عضویت     ورود  آنقدر شکست می‌خورم تا راه شکست دادن را بیاموزم . پطر پنجشنبه، 30 فروردين ماه ، 1397

کانال تلگرام

تبلیغات متنی

منوی سایت

جست و جو در بانك مقالات

مقالات جدید
تعداد شاخه ها: 30 عدد
تعداد مقالات: 758 عدد 1: آزمايشگاه الكترونيك - استاد محرري 
[دفعات مشاهده : 4243 بار]
 2: جزوه درس مخابرات 1 - دانشگاه فردوسي مشهد 
[دفعات مشاهده : 4154 بار]
 3: كتاب مهندسي تاسيسات / دكتر كلهر 
[دفعات مشاهده : 4230 بار]
 4: مجموع اعوجاج هارمونیک T.H.D 
[دفعات مشاهده : 4171 بار]
 5: كتاب "روش طراحي و تحليل مدارهاي الكترونيك" 
[دفعات مشاهده : 10561 بار]
 6: ادوات نوري 
[دفعات مشاهده : 4361 بار]
 7: كتاب اصول تلويزيون رنگي 
[دفعات مشاهده : 5792 بار]
 8: پروژه دزد گیر با سنسور تشخیص حرکت pir با قفل رمز الکترونیکی 
[دفعات مشاهده : 5486 بار]
 9: جزوه اندازه گیری الکتریکی 
[دفعات مشاهده : 4583 بار]
 10: سوالات کنکور کارشناسی ارشد 90 / گروه مهندسی برق 
[دفعات مشاهده : 6579 بار]
 11: آرشيو پروژه هاي 8051 
[دفعات مشاهده : 5241 بار]
 12: آرشيو پروژه هاي AVR‌ (ـ‌ 126 پروژه ) 
[دفعات مشاهده : 13009 بار]
 13: آموزش برنامه نويسي و كار با ماژول Sim300CZ با ميكروكنترلر AVR 
[دفعات مشاهده : 9299 بار]
 14: سوالات كنكور كارشناسي ناپيوسته 89 - گروه برق 
[دفعات مشاهده : 6694 بار]
 15: ارتباط میکروهای PIC با کمک پروتکل سریال I2C و نکات تکمیلی ماژول MSSP 
[دفعات مشاهده : 4858 بار]
 16: ساعت تقویم با کمک میکروکنترلر PIC و DS1307 
[دفعات مشاهده : 5437 بار]
 17: تایمرهای چند زمانه ( ساعت مرکزی ) با میکرو PIC 
[دفعات مشاهده : 4919 بار]
 18: ساعت تقویم شمسی مجهز به آلارم روزانه و هفتگی 
[دفعات مشاهده : 5838 بار]
 19: صفحه کلید وقفه ای با میکروکنترلر PIC 
[دفعات مشاهده : 4571 بار]
 20: کرنومتر دیجیتال با میکروکنترلر PIC با قابلیت ثبت 3 زمان 
[دفعات مشاهده : 4715 بار]
 21: طراحی و ساخت مدارات انتقال دیتا به وسیله ماژول های HMTR + پروژه چت متنی بیسیم 
[دفعات مشاهده : 7467 بار]
 22: سنسورهای حرارت 
[دفعات مشاهده : 6861 بار]
 23: کنترل وسایل برقی از طریق خط تلفن با میکروکنترلر PIC 
[دفعات مشاهده : 6774 بار]
 24: ارتباط سریال UART بین دو میکروکنترلر PIC 
[دفعات مشاهده : 5074 بار]
 25: گزارش کار آموزی : ماشین های ابزار کنترل عددی CNC 
[دفعات مشاهده : 5302 بار]
 26: کنترل وسایل به کمک ماژول HM-TR و میکرو AVR 
[دفعات مشاهده : 7745 بار]
 27: طراحی و ساخت کنترل از راه دور 1 کانال با کمک ماژول های ASK و آی سی های سری PT 
[دفعات مشاهده : 6396 بار]
 28: مجموعه رفرنس های آموزشی میکروکنترلرهای سری dsPIC 
[دفعات مشاهده : 5843 بار]
 29: مجموعه پروژه های میکروکنترلر AVR با کامپایلر بسکام 
[دفعات مشاهده : 10971 بار]
 30: طراحی و ساخت مدارات انتقال دیتا به وسیله ماژول های HM-T و HM-R با میکرو AVR 
[دفعات مشاهده : 8934 بار]

آخرين مطالب ارسال شده
· روش طراحي و تحليل مدارهاي الكترونيك[ 1 نظر شما چيه؟ - 38192 مشاهده ]
· اصول تلويزيون رنگي[ 0 نظر شما چيه؟ - 16972 مشاهده ]
· نرم افزار DigSilent[ 2 نظر شما چيه؟ - 20408 مشاهده ]
· AVR Tech Lib 2011[ 1 نظر شما چيه؟ - 23900 مشاهده ]
· مجموعه كنفرانس هاي سالينه ميكروچيپ / سال 2009 /[ 2 نظر شما چيه؟ - 21541 مشاهده ]
· آموزش كار با ماژول SIM300CZ با ميكرو AVR[ 4 نظر شما چيه؟ - 23912 مشاهده ]
· مجموعه فيلم هاي آموزشي نرم افزار Altium Designer[ 0 نظر شما چيه؟ - 36552 مشاهده ]
·  سوالات كنكور كارشناسي ناپيوسته 89 - گروه برق[ 0 نظر شما چيه؟ - 18841 مشاهده ]
· لينك دانلود مجله October 2010 / SERVO[ 0 نظر شما چيه؟ - 16112 مشاهده ]
· Catalog CA 01 (10/2009) / International version[ 0 نظر شما چيه؟ - 19809 مشاهده ]

[ موارد بیشتر در بخش اخبار و تازه ها ]

زبان
انتخاب زبان نمایش :

مطالب جديد
· 1: معيارهايي براي ارزيابی سطح جنبه گرايي روشهاي مهندسي نرم افزار
· 2: On the Doppler Spreading Effect for the Range-Instantaneous-Doppler Technique in Inverse
· 3: استفاده از بازخورد ارتباط براي تلفيق ويژگيهاي معنايي و ويژگيهاي سطح پايين در يك سيستم تعاملي بازيابي
· 4: ناوبري ربات متحرك در محيط ناشناخته با استفاده از منطق فازي، جهت اجتناب از برخورد با مانع
· 5: Magnet Shape Effects on Harmonic Distortion and Cogging Torque of Interior Permanent Magnet Synchron
· 6: بهره گیری از آمار وعملکرد در تعیین سطح کیفی و تشویق پرسنل
· 7: جزوه بانک خازنی
· 8: EXPLORING C FOR MICROCONTROLLERS
· 9: يک روش جديد براي تخمين اينترهارمونيکها در شبکه قدرت
· 10: آموزش برنامه نویسی پرولوگ
· 11: بهینه سازي مدلهاي چرخش ثابت و سینگر در سیستم هاي ردیابی TWS
· 12: Performance of the Consumer ATSC-DTV Receivers in the Presence of Single or Double Interference
· 13: A Hybrid Method for Predicting Chaotic Tent Map
· 14: مجله January 2007 ، ELEKTOR
· 15: Phase Shift Pulse Codes With Good Periodic Correlation Properties
· 16: Dynamic Performance of Power Electronic Interfaced DG and Its Impacts on Power System Transient Stab
· 17: ارزیابی روشهای استقراری سازنده
· 18: Using semidefinite programming for L1 identification of the ARX model
· 19: ENSEMBLING RULE BASED CLASSIFIERS FOR DETECTING NETWORK INTRUSIONS
· 20: NORWAY AND CONTINENTAL EUROPE BY NEW HYDC LINKS

[ آخرين مقالات ]

ارسال مقاله به سايت

...::: Ir-Micro.Com :::... :: View topic - کد ویژن یا ... ؟

کد ویژن یا ... ؟

Post new topic   Reply to topic    ...::: Ir-Micro.Com :::... Forum Index -> برنامه نویسی و مباحث مربوط به AVR Printable Version
View previous topic :: View next topic  
Author Message
alonenic
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

752.40 امتیاز

Items

Status: Offline

PostPosted: سه شنبه، 13 آذر ماه ، 1386 00:32:18 Reply with quote Scroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام
دوستان میخواستم نظر شما رو بدونم .

2 تا سوال :

اول اینکه شما برنامه نویسی AVR رو به زبان بیسیک پیشنهاد میکنید یا C ?
دوم اینکه بهترین کامپایلر برای AVR با زبان سی چی هست ؟

و سوال آخر اینکه آیا درسته میگن مثلا کدویژن بعضی کتابخانه های لازمش پولی هست و گرونه ؟

ممنون میشم کامل منو راهنمایی کنید ؟

Back to top
View user's profile Send private message
ghaheri
کاربر فعال
کاربر فعال

174004.96 امتیاز

Items

PostPosted: سه شنبه، 13 آذر ماه ، 1386 01:13:22 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

با سلام
بهتر بود مي فرموديد قبلا با كدوم زبان كار كرديد
من به چند دليل bascom رو ترجيح مي دم :
اول اين كه فواصل و كوچك و بزرگي حروف رو خودش اصلاح مي كنه
دوم اين كه تمامي برنامه توسط ما نوشته مي شه و كد generate نمي شه و به همين خاطر هميشه امكان به كارگيري امكانات جديد وجود داره
سوم اين كه زبان بيسيك به زبان انگليسي شبيه تره
چهارم اين كه شبيه ساز قدرتمندي داره
پنجم اين كه رفع عيب توش آسون تره و به راحتي ميشه درستي يا نادرستي كد رو تشخيص داد
ششم اين كه Help جامع و كاملي داره و مخصوصا نسخه آخرش 1.11.8.7 خيلي مفصل درباره موضوع توضيح ميده
هفتم اين كه براي كساني كه آماده خوري دوست دارن مثل من امكانات خوبي مثل خوندن keypad و keyboard و دستورات lcd راحتي داره
و البته اگر مي خواستم از C طرفداري كنم كلي دليل ديگه از خودم در مي آوردم
البته من قبلا با C مي نوشتم ولي به خاطر محيط كسل كننده ي CodeVision و سختي عيب يابي اون رو كنار گذاشتم
البته خود generate كردن كد خودش مي تونه مزيت به حساب بياد و اصالت بيشتر زبان C هم قابل انكار نيست
حالا خودتون مي تونيد انتخاب كنيد البته اگه گيج نشده باشيد !!!

ضمنا اينا كه سه تا سواله نه دو تا سوال :D

در جواب سوال دوم فكر نمي كنم بهتر از CodeVision وجود داشته باشه
و جواب سوال آخرتون رو نمي دونم

Back to top
alonenic
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

752.40 امتیاز

Items

PostPosted: سه شنبه، 13 آذر ماه ، 1386 10:39:35 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

ممنون دوست عزیز بسیار خوب

اگه بخوام یه نتیجه گیری کنم , شما آسونی بیسیک رو ترجیه دادید و من این مورد اصلا برام مهم نیست چون بنده C کار کردم و مشکلی ندارم باهاش فقط ترسم از کتابخانه های کد ویژن هست .
دوستانی که با کدویژن کار میکنن میشه در این موارد منو راهنمایی کنن ؟

ممنون

Back to top
Misaghsepehr
کاربر فعال
کاربر فعال

13286.62 امتیاز

Items

PostPosted: سه شنبه، 13 آذر ماه ، 1386 11:50:37 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

خودت میتونی واسش Library بسازی. مثلاً من خودم واسه ADC یه Library ساختم که میشه طی یه دستور هم تعداد بیتهای ADC رو مشخص کرد هم ازش خوند هم توی یه Variable قرارش داد.
از این کارا توی کد ویژن زیاد میشه کرد. البته اینم بگم که بسکام چیزی کم نذاشته که بخوای خودت بسازی. اما من خودم Codevision رو ترجیح میدم.

yashar_moonboy
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

587.42 امتیاز

Items

PostPosted: سه شنبه، 13 آذر ماه ، 1386 12:51:08 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

شايد زبان بيسيك زبان راحتي باشه و پشتيباني زيادي داشته باشه ولي بدون كه هيچ زبان سطح بالاي مثل سي نمي تونه با سخت افزار به اين اندازه مچ باشه و چيز ديگه انه كه حجم برنامه هاي شما در كارهاي پشرفته با ميكرو در زباني مثل بيسيك بسيار بيشتر از سي هست مي تونيد امتحان كنيد !!!(در واقع بيسك در برابر سي مثل يه تكنسين در برابر دكتر مي مونه )
Back to top
ghaheri
کاربر فعال
کاربر فعال

174004.96 امتیاز

Items

PostPosted: سه شنبه، 13 آذر ماه ، 1386 12:55:48 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

اين حرفتون رو قبول دارم حجم برنامه هاي بيسيك بيشتر از حجم همون برنامه توي C ميشه
ولي با خلاصه نويسي و به كارگيري چند طبقه ي سابروتين ها و توابع ميشه حجم رو كم كرد

Back to top
yashar_moonboy
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

587.42 امتیاز

Items

PostPosted: سه شنبه، 13 آذر ماه ، 1386 19:13:49 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

بله ميشه حجم رو با بكار بردن تكنيكهاي مختلف كم كرد يه كميشن نظره خوده آدمه كه با سي كار كنه يا زبان ديگه aa)
Back to top
saleh_chz
مدیر انجمن
مدیر انجمن

3049681.20 امتیاز

Items

PostPosted: پنجشنبه، 20 دي ماه ، 1386 03:51:27 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام
با اجازه من هم مي خوام در نظر سنجيتون شركت كنم .
C
البته اگه واقعا حجم واسم خيلي مهم بشه : اسمبلي

بهترين آرزو ها

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Rasool-GH
مدیر انجمن
مدیر انجمن

47315.30 امتیاز

Items

PostPosted: پنجشنبه، 20 دي ماه ، 1386 15:05:20 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

من C را ترجیح میدم . به دلیل حجم کمتر کد - سرعت بیشتر اجراء کد توان بالای برنامه نویسی و باز بودن دست برنامه نویس در موارد خاص ...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
ghaheri
کاربر فعال
کاربر فعال

174004.96 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 21 دي ماه ، 1386 13:03:10 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

موارد خاص؟
البته Bascom هم ویژگی هایی داره که من توی کدویژن ندیدم :
خوندن کیبورد کامپیوتر و کی پد
تعریف پایه های LCD به صورت دلخواه حتی اگه هر پایه به یک پورت وصل باشه
تغییر راحت خصوصیات امکانات جانبی (توی C چون کد Generate میشه(واسه امکانات خاص) تغییر دادن جزئیاتش هم خیلی سخته یا باید کد رو از اول Generate کنید)
رفع عیب توی کدویژن سخته چون خوب Debug نمی کنه و گاهی باید یه ساعت دنبال عیبش بگردی
فکر می کنم ساختار برنامه نویسی Basic راحت تر باشه چون نه ; داره و نه علامت های خاص مثل { }
یه خوبی دیگه ای هم که Bascom داره اینه که به کوچیک و بزرگی حروف گیر نمیده و خودش اصلاح می کنه
یه خوبی دیگه ش هم این که خودش به نوشتن ادامه ی کد کمک می کنه و وقتی مثلا می نویسی Goto لیست Label ها رو می آره تا انتخاب کنی
Simulator بسکام ...
البته باز هم می گم که خوبی هایی هم توی کدویژن هست که کسی نمیتونه منکرش بشه ولی من بسکام رو بیشتر می پسندم
ا ... يادم نبود خيلي از اينا رو قبلا هم نوشته بودم Mr. Green

Back to top
Rasool-GH
مدیر انجمن
مدیر انجمن

47315.30 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 21 دي ماه ، 1386 14:31:20 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام

من هم با این نظر که Basic در استفاده خیلی راحت تره موافقم

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
123456za
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

5010.92 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 21 دي ماه ، 1386 15:32:51 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام
این بحث همیشه برای همه جالبه
C فقط
چرا حالا C
اول از همه بهینه بودن کد اون که با بیسیک هر کاری هم بکنه باز به پای C نمی رسه
دوم حالا کدویژن یا کامپایلر دیگه:
من خودم اول با بسکام کار می کردم و گوشم به این حرفها بدهکار نبود که c بهتره تا جایی که کار رسید به پروژه های سنگین مثل همون دماسنج با USB که با C هست
به نظر من برای شروع کار باید با کدویژن شروع کرد چراکه کسی که تازه شروع می کنه هر چند وارد باشه ولی باز نیاز به منبع فارسی داره که زود پیش بره که من کتاب مرجع میکروکنتر های avr رو پیشنهاد می کنم که از انتشارات نص هست و کتاب بسیار خوبی هست که هم c گفته و هم asm که در نوع خودش بی نظیره
در مورد کتابخونه های کدویژن:
حالا یکی می خواد یک کتابخونه مثل دوستمون که گفتند برای a/d نوشتند لازم داره حالا باید چیکار کنه؟ توی اینترنت هم به جز سایت های فارسی زیاد با CV کار نمی کنن
حالا اینجا Win avr به کمک شما هست که پشتیبانی که شده من تا حالا نمونش ندیدم .اینو بگم که برای استفاده از کتابخونه های winavr و بکار بردن اون در CV به خوبی انجام میشه .اینم بگم که WINavr اینقدر کتابخونه داره که شما هر چی بخواین مثال و پروژه بنویسید نمونش هست
برای نمونه من کار با LCD گرافیکی که با زبان c و کامپایلر win avr هست براتون می ذارم

حالا وقتی C رو زیرو بمش یاد گرفتین بهترین گزینه winavr چرا که رایگانه و اینقدر هم دردسر کرک نداره
و در ضمن پروگرامر usbasp به صورت مستقیم ساپورت می کنه که من خودم باهاش دارم کار می کنم
در صورتیکه توضیحات بیشتر در مورد winavr خواستین بگین تا سایت های مرتبط معرفی کنم تا واقعا این کامپایلر قدرتمند رو بشناسین
اینم بگم برای دوستانی که می گن پس IAR چی می شه این وسط:
IAR عالیه و حتی کتابخونه هایی در winavr هست که می تونه به کتابخونه های IAR استفاده کنه به طور مستقیم ولی این کامپایلر گرون ترین کامپایلر هست و من دو سه نمونه که دانلود کردم و می گفتن 100% کرکش کار می کنه کرک ها تقلبی هستند و فایده نداره
موفق باشید

Back to top
saleh_chz
مدیر انجمن
مدیر انجمن

3049681.20 امتیاز

Items

PostPosted: سه شنبه، 25 دي ماه ، 1386 22:08:28 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

خوب ديگه حالا ما طرف دار هاي c داريم زياد مي شيم .
كتابي كه معرفي كرديد از پرتوي فر - مظاهريان - بيانلو است ؟

Back to top
hosseinrf
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

1126.34 امتیاز

Items

PostPosted: پنجشنبه، 16 اسفند ماه ، 1386 12:32:11 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام به دوستان عزيز خودم

من خودم وقتي زبان بيسيك رو يادگرفتم تازه فهميدم زبان هاي دیگه اي هم براي كاري با
اي وي آر هست.
زبان c زبان خوبی است ولی نسبتا سخته و کار با اون حوصله میخواد و به سادگی بیسیک نمیرسه ولی سرعتش از بیسیک بهتره
زبان اسمبلی برای ارتباط نزدیک با سخت افزار خوبه چون دستوراتش ارتباط نزدیکی به رجیسترها و سخت افزار میکرو داره و ضمنا سرعت اجرای بالایی داره
زبان بیسیک زبان ساده تری هست ولی سرعت اجرای برنامه اش نسبت به سی و اسمبلی کمتره و در پروزه های که سرعت بالایی نیاز نداره مناسبه

Back to top
yashar666
کاربر فعال
کاربر فعال

21892.08 امتیاز

Items

PostPosted: پنجشنبه، 16 اسفند ماه ، 1386 16:53:46 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

واي باز اين بحث رو شروع كرديد

اگه مي خواي يه برنامه در حد ساده يا يه كم متوسط بنويسيد و حافظه ميكرو رو زود پر كنيد از بيسيك استفاده كنيد ضمنا اگه مي خواي راحت بنويسيد

ولي اگه مي خواي يه برنامه در حد بالا بنويسيد و مجبور نشيد پول بيشتري براي ميكرو با حافظه تري بديد با سي بنويسيد

يعني شما نمي دونيد (قابل توجه بيسيك نويس ها ) يه زباني كه كامپايلر نداره و به شكل مفسر كار مي كنه نمي تونه جلوي سي ارز اندانم كنه سي قدرتمند ترين زبان برنامه نويسي جهان هست بعد از اسمبلي كه سختي هاي اون رو نداره و بسيار تند تر از بيسك و زبان هاي ديگر عمل مي كنه و به سخت افزار بسيار نزديكه

Back to top
Hamed
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

702670.36 امتیاز

Items

PostPosted: پنجشنبه، 16 اسفند ماه ، 1386 19:05:53 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous post

سلام
من خودم با بیسیک کار می کنم . اسمبلی هم قبلا کار کردم . سی رو هم دست و پا شکسته دارم یاد میگریم و ...

اما به نظرم همه اینها بهانه هست . تو بیسیک هم میشه از دستورات آماده استفاده نکرد و به صورت دستی این کارو انجام داد تا حجم کد ها هم کمتر بشه .
lمسلما هر زبانی یا کامپایلری یک سری نقاط ضعف و قوت داره و این به عهده کاربر هست که کدوم رو انتخاب می کنه و دلیلی هم وجود نداره که انتخاب همه یکی باشه .
اسمبلی برای فهمیدن مباحث مربوط به سخت افزار خیلی خوب هست و بعد از اون خیلی کار با زبان های دیگر و ... آسون تر میشه .
C هم زبانی هست که به نظرم بچه های الکترونیک باید حتما بلد باشن . حالا چه برای میکرو چه برای کامپیوتر .
بیسیک هم برای ساده بودن کار و ...
اون موقع میشه با توجه به نیازی که دارید انتخاب کنید که سادگی رو نیاز دارید یا ...

و البته الان بسیاری از امکاناتی که یک میکرو داره به صورت سخت افزاری هست . مثل انواع ماژول های داخلی که تو این موارد فرقی نداره با بیسیک کار کنید یا سی یا اسمبلی . باید رجیستر ها مقدار دهی بشن که تو هر سه نوع مشابه هست . و هیچ زبانی رو نمیشه به صورت مطلق در موردش صحبت کرد . چون بستگی به کسی داره که از اون استفاده می کنه . مثلا من که اسمبلی خونده بودم ، سی رو هم خیلی راحت دارم یاد میگیرم ، اما از دوستام کسی هست که قبلا اینو نداشته و برای سی واقعا مشکل پیدا کرده و همون بیسیک رو ترجیح میده .

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Post new topic   Reply to topic    ...::: Ir-Micro.Com :::... Forum Index -> برنامه نویسی و مباحث مربوط به AVR All times are GMT + 3.5 Hours
Page 1 of 1
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum

Jump to: