت 3 زمان 
[دفعات مشاهده : 5011 بار]
 21: طراحی و ساخت مدارات انتقال دیتا به وسیله ماژول های HMTR + پروژه چت متنی بیسیم 
[دفعات مشاهده : 7785 بار]
 22: سنسورهای حرارت 
[دفعات مشاهده : 7178 بار]
 23: کنترل وسایل برقی از طریق خط تلفن با میکروکنترلر PIC 
[دفعات مشاهده : 7154 بار]
 24: ارتباط سریال UART بین دو میکروکنترلر PIC 
[دفعات مشاهده : 5425 بار]
 25: گزارش کار آموزی : ماشین های ابزار کنترل عددی CNC 
[دفعات مشاهده : 5674 بار]
 26: کنترل وسایل به کمک ماژول HM-TR و میکرو AVR 
[دفعات مشاهده : 8107 بار]
 27: طراحی و ساخت کنترل از راه دور 1 کانال با کمک ماژول های ASK و آی سی های سری PT 
[دفعات مشاهده : 6715 بار]
 28: مجموعه رفرنس های آموزشی میکروکنترلرهای سری dsPIC 
[دفعات مشاهده : 6200 بار]
 29: مجموعه پروژه های میکروکنترلر AVR با کامپایلر بسکام 
[دفعات مشاهده : 11317 بار]
 30: طراحی و ساخت مدارات انتقال دیتا به وسیله ماژول های HM-T و HM-R با میکرو AVR 
[دفعات مشاهده : 9230 بار]

آخرين مطالب ارسال شده
· روش طراحي و تحليل مدارهاي الكترونيك[ 1 نظر شما چيه؟ - 38556 مشاهده ]
· اصول تلويزيون رنگي[ 0 نظر شما چيه؟ - 17340 مشاهده ]
· نرم افزار DigSilent[ 2 نظر شما چيه؟ - 20701 مشاهده ]
· AVR Tech Lib 2011[ 1 نظر شما چيه؟ - 24191 مشاهده ]
· مجموعه كنفرانس هاي سالينه ميكروچيپ / سال 2009 /[ 2 نظر شما چيه؟ - 21857 مشاهده ]
· آموزش كار با ماژول SIM300CZ با ميكرو AVR[ 4 نظر شما چيه؟ - 24263 مشاهده ]
· مجموعه فيلم هاي آموزشي نرم افزار Altium Designer[ 0 نظر شما چيه؟ - 37368 مشاهده ]
·  سوالات كنكور كارشناسي ناپيوسته 89 - گروه برق[ 0 نظر شما چيه؟ - 19139 مشاهده ]
· لينك دانلود مجله October 2010 / SERVO[ 0 نظر شما چيه؟ - 16393 مشاهده ]
· Catalog CA 01 (10/2009) / International version[ 0 نظر شما چيه؟ - 20283 مشاهده ]

[ موارد بیشتر در بخش اخبار و تازه ها ]

زبان
انتخاب زبان نمایش :

مطالب جديد
· 1: Reliability Index Forecast by Fuzzy Principle
· 2: Obstacle Avoidance with Ultrasonic Sensors
· 3: افزايش سرعت و قابليت اطمينان رفع ابهام فاز در سيستمهاي ناوبري ماهواره اي
· 4: A Hybrid Algorithm for Antenna Placement in Cellular Networks
· 5: IEEE Std 802.1AS™-2011
· 6: شبيه سازي لغزش زمانبندي و تعيين عوامل موثر بر آن در اسيلاتور هاي حلقه اي كنترل شده با ولتاژ
· 7: کدگذاری مشترک اطلاعات صدا و تصویر در شبکه های چند رسانه ای
· 8: Biomechanical Design of the Berkeley Lower Extremity Exoskeleton (BLEEX)
· 9: كنترل مستقيم گشتاور موتور آهنربای دائم (PMSM) با اينورتر چند سطحي و استفاده ازSVM
· 10: سونار ها و شناسايي در دريا
· 11: The Art of Designing Embedded Systems
· 12: Zigbee Based Collaborative AP Discovery
· 13: Programmable Logic Design
· 14: برآورد انرژي و بار با استفاده از روش تلفيقي
· 15: دانلود کتاب میکروالکترونیک بهزاد رضوی ( زبان اصلی )
· 16: Power Supplies for LED Driving
· 17: آزمون تصویری بازشناسی انسان از ماشین مبتنی بر تبدیلات هندسی
· 18: Design of Robust Quadratic Finite-Horizon Optimal Static Output Feedback Controllers
· 19: مقايسه اثر امواج پالسي فراصوتي با فركانس 1MHz و فنوفوروزيس اسيد اسكوربيك در درمان زخم فشاري
· 20: Optimal Selection of SSSC Based Damping Controller Parameters for Improving Power System Dynamic

[ آخرين مقالات ]

ارسال مقاله به سايت

...::: Ir-Micro.Com :::... :: View topic - سومین سال حضور Ir-Micro.com

سومین سال حضور Ir-Micro.com
Goto page 1, 2  Next

Post new topic   Reply to topic    ...::: Ir-Micro.Com :::... Forum Index -> اطلاعیه های سایت Printable Version
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Hamed
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

702870.36 امتیاز

Items

Status: Offline

PostPosted: چهارشنبه، 26 دي ماه ، 1386 19:43:15 Reply with quote Scroll Down to Next postGo to last Post of Page

گذشت و گذشت و گذشت ... تا رسیدیم به نقطه ای که ازش شروع کرده بودیم یا به عبارت دیگه نقطهء شروع کار .
با عنایت و لطف خدا ، دومین سال حضور IR-MICRO در شبکه اینترنت هم سپری شد و وارد سومین سال شدیم . پارسال قبل از رسیدن به این روزا ، نظر سنجی گزاشتیم که نظر دوستان رو در مورد ادامه کار سایت بدونیم که ...

اما امسال دیگه این کار انجام نشد ، چون با توجه به حجم درخواست ها و ...سوال جالبی به نظر نمیومد و جوابش هم معلوم بود .
حدودا 2 سال پیش این سایت ثبت و شد و شروع به کار کرد که قبل از اون یک وبلاگ نقلی بود ...
کار سایت خیلی ساده شروع شد و خیلی ساده تر هم رشد کرد و در بین سایت های برق واسه خودش جایی باز کرد .
تو این مدت خیلی از دوستان برای این سایت زحمت کشیدند که واقعا جای تشکر و خسته نباشید داره . که عده ای از اونها مثل مهدی قاسمی ، حامد عزیزخانی ، علیرضا پرخویی و ... که دیگه به دلیل مشغله و ... مارو همراهی نمی کنند . برخی ها هم مثل بهرام پور علی بابا ، مسلم بگل و .. هم باز به دلیل درس و مشغله کمتر فرصت سر زدن به سایت رو دارند .
و آرش عزیز و رسول جان که مخصوصا تو این چند ماه اخیر خیلی زحمت کشیدند .

یه آمار جالب هم از رشد سایت بگم .
تابستونی رتبه جهانی سایت در حدود 270.000 بود . اما الان این رتبه به حدود 124.000 رسیده که رشد خیلی خوبی هست .
همچنین در بین سایت های ایرانی هم از حدود 2100 به 1100 رسیده . پهنای باند مصرفی تو تیر ماه در حدود 7 گیگ بود که تو ماه قبل به 65 گیگ رسید .
از نظر تعداد عضو ها هم بزرگترین سایت در زمینه برق و الکترونیک هستیم که تا این تعداد مخاطب داریم .
بازدید روزانه سایت و عضویت هم در حدود 2-3 برابر شده . و بالاترین رکورد ثبت شده در حدود بازدید 20.000 و عضویت 123 نفر در یک روز بوده که از همه نظر رشد قابل توجهی داشتیم .
تو این مدت هم سایت هایی مثل مرکز اسناد ایران ، وزارت نیرو ، وزارت علوم ، داشنگاه هایی مثل تهران سما ، صومعه سرا و رجایی و ... هم با معرفی و لینک دادن به سایت باعث رشد هر چه بیشتر سایت شدند . در سال آینده هم به امید خدا ، در کتاب درسی رشته برق هم توسط آموزش و پرورش معرفی خواهیم شد .

امیدوارم که بتونیم در حد توان جوابگوی این همه لطف و زحمت دوستان باشیم .
در آخر این تقاضا رو هم از اعضای سایت دارم که :
- به اطلاعیه های سایت توجه کنند . اینکه برای دانلود از نرم افزار استفاده کنند ، از پیغام خصوصی و یا ایمیل برای سوال پرسیدن استفاده نکنند و ... همه برای راحتی خود دوستان هست . پس لطفا به این موارد عمل کنند .
- سعی کنند در بحث های سایت بیشتر شرکت داشته باشند و در حد توان به دوستان دیگه که مشکل پیدا کردند کمک کنند .
- در صورت مشاهده مشکلات و نواقصی در سایت توسط بخش تماس با ما به تیم مدیریتی سایت ارجاع کنند .
- مطالب ، پروژه ها ، پایان نامه ها ، مقالات و ... که در ختیار دارند رو با استفاده از ارسال برای ما و یا قرار دادن مستقیم در انجمن سایت ، در اختیار دوستان دیگر قرار بدند تا به امید خدا در سال آینده بتونیم خیلی بهتر به پیش بریم .

با آرزوی پیروزی و موفقیت برای همه دوستان

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
e2m
کاربر فعال
کاربر فعال

20068.46 امتیاز

Items

PostPosted: چهارشنبه، 26 دي ماه ، 1386 19:48:09 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

من پيشا پيش اين موفقيت بزرگ را براي شما حامد جان وخانواده بزرگ اين انجمن تبريك عرض ميكنم اميدوارم كه هر روز پربارتر و ارزشمندتر باشد
با تشكر

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
Arash_em
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

282074.08 امتیاز

Items

PostPosted: چهارشنبه، 26 دي ماه ، 1386 20:11:18 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام بر همگي عزيزان.

من هم به نوبه خودم سومين سال حضور Ir-Micro.Com را در دنياي مجازي اينترنت تبريك مي گم...
از تمام كاربران و عزيزاني هم كه ما را در اين مدت ياري كردند كمال تشكر و قدرداني را دارم...

ولي خودمونيم گذر عمر چه زود مي گذرد...الان من سه سال هست كه با حامد عزيز و سايت همكاري مي كنم... Rolling Eyes
اين شعرم يادم اومد گفتم بنويسم:
عمر اگر خوش گذرد زندگي نوح كم است***ور به سختي گذرد نيم نفس بسيار است.

با تقديم و احترام-آرش.

حاجت ز كه مي خواهي جايي كه خدا باشد *
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Rasool-GH
مدیر انجمن
مدیر انجمن

47315.30 امتیاز

Items

PostPosted: چهارشنبه، 26 دي ماه ، 1386 21:06:46 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام

تولدش مبارک aa)

حامد جان به شما و تمام همکاران قدیم و جدید که برای رسیدن این سایت به این درجه و مقام تلاش کردن خسته نباشید میگم و برای همه ارزوی موفقیت میکنم (حال کردی . یه جوری گفتم که شامل خودم هم شد tp(( )

امار جالب و قابل توجهی است . من موندم دولت که اینهمه از تولید محتوای الکترونیک حرف میزنه چرا به این امارها و تلاشهای بی دریغ توجه نمیکنه crybaby . البته انتظاری هم نمیشه داشت ac) .

همیشه موفق و پیروز باشید

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
omed
کاربر ماهر
کاربر ماهر

118623.20 امتیاز

Items

PostPosted: دوشنبه، 22 بهمن ماه ، 1386 11:21:34 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

با سلام
من هم از شنيدن اين اخبار بسيار خوشحال شدم و از دوستان عزيز كه در راه اندازي و پشتيباني اين سايت نهايت تلاش را ميكنند سپاسگذارم aa)

Back to top
View user's profile Send private message
brainbaran
کاربر ماهر
کاربر ماهر

38919.68 امتیاز

Items

PostPosted: دوشنبه، 22 بهمن ماه ، 1386 21:32:59 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام !
گرچه ازين ماجرا در اين سال قريب به 1 ماه ميگذره ولي منم براشون آرزوي شادي - توفيق- سربلندي - سرافرازي - پيروزي- پايندگي - كاميابي - خوشكامي - سلامتي - خستگي ناپذيري - حاضر جوابي و آن لاين بودن و . . . Mr. Green

دارم - اميدوارم منم بتونم مثل دوستان جنبه كمك به ديگران رو داشته باشم Wink

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
ghaheri
کاربر فعال
کاربر فعال

174004.96 امتیاز

Items

PostPosted: سه شنبه، 23 بهمن ماه ، 1386 02:16:57 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

من هم مدت زيادي نيست توي اين سايت تبادل نظر مي كنم ولي خيلي به دردم خورد و فكر مي كنم به درد كسي هم خورده باشم . به هر حال از دوستان عزيزي كه اين جو صميمي رو ايجاد كردند نهايت تشكر رو دارم . اميدوارم اين سايت و مديرانش پله هاي ترقي رو سريعتر از گذشته طي كنه . و در آينده نوه نتيجه هاي ما و شما راهمون رو ادامه بدند . Mr. Green
Back to top
msn
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

3811.68 امتیاز

Items

PostPosted: سه شنبه، 23 بهمن ماه ، 1386 07:43:42 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام
من هم به نوبه خودم از مسولين و تمامي دوستان اين سايت تشكر مي كنم.

ان شا ا.... پيروز و سربلند و موفق باشيد زير سايه مرتضي علي

يا علي

Back to top
ahmad2000
کاربر عادی
کاربر عادی

26633.22 امتیاز

Items

PostPosted: سه شنبه، 23 بهمن ماه ، 1386 14:20:23 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام
به همه عزيزاني كه در ساخت و بهره برداري از اين سايت زحمت كشيدن خسته نباشيد مي گم و بايد بگم كه كارتون حرف نداره.
اميدوارم روند رو به رشدتون ادامه داشته باشه.

Back to top
yashar666
کاربر فعال
کاربر فعال

21892.08 امتیاز

Items

PostPosted: پنجشنبه، 8 فروردين ماه ، 1387 23:06:59 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

منم تبريك مي گم به آقا حامد فقط اگه سايت بيشتر به عنوان رو سايت مربوط بشه و از گفتگو هاي آزاد كمتر بشه بهتر (اين نظر منه حقير هست ) و بيشتر تخصصي بشه
Back to top
Hamed
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

702870.36 امتیاز

Items

PostPosted: پنجشنبه، 8 فروردين ماه ، 1387 23:50:46 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

خیلی ممنون .
فقط در مورد مباحث بگم که به نظر خودم اینجوری بهتر هست . نه اینکه همش بحث متفرقه یا ... باشه . اما آزادی وجود داشته باشه که هر کس خواست بحث تخصصی کنه و اگر هم خواست در کنارش بحث های دیگه هم داشته باشه . چون اینجوری از حالت خشک هم خارج میشه .
البته فقط برای انجمن سایت به این نحو هست ، اما در مورد بخش مقالات که مهمترین بخش سایت هست ، این مسئله رعایت شده و فقط مباحث مربوطه وجود داره .
انجمن با خود دوستان هست که در کدوم بخش فعالیت کنند . فقط کافیه یه سری نکات رو رعایت کنند .

Back to top
omed
کاربر ماهر
کاربر ماهر

118623.20 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 9 فروردين ماه ، 1387 09:55:48 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

با سلام
منم با آقا حامد موافقم . اگر فقط مسايل تخصصي باشه كمي خسته كننده ميشه . aa)

Back to top
saeed_2008
کاربر فعال
کاربر فعال

27698.50 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 3 خرداد ماه ، 1387 20:27:23 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام. البته من یه مقداری دیر این تاپیک رو پیدا کردم ولی به هر حال دو سال و نیم شدن سن این سایت رو تبریک میگم!!
از آقا حامد هم تشکر میکنم و هر کاری که از دستم بر بیاد برای این سایت و همکاری با شما انجام میدم.
من هر روز وقتی به اینترنت وصل میشم اولین سایتی رو که باز میکنم همین سایت هست.
بعد از اینکه عناوین تاپیک های اخیر رو مرور میکنم و چند تا تاپیک رو هم میبینم تازه بعدش میرم تو سایتهای دیگه ( وبلاگ خودم و ایمیل و ...)
این سایت خیلی خوبه. هر موقع هر مشکلی دارم بچه ها فورا کمک میکنن . تو سایت های مشابه دیگه، اگه سوالی رو مطرح کنی شاید چند روز بعد یه نفر یه جوابی بده
ولی اینجا تا یه سوال میپرسم هنوز یک روز نشده اون قدر جواب میاد که آدم شرمنده میشه.
اکثر کسانی هم که باهاشون در مورد وبسایتهای برق صحبت میکنم، این سایت و آقا حامد رو میشناسن و ازش تعریف میکنن
منم فوری سواستفاده میکنم و میگم آقا حامد مدیر وبسایت ، هم دانشگاهی خودمه! (البته هنوز ندیدمش!!)
به هر حال بازم از آقا حامد و بقیه دوستان فعال سایت تشکر میکنم و امیدوارم این تشکر فقط زبانی نباشه و هر کاری از دستم بر بیاد انجام بدم aa)

Back to top
yashar666
کاربر فعال
کاربر فعال

21892.08 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 3 خرداد ماه ، 1387 22:16:07 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

Hamed wrote:
خیلی ممنون .
فقط در مورد مباحث بگم که به نظر خودم اینجوری بهتر هست . نه اینکه همش بحث متفرقه یا ... باشه . اما آزادی وجود داشته باشه که هر کس خواست بحث تخصصی کنه و اگر هم خواست در کنارش بحث های دیگه هم داشته باشه . چون اینجوری از حالت خشک هم خارج میشه .
البته فقط برای انجمن سایت به این نحو هست ، اما در مورد بخش مقالات که مهمترین بخش سایت هست ، این مسئله رعایت شده و فقط مباحث مربوطه وجود داره .
انجمن با خود دوستان هست که در کدوم بخش فعالیت کنند . فقط کافیه یه سری نکات رو رعایت کنند .

منم دقيقا با نظرت موافقم حامد جان راستي تولد سايت هم تبريك مي گم Mr. Green

جاي صالح عزيزم خالييييييييييييييي Crying or Very sad

Back to top
Hamed
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

702870.36 امتیاز

Items

PostPosted: سه شنبه، 17 دي ماه ، 1387 15:34:16 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

دومین اصلی سایت برای سال چهارم هم تمدید شد .

Back to top
roboeli
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

22523.54 امتیاز

Items

PostPosted: سه شنبه، 17 دي ماه ، 1387 21:43:32 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

حضور شگرفي بوده است.

به اميد روز ديدار
موفق باشيم.

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
gharibe_12000
مدیر انجمن
مدیر انجمن

22254.60 امتیاز

Items

PostPosted: چهارشنبه، 18 دي ماه ، 1387 01:05:26 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

هنوز اون روز که ایمیل حامد خان رو خوندم یادمه.!!!
" من یک سایت به اسم ir-micro.com زدم ، بیا و مطالب مبلاگت رو اونجا بنویس "

گفتم یه سر بزنم ببینم این سایت تازه چی داره؟

چند تا صفحه html ساده که لینک های مطالب خود حامد رو توش داشت.

بعد چند وقتی سایت بالا نیومد و دوباره این سایت رو بالا آورد.

بعدش با حامد شروع کردیم به صحبت ، شبها تا دیر وقت. هر چند وقت یک بار مشکل جدید پیش می اومد.

الان چهار ساله که سایت سر پا مونده. هر روز هم داره پیشرفت می کنه.

خدا رو شکر

موفق باشی و پایدار

aa) aa) aa) aa) aa) aa) aa)

بهرام الکترونیک ..انواع مدار ، پروژه ، مقاله ، کتاب های ،آمو
Back to top
saleh_chz
مدیر انجمن
مدیر انجمن

3049681.20 امتیاز

Items

PostPosted: چهارشنبه، 18 دي ماه ، 1387 09:40:18 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام
خوب من هم گفتم بیام یه چیزی بگم .
البته من خیلی جوان تر از بروبچ قدیمی سایت هستم . منو کسی دعوت نکرد ! خودم همینجوری اومدم .
راستش من توی نت دنبال مطلبی در رابطه با rc5 بودم که اینجا اومدم . بعدش چیزی که میخواستم گیرم نیومد و علاوه بر این دیدم که یکی توی یه سوال ساده گیره . دلم نیومد و .... شدم اینی که می بینین ! Neutral

من هم خیلی چیزا یاد گرفتم توی سایت . خیلی چیزها ... خیلی دوست ها پیدا کردم ...

خوب بهتر از این هم میشه . امیدوارم مبحث تاپیک های محرمانه و آگهی های استخدامی و ارتباط با صنعت که صحبتش پیشتر ها با حامد خان و آرش جان بود راه بیفته .

زنده باد

Back to top
Hamed
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

702870.36 امتیاز

Items

PostPosted: چهارشنبه، 18 دي ماه ، 1387 11:11:20 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

تو این 3 سالی که گذشت به نظر خودم سال 87 چندان رشد خاصی تو سایت نداشتیم .
فقط امیدوارم امسال بتونیم یک سری برنامه و ... که داریمو پیاده کنیم که حداقل سال بعدی با شور و حال بیشتری 5 ساله شدن سایت رو ببینیم :D

Back to top
alnz
کاربر نمونه
کاربر نمونه

1396165.04 امتیاز

Items

PostPosted: چهارشنبه، 18 دي ماه ، 1387 11:12:39 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام

نمي دونم در اين جور مواقع چي ميگن ؟!!

فقط مي تونم بگم از همه دست اندر كاران سايت به خاطر زحمات ارزشمندشون ممنونم

از طرف عادل جون Mr. Green

Zohair
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

14781.24 امتیاز

Items

PostPosted: چهارشنبه، 18 دي ماه ، 1387 11:32:35 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام خدمت همه دوستان و سروران
من هم خيلي خوشحالم . به جرات ميتونم بگم كه اين سايت رو به هر كسي كه معرفي كردم تا حالا نشده كه نياد بعدش كلي تشكر و ... كنه . ان شا ا.. كه روز به روز پيشرفت بيشتر آي آر ميكرو رو شاهد باشيم .

dany1234
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

2830.00 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 23 اسفند ماه ، 1387 19:07:25 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

من هم این موفقیت رو به شما و همه ی دوستان دیگر تبریک میگم .
بابا خیلی باهالین Razz

Back to top
elmif
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

227454.56 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 23 اسفند ماه ، 1387 23:22:10 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

با سلام به همه دوستان و دوستداران اين سايت از همه كساني كه دراين انجمن زحمت مي كشن تشكر مي كنم پيشاپيش سال نو را هم تبريك مي گم ديگه .................. aa) aa)
Back to top
yashar666
کاربر فعال
کاربر فعال

21892.08 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 24 اسفند ماه ، 1387 00:17:10 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

منم به حامد جان و آرش گل و به همه تبرك مي گم
Back to top
study
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

17630.26 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 24 اسفند ماه ، 1387 14:13:35 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

من هم به مدیران و تمامی افرادی که به نوعی برای این سایت زحمت میکشند تبریک میگم و امیدوارم این راه همچنان موفق ادامه پیدا کنه.
Back to top
Post new topic   Reply to topic    ...::: Ir-Micro.Com :::... Forum Index -> اطلاعیه های سایت All times are GMT + 3.5 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum

Jump to: