عضویت     ورود  امام رضا (ع) : باید هر یك از شماها امر به معروف و نهى از منكر نمائید، وگرنه شرورترین افراد بر شما تسلّط یافته و آنچه كه خوبانِ شما، دعا و نفرین كنند مستجاب نخواهد شد. سه شنبه، 30 مرداد ماه ، 1397

کانال تلگرام

تبلیغات متنی

منوی سایت

جست و جو در بانك مقالات

مقالات جدید
تعداد شاخه ها: 30 عدد
تعداد مقالات: 758 عدد 1: آزمايشگاه الكترونيك - استاد محرري 
[دفعات مشاهده : 4862 بار]
 2: جزوه درس مخابرات 1 - دانشگاه فردوسي مشهد 
[دفعات مشاهده : 4807 بار]
 3: كتاب مهندسي تاسيسات / دكتر كلهر 
[دفعات مشاهده : 4836 بار]
 4: مجموع اعوجاج هارمونیک T.H.D 
[دفعات مشاهده : 4783 بار]
 5: كتاب "روش طراحي و تحليل مدارهاي الكترونيك" 
[دفعات مشاهده : 11211 بار]
 6: ادوات نوري 
[دفعات مشاهده : 4845 بار]
 7: كتاب اصول تلويزيون رنگي 
[دفعات مشاهده : 6423 بار]
 8: پروژه دزد گیر با سنسور تشخیص حرکت pir با قفل رمز الکترونیکی 
[دفعات مشاهده : 6030 بار]
 9: جزوه اندازه گیری الکتریکی 
[دفعات مشاهده : 5187 بار]
 10: سوالات کنکور کارشناسی ارشد 90 / گروه مهندسی برق 
[دفعات مشاهده : 7152 بار]
 11: آرشيو پروژه هاي 8051 
[دفعات مشاهده : 5892 بار]
 12: آرشيو پروژه هاي AVR‌ (ـ‌ 126 پروژه ) 
[دفعات مشاهده : 13596 بار]
 13: آموزش برنامه نويسي و كار با ماژول Sim300CZ با ميكروكنترلر AVR 
[دفعات مشاهده : 9920 بار]
 14: سوالات كنكور كارشناسي ناپيوسته 89 - گروه برق 
[دفعات مشاهده : 7306 بار]
 15: ارتباط میکروهای PIC با کمک پروتکل سریال I2C و نکات تکمیلی ماژول MSSP 
[دفعات مشاهده : 5432 بار]
 16: ساعت تقویم با کمک میکروکنترلر PIC و DS1307 
[دفعات مشاهده : 6002 بار]
 17: تایمرهای چند زمانه ( ساعت مرکزی ) با میکرو PIC 
[دفعات مشاهده : 5445 بار]
 18: ساعت تقویم شمسی مجهز به آلارم روزانه و هفتگی 
[دفعات مشاهده : 6401 بار]
 19: صفحه کلید وقفه ای با میکروکنترلر PIC 
[دفعات مشاهده : 5125 بار]
 20: کرنومتر دیجیتال با میکروکنترلر PIC با قابلیت ثبت 3 زمان 
[دفعات مشاهده : 5245 بار]
 21: طراحی و ساخت مدارات انتقال دیتا به وسیله ماژول های HMTR + پروژه چت متنی بیسیم 
[دفعات مشاهده : 8048 بار]
 22: سنسورهای حرارت 
[دفعات مشاهده : 7403 بار]
 23: کنترل وسایل برقی از طریق خط تلفن با میکروکنترلر PIC 
[دفعات مشاهده : 7415 بار]
 24: ارتباط سریال UART بین دو میکروکنترلر PIC 
[دفعات مشاهده : 5695 بار]
 25: گزارش کار آموزی : ماشین های ابزار کنترل عددی CNC 
[دفعات مشاهده : 5991 بار]
 26: کنترل وسایل به کمک ماژول HM-TR و میکرو AVR 
[دفعات مشاهده : 8411 بار]
 27: طراحی و ساخت کنترل از راه دور 1 کانال با کمک ماژول های ASK و آی سی های سری PT 
[دفعات مشاهده : 6994 بار]
 28: مجموعه رفرنس های آموزشی میکروکنترلرهای سری dsPIC 
[دفعات مشاهده : 6456 بار]
 29: مجموعه پروژه های میکروکنترلر AVR با کامپایلر بسکام 
[دفعات مشاهده : 11583 بار]
 30: طراحی و ساخت مدارات انتقال دیتا به وسیله ماژول های HM-T و HM-R با میکرو AVR 
[دفعات مشاهده : 9480 بار]

آخرين مطالب ارسال شده
· روش طراحي و تحليل مدارهاي الكترونيك[ 1 نظر شما چيه؟ - 38834 مشاهده ]
· اصول تلويزيون رنگي[ 0 نظر شما چيه؟ - 17558 مشاهده ]
· نرم افزار DigSilent[ 2 نظر شما چيه؟ - 20931 مشاهده ]
· AVR Tech Lib 2011[ 1 نظر شما چيه؟ - 24448 مشاهده ]
· مجموعه كنفرانس هاي سالينه ميكروچيپ / سال 2009 /[ 2 نظر شما چيه؟ - 22097 مشاهده ]
· آموزش كار با ماژول SIM300CZ با ميكرو AVR[ 4 نظر شما چيه؟ - 24530 مشاهده ]
· مجموعه فيلم هاي آموزشي نرم افزار Altium Designer[ 0 نظر شما چيه؟ - 37866 مشاهده ]
·  سوالات كنكور كارشناسي ناپيوسته 89 - گروه برق[ 0 نظر شما چيه؟ - 19403 مشاهده ]
· لينك دانلود مجله October 2010 / SERVO[ 0 نظر شما چيه؟ - 16628 مشاهده ]
· Catalog CA 01 (10/2009) / International version[ 0 نظر شما چيه؟ - 20607 مشاهده ]

[ موارد بیشتر در بخش اخبار و تازه ها ]

زبان
انتخاب زبان نمایش :

مطالب جديد
· 1: نقشه و راهنمای تعمیرات LG AUDIO مدل FFH-515A
· 2: پرتو سازي كور ب روش RLS-CMA در سيستم هاي CDMA
· 3: Potential of Computer-Aided Diagnosis to Improve CT Lung Cancer Screening
· 4: يك مبدل DC/DC ولتاژ كم سوئيچ خازني جديد با خروجي ٥ ولت
· 5: CMOS Chips for Bio Molecule Sensing Purposes
· 6: Transformer Design Chart
· 7: E MBEDDED S OFTWARE D EVELOPMENT WITH E C OS
· 8: تحليل حالت ماندگار يك پيكربندي جديد براي اينورتر نيم پل كنترل شده به روش PWM ،جهت استفاده در سيستم
· 9: IEEE Std 122-1991
· 10: Using DEA Window Analysis and the Malmquist Index to Evaluate the Operations of Canadian Schedule
· 11: بررسي نقش تعديل و تقليل بار با تكيه بر تعدد سيستم هاي زمين در بهبود پروفيل ولتاژ شبكه هاي توزيع
· 12: ارئه روش های مناسب در جهت رسیدگی به وضعیت روحی و رفاهی کاکنان
· 13: تركيب روشهاي مبنتي بر مدل و پردازش چندباندي گفتار براي مقاوم سازي بازشناسي گفتار نسبت به نويز
· 14: Mechatronics for the Evil Genius
· 15: بررسي گشتاور مقاومتي غيرفعال در مفصل مچ پا
· 16: Resistannce-Welding For Electronic Circuit Packaging Requirements
· 17: حل معادله شرودینگر به کمک روشهای عددی برای بدست آوردن تابع موج الکترون در یک چاه پتانسیل نامحدود
· 18: DDS Digital Transformer Protection
· 19: The Art of Designing Embedded Systems
· 20: به كارگيري گذراهاي پس از قطع كليد به منظور تعيين مكان خطا در خطوط انتقال تركيبي (هوايي/كابلي)

[ آخرين مقالات ]

ارسال مقاله به سايت

...::: Ir-Micro.Com :::... :: View topic - من وقت زيادي ندارم...همش 10 روز.لطفا كمكم كنيد

من وقت زيادي ندارم...همش 10 روز.لطفا كمكم كنيد
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Post new topic   Reply to topic    ...::: Ir-Micro.Com :::... Forum Index -> برنامه نویسی و مباحث مربوط به AVR Printable Version
View previous topic :: View next topic  
Author Message
saleh_chz
مدیر انجمن
مدیر انجمن

3049681.20 امتیاز

Items

Status: Offline

PostPosted: جمعه، 28 دي ماه ، 1386 03:50:30 Reply with quote Scroll Down to Next postGo to last Post of Page

شب بخير
نووووووكرتيم حامد جان

راستي اينجا قبلا 12 صفحه بود ! چي شد ؟ سر ريز كرد؟

من هم امشب كد اين كارمو تمام كردم . جبران مافات هم كردم . چايي هم نخوردم ! ( ساعت 5 صباح) حالا اگه پيروز خان كاري نداشته باشه مي رم بخوابم .

ضمنا كارم يه تايمره كه واسه ي كوره ي رنگ استاتيكه ( رنگ كوره اي ) . خيلي پيچيده نيست . جسارت نباشه مي خواين سر فرصت بذارم همه ببينن ؟ خوب شايد واسه معدودي جالب باشه .

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Hamed
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

702870.36 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 28 دي ماه ، 1386 09:31:04 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

فکر خوبیه . همیشه کسایی هستن که استفاده کنن .
همین تاپیک هم که ظاهرا به نتیجه رسیده هم خوبه که نتیجهء این همه بیداری و ... رو هم در اختیار باقی دوستان هم قرار بدید . البته یه چیزایی تو همین تاپیک مشخص هست :D اما ماشالله یه روز کامل طول میکشه از اول تاپیک به آخرش برسی Exclamation

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
saleh_chz
مدیر انجمن
مدیر انجمن

3049681.20 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 28 دي ماه ، 1386 11:10:39 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

در مورد اين تاپيك قرار شد خانم پارسا لطف كنند و يه جمع بندي آخرش بذارن .
حلا يعني من كارمو توي همين تاپيك بذارم ؟
خيلي شلوغ ميشه ها .

Back to top
marziehparsa
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

2165.60 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 28 دي ماه ، 1386 12:10:12 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام!سلام!سلام!
سلام آقا حامد خوش اومدين به سايت ما!(خداييش حق آب و گل پيدا كرديما!مثلا همين آقا صالح خودمون ..اول كه اومد يه عضو غير رسمي بيش نبود...البته بطور بالقوه تواناييهاي بسياري داشت كه ديديم و ديديد و در جريانيد Mr. Green كم كم با حضور در اين انجمن و بالاخص اين تاپيك 5 ستاره شد!تبريك آقا صالح)...نه حالا خداييش خيلي زحمت كشيدن.دستشون درد نكنه...
راستي...چشم حتما مراحل كارمو ميذارم تا اگر كسي احيانا خواست كار منو تكرار كنه راحت باشه و انقد استرس نداشته باشه.....مراحل ساخت پروگرمر بطور دقيق ...فقط يكم وقت ميخوام...قول ميدم زود زود مثلا تا آخر هفته(بايد گزارش كار آموزيمو آماده كنم)....
اين پروژه ام مال پايان دوره كاردانيم بود...تكنسين شديم رفت...به قول آقا رسول ميشيم سيم بان!!!!!!(اگه اشتباه نكرده باشم ايشون توي يه تاپيكي اينو نوشته بودن....خدا كنه اشتباه نگفته باشم)....همتون خيلي گلين...مواظب خودتون باشين....به قول سنجد:بر ميگردم...حتما!(اين كليد ب من انگار گير داره....تايپ نكرده بود.مجبور مي شم ويرايش كنم هي).

Back to top
View user's profile Send private message
saleh_chz
مدیر انجمن
مدیر انجمن

3049681.20 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 28 دي ماه ، 1386 14:35:59 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

بي خيال حاج خانم !
يه كم يواش تر برو بنزين گرون مي شه !! ( شوخي )
حالا اين ستاره ها چيه همينطور زياد مي شه ؟
مدرك هتل داريه ؟

Back to top
Arash_em
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

282074.08 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 28 دي ماه ، 1386 21:38:34 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام بر همگي عزيزان.
مرضيه خانم تبريك كه تكنسين شديد , در ضمن شما رشتتون الكترونيك هست پس سيم بان نمي شيد... Mr. Green
سيم بان مال دوستاني هست كه تكنسين برق هستند...
البته نا گفته نماند كه تمام عناوين شغلي بستگي به مهارت شخص هم دارد...
رسول جان حالت كلي قضيحه را گفته بود...
پس ما منتظر گزارشكار شما عزيز هستيم...
صالح جان پروژه ات را زحمت بكش و در انجمن Avr قرار بده ... البته با يك عنوان و تاپيك جديد...
در رابطه با ستاره ها هم مي توني ازش براي مدرك هتل داري استفاده كني... Mr. Green ولي در كل براي اين هست كه مشخص شود يك كاربر چقدر توانايي و فعاليت دارد...
اينم لينك توضيحات درباره هتل هاي ستاره دار:

موفق و پيروز باشيد.

حاجت ز كه مي خواهي جايي كه خدا باشد *
Back to top
saleh_chz
مدیر انجمن
مدیر انجمن

3049681.20 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 28 دي ماه ، 1386 22:10:59 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

بابا بي خيال . دست شما ندرده . من فعاليتم تحت جريان همرفتي تغيير مي كنه !!
چشم سر فرصت اين كار رو مي كنم . (تاپيك جديد . ) البته من خجالت مي كشم واسه اين كار يه تاپيك avr در محضر اساتيد درست كنم . ( چشم )
بحث كار شد : سيم بان كه هيچي دربان ؛ باغبان ؛ نردبان هم خواستيد من پايه ام خراب .

Back to top
Arash_em
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

282074.08 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 28 دي ماه ، 1386 22:19:51 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام.
صالح جان برنامه ات كم برنامه اي نيستا... Rolling Eyes
در رابطه با بحث كاري هم , از قديم مي گن هر چيز كه روزي خار آيد روزي دوباره به كار آيد...
موفق و پيروز باشيد.

Back to top
Hamid-A
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

610.28 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 28 دي ماه ، 1386 23:48:08 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

من هم تبریک میگم البته با توجه به مدرک(الکترونیک) و این که خانم هستید . 100% کاری بهتر از سیمبانی نصیب شما میشه
Back to top
saleh_chz
مدیر انجمن
مدیر انجمن

3049681.20 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 29 دي ماه ، 1386 00:31:35 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

تشكر فراوان از پايه ي خودم .
حاجي برنامه ي nrf2401 حدود 2500 خط كد c بود !! دو ماه مي نوشتم !! اون هم به قول شما انتهاري !!
البته هم برنامه گيرنده داشتم و هم فرستنده . در مورد خار و كار هم دمت گرم . ممنون ناك . اميدواري بود .

Back to top
Hamed
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

702870.36 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 29 دي ماه ، 1386 01:30:54 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

Quote:
راستي اينجا قبلا 12 صفحه بود ! چي شد ؟ سر ريز كرد؟

قبلا تنظیمات به صورتی بود که تو هر صفحه 15 پست نمایش داده میشد ، اما الان تو هر صفحه 20 پست نمایش داده میشه که به خاطر همین حجم صفحات تاپیک کم شد .

Quote:
مثلا همين آقا صالح خودمون ..اول كه اومد يه عضو غير رسمي بيش نبود...البته بطور بالقوه تواناييهاي بسياري داشت كه ديديم و ديديد و در جريانيد Mr. Green كم كم با حضور در اين انجمن و بالاخص اين تاپيك 5 ستاره شد!تبريك آقا صالح)...

بله . اما زیاد به این ستاره ها نمیشه دل خوش کرد . چون من عادت دارم هر چند وقت یکبار انجمن رو یه خونه تکونی بکنم و یه سری پست های اضافی و ... رو پاک کنم یا تو هم ادغام کنم . واسه همین تعداد پست های افراد معمولا بعد از یک سیر سعودی ، به حالت نزولی بر میگرده :D
و البته همین دیشب هم حدودا 50 پست پاک شد که ...
و البته علارغم میل وافری که به زدن سر و ته این تاپیک دارم ، هنوز اقدامی واسه این کار نداشتم :D . چون یکی که مثل ما در جریان نبوده بخواد از اول تاپیک شروع کنه به آخر دیگه ...
10 روز فرصت داشتید ؟ به عبارتی میشه گفت روزی 1 صفحه تاپیک مصرف کردید که خودش رکورد خوبی هست :D . اینجوری پیش بریم باید به فکر سهمیه بندی باشیم Smile

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
saleh_chz
مدیر انجمن
مدیر انجمن

3049681.20 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 29 دي ماه ، 1386 01:44:12 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

من هم فنكر مي كنم كلا از اول كه اومدم و چند روزي هم بيشتر نمي شه بيشتر از دو كلمه حرف حساب نزدم . (البته اگه اميدوار باشم .) خوب با دل و قلوه دادن كه آدم لايق نمي شه . تا چقدر به كار آيد .
راستي mr . green يعني چي ؟ نمي گيرم .

Back to top
Hamed
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

702870.36 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 29 دي ماه ، 1386 02:14:34 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

mr . green کد این هست >> Mr. Green
که کدش عوض شده و به صورت نوشته نمایش داده شده

Back to top
marziehparsa
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

2165.60 امتیاز

Items

PostPosted: يكشنبه، 30 دي ماه ، 1386 03:27:40 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام
مرسي آقا ارش و حميد آقا...خيلي ممنون.آقا صالح اين چه حرفيه؟كي گفته؟خيلي هم رفاتون حساب بوده.در ضمن از اقا حامد عزيز ...ما پور سانت مي خواهيم! Mr. Green Mr. Green Mr. Green (شوخي بود.ظاهرا بايد هر بار شوخي ميكنم كنارش قيد كنم .وگر نه صندوق پيامم منفجر ميشه!)
منظورتون از كاري بهتر از سيمباني....منشي گري كه نبود؟؟؟؟!!!!!يا خانه داري؟؟؟؟كمتر از مديريت قبول نميكنم.گفته باشم!...من دنبال كار بودم.ولي در خصوص رشته ام پيدا نكردم.در حال حاضر تدريس خصوصي ميكنم.همين.اين رشته خيلي پسرونه است.خانم كم جذب مي كنن.خصوصا در مقطع كارداني.

Back to top
marziehparsa
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

2165.60 امتیاز

Items

PostPosted: يكشنبه، 30 دي ماه ، 1386 03:39:29 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

آقاي آرش اين شعري كه اخر پست هاتون ميگذاريد خيلي قشنگ و به جاست...ممنون از سليقه خوبتون.
Back to top
marziehparsa
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

2165.60 امتیاز

Items

PostPosted: يكشنبه، 30 دي ماه ، 1386 03:56:02 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

خوب...يه خبر خوب واسه خودم...مدارمو روي فيبر بستم و تكميل شد شكر ايزد....و البته با كمك شما دوستاي خيلي خوب....واينكه ديگه بابت برنامه و شرح و تو ضيحش بهتون زحمت نميدم.چون رفع شد و كامل متوجه شدمش.خط به خط.اين كه آدم هيچ چي از برنامه نويسي به زبان سي ندونه و پروژه اش هم به زبان سي باشه و بره با برنامه به زبان سي سر و كله بزنه و آخرشم بفهمه كه توي اون برنامه كه از قضا به زبان سي بود چي نوشته...خيلي لذت بخشه!!!!!!!!واقعا اين سي عجب زبان عجيبيه.... Mr. Green
Back to top
marziehparsa
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

2165.60 امتیاز

Items

PostPosted: يكشنبه، 30 دي ماه ، 1386 04:12:02 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

Quote:

و البته علارغم میل وافری که به زدن سر و ته این تاپیک دارم ، هنوز اقدامی واسه این کار نداشتم :D . چون یکی که مثل ما در جریان نبوده بخواد از اول تاپیک شروع کنه به آخر دیگه ...

نه....نه...اين حقيقت نداره...آخه واسه چي؟پاكش نكنيد..كلي دلم واسشون تنگ ميشه...

Back to top
saleh_chz
مدیر انجمن
مدیر انجمن

3049681.20 امتیاز

Items

PostPosted: يكشنبه، 30 دي ماه ، 1386 09:47:27 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

به به چه عجب تشريف فرما شديد سركار خانم .

آه ................ پروردگارا شكرت !
مجيد جان اون بيسيكه ؛ بيسيك ! نه سي !! ( شوخي )

پيشنهاد كار : طراحي pcb ؛ تعمير بورد هاي صنعتي ؛ انجام پروژه دانشجويي
خواستن توانستن است . البته اگه بتوني كه بخواي ! ( از فرمايشات حضرت بنده )

Back to top
Hamed
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

702870.36 امتیاز

Items

PostPosted: يكشنبه، 30 دي ماه ، 1386 12:54:02 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

Quote:
آقا صالح اين چه حرفيه؟كي گفته؟خيلي هم رفاتون حساب بوده.

سوء تفاهم نشه ، اینکه گفتم پاک می کنم به خاطر این نبود که مطالب به درد نمی خوره یا ... ، اما بستگی به شرایط داره . مثلا یکی از تاپیک ها که دو روز پیش پاک کردم مربوط به سوالات کنکور آزاد بود که هم از اون شخص تقاضا شده بود و دیگه خیلی وقت بود پاسخی به اون بحث داده نشده بود ؛ هم لینکی که واسه دانلود فایل بود هم از بین رفته بود . واسه همین اون سوالات رو آپلود کردم تو قسمت مقالات و اون تاپیک رو پاک کردم .
یا مثلا اخبار کنکوری که برای چند ماه پیش یا سال قبل هست . اینها دیگه تاریخش گذشته و بودنش هم جز شلوغ کردن انجمن چیزی نداره .
یا مثلا همین توضیحات که من میدم . اینا یه جورایی جنبه شخصی داره ، و یا سوالاتی که در مورد تغییر امضا و آواتار و ... پرسیده میشه . اینها مربوط به خود فرد هست و بعد از اینکه به نتیجه رسید و طرف هم پاسخ خودش رو دریافت کرد ، میشه اونها رو پاک کرد . اونهم واسه اینکه مطالب اصلی تاپیک خودشون رو بهتر نشون بدن . البته تو اکثر سایت ها روال کاری بر عکس هست . یعنی اینجور موراد پاک نمیشه ، چون هم آمار ارسال های انجمن و فعالیت کاربر ها بالاتر هست و هم بازدید سایت به دلیل باز شدن یه سری صفحات الکی بالا میره که واسه کسایی که سایت رو اداره میکنن خیلی خوب هست . اما اینجا اینجوری نیست و هر چند یکبار پست های اضافه و تاریخ گذشته و امثال اینها پاک میشه تا افراد بازدید کننده راحت تر بتونن به مطالبی که می خوان برسن و الکی وقتشون هدر نره .

Quote:
(شوخي بود.ظاهرا بايد هر بار شوخي ميكنم كنارش قيد كنم .وگر نه صندوق پيامم منفجر ميشه!)

ها ؟ متوجه نشدم Mr. Green

Quote:
من دنبال كار بودم.ولي در خصوص رشته ام پيدا نكردم.

منم یه نمه بودم . اما کار واسه کاردانی الکترونیک معمولا تو این کارگاه های فیبر زنی و ... هست یا فروشندگی مغازه های قطعه فروشی . البته من داشتم استخدام نیرو هوایی میشدم . اما بیخیالش شدم.

Quote:
نه....نه...اين حقيقت نداره...آخه واسه چي؟پاكش نكنيد..كلي دلم واسشون تنگ ميشه...

نگفتم که کل تاپیک ، گفتم یه سری از موارد رو پاک و یه سریا رو هم ادغام می کنم . مثلا این 3 تا پست شما رو یکی می کنم . چون پشت سر هم هست تغییری ایجاد نمیشه . فقط حجم تاپیک کمتر میشه .

وای که چقدر حرف زدم Shocked

Back to top
Rasool-GH
مدیر انجمن
مدیر انجمن

47315.30 امتیاز

Items

PostPosted: يكشنبه، 30 دي ماه ، 1386 14:24:06 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

حالا که میخوای پاک کنی من هم حالو احوال میکنم بعد شما پاک کن

احوال حامد خان . خوبی . خبر داری که دایی شدی . البته هنوز نمیدونم این شمت را قبول کردی یا نه فقط خواستم یاد اوری کنم

میبینم که جمع فامیلیه 1234(( همه فامیل خوب هستند همه چیز رو به راه است . کسی از چیزی گله و شکایتی نداره Question

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
Arash_em
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

282074.08 امتیاز

Items

PostPosted: يكشنبه، 30 دي ماه ، 1386 19:01:17 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام بر همگي عزيزان.
مرضيه خانم ما يك شركت با بر و بچه هاي سايت مي زنيم و شما را هم مي زاريم Manger يك قسمتي... خوبه؟ Mr. Green
براي كار هم كه فرموده بوديد , والا براي پسرهاش هم كم كار مياد...
در رابطه با شعر ها هم كه فرموده بوديد , شما لطف داريد... بيشتر بازي با كلمات هست تا شعر... Embarassed
در ضمن مرضيه خانم ما منتظر گزارش پروژهتون هستيم...
براي پستها هم كه حامد جان گفته بود , بيشتر پستها با هم ادغام مي شن تا اينكه پاك بشن...زياد نگران نباشيد...
در ضمن جمع فاميل كه جمع هست , مي گم عمه و خاله و عمو و دايي يك دستي بالا بزنند و پدر بچه را داماد كنند... Wink
موفق و پيروز باشيد.

Back to top
marziehparsa
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

2165.60 امتیاز

Items

PostPosted: يكشنبه، 30 دي ماه ، 1386 19:31:38 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

آخ جون عروسي!!!!مراسم خواستگاري بايد منو ببرينا...آرزو دارم واسه خواهر زاده ام...(من خالش ميشم)...ها؟چي شد؟چه بلايي سر خواهرم آورديد؟؟؟راستشو بگيد...من طاقتشو دارم....راستش خوب كه فكر مي كنم ميبينم دله خوشي هم ازش نداشتم!...بي خيال!
آرش آقا دست شما درد نكنه.شما رو سفير فرموديم(به قول شازده كوچولو!)
آخه ي!خيالم راحت شد بابت پستها....حامد آقا ممنون از توضيحاتتون.روشن شديم.
رسول جان همه چي خوبه....واسه شما انگار قراره بهتر هم بشه Wink
تازه حامد آقا شما كي خيلي حرف مي زنيد؟؟ Question ما كه نديديم....كم حرفين.
آقا صالح شما فرمايشات گهر بار زياد داريد...اين كه يه نمونه اشه...خيلي هم خوبه.

Back to top
saleh_chz
مدیر انجمن
مدیر انجمن

3049681.20 امتیاز

Items

PostPosted: يكشنبه، 30 دي ماه ، 1386 20:08:04 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام
در تكميل سخنان عمو جان ( آرش خان ) قابل توجه اهل فاميل : قراره واسه رسول جان « دوباره » آستين بالا بزنيم !!!
راستش منظور از سخنان گوهر بار و اينم يه نمونشه ؛ رو نفهميدم .
مخلصات آهن II

Back to top
Arash_em
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

282074.08 امتیاز

Items

PostPosted: دوشنبه، 1 بهمن ماه ، 1386 00:09:53 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام بر همگي عزيزان...
رسول جان حالا كسي را زير سر داري , يا كه بايد فاميل يك فكري برات بكنه... Rolling Eyes
با تقديم و احترام.

Back to top
Rasool-GH
مدیر انجمن
مدیر انجمن

47315.30 امتیاز

Items

PostPosted: دوشنبه، 1 بهمن ماه ، 1386 09:31:54 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

salam

Hame famil dast be dast ham dadin mano gir bendazin . Man ke , kasi made nazaram nist .shoma chi

Ino ba mobile neveshtam . farsi nadare

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
Post new topic   Reply to topic    ...::: Ir-Micro.Com :::... Forum Index -> برنامه نویسی و مباحث مربوط به AVR All times are GMT + 3.5 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 8 of 10
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum

Jump to: