عضویت     ورود  هر گاه در طلب چيزي بر آمدي ،‌بلند همت باش . حضرت علي (ع) جمعه، 4 خرداد ماه ، 1397

کانال تلگرام

تبلیغات متنی

منوی سایت

جست و جو در بانك مقالات

مقالات جدید
تعداد شاخه ها: 30 عدد
تعداد مقالات: 758 عدد 1: آزمايشگاه الكترونيك - استاد محرري 
[دفعات مشاهده : 4435 بار]
 2: جزوه درس مخابرات 1 - دانشگاه فردوسي مشهد 
[دفعات مشاهده : 4361 بار]
 3: كتاب مهندسي تاسيسات / دكتر كلهر 
[دفعات مشاهده : 4387 بار]
 4: مجموع اعوجاج هارمونیک T.H.D 
[دفعات مشاهده : 4351 بار]
 5: كتاب "روش طراحي و تحليل مدارهاي الكترونيك" 
[دفعات مشاهده : 10748 بار]
 6: ادوات نوري 
[دفعات مشاهده : 4488 بار]
 7: كتاب اصول تلويزيون رنگي 
[دفعات مشاهده : 5972 بار]
 8: پروژه دزد گیر با سنسور تشخیص حرکت pir با قفل رمز الکترونیکی 
[دفعات مشاهده : 5643 بار]
 9: جزوه اندازه گیری الکتریکی 
[دفعات مشاهده : 4771 بار]
 10: سوالات کنکور کارشناسی ارشد 90 / گروه مهندسی برق 
[دفعات مشاهده : 6733 بار]
 11: آرشيو پروژه هاي 8051 
[دفعات مشاهده : 5425 بار]
 12: آرشيو پروژه هاي AVR‌ (ـ‌ 126 پروژه ) 
[دفعات مشاهده : 13183 بار]
 13: آموزش برنامه نويسي و كار با ماژول Sim300CZ با ميكروكنترلر AVR 
[دفعات مشاهده : 9487 بار]
 14: سوالات كنكور كارشناسي ناپيوسته 89 - گروه برق 
[دفعات مشاهده : 6869 بار]
 15: ارتباط میکروهای PIC با کمک پروتکل سریال I2C و نکات تکمیلی ماژول MSSP 
[دفعات مشاهده : 5040 بار]
 16: ساعت تقویم با کمک میکروکنترلر PIC و DS1307 
[دفعات مشاهده : 5604 بار]
 17: تایمرهای چند زمانه ( ساعت مرکزی ) با میکرو PIC 
[دفعات مشاهده : 5082 بار]
 18: ساعت تقویم شمسی مجهز به آلارم روزانه و هفتگی 
[دفعات مشاهده : 6025 بار]
 19: صفحه کلید وقفه ای با میکروکنترلر PIC 
[دفعات مشاهده : 4719 بار]
 20: کرنومتر دیجیتال با میکروکنترلر PIC با قابلیت ثبت 3 زمان 
[دفعات مشاهده : 4861 بار]
 21: طراحی و ساخت مدارات انتقال دیتا به وسیله ماژول های HMTR + پروژه چت متنی بیسیم 
[دفعات مشاهده : 7646 بار]
 22: سنسورهای حرارت 
[دفعات مشاهده : 7022 بار]
 23: کنترل وسایل برقی از طریق خط تلفن با میکروکنترلر PIC 
[دفعات مشاهده : 6960 بار]
 24: ارتباط سریال UART بین دو میکروکنترلر PIC 
[دفعات مشاهده : 5262 بار]
 25: گزارش کار آموزی : ماشین های ابزار کنترل عددی CNC 
[دفعات مشاهده : 5499 بار]
 26: کنترل وسایل به کمک ماژول HM-TR و میکرو AVR 
[دفعات مشاهده : 7943 بار]
 27: طراحی و ساخت کنترل از راه دور 1 کانال با کمک ماژول های ASK و آی سی های سری PT 
[دفعات مشاهده : 6564 بار]
 28: مجموعه رفرنس های آموزشی میکروکنترلرهای سری dsPIC 
[دفعات مشاهده : 6024 بار]
 29: مجموعه پروژه های میکروکنترلر AVR با کامپایلر بسکام 
[دفعات مشاهده : 11141 بار]
 30: طراحی و ساخت مدارات انتقال دیتا به وسیله ماژول های HM-T و HM-R با میکرو AVR 
[دفعات مشاهده : 9084 بار]

آخرين مطالب ارسال شده
· روش طراحي و تحليل مدارهاي الكترونيك[ 1 نظر شما چيه؟ - 38387 مشاهده ]
· اصول تلويزيون رنگي[ 0 نظر شما چيه؟ - 17123 مشاهده ]
· نرم افزار DigSilent[ 2 نظر شما چيه؟ - 20560 مشاهده ]
· AVR Tech Lib 2011[ 1 نظر شما چيه؟ - 24061 مشاهده ]
· مجموعه كنفرانس هاي سالينه ميكروچيپ / سال 2009 /[ 2 نظر شما چيه؟ - 21719 مشاهده ]
· آموزش كار با ماژول SIM300CZ با ميكرو AVR[ 4 نظر شما چيه؟ - 24107 مشاهده ]
· مجموعه فيلم هاي آموزشي نرم افزار Altium Designer[ 0 نظر شما چيه؟ - 37010 مشاهده ]
·  سوالات كنكور كارشناسي ناپيوسته 89 - گروه برق[ 0 نظر شما چيه؟ - 19003 مشاهده ]
· لينك دانلود مجله October 2010 / SERVO[ 0 نظر شما چيه؟ - 16266 مشاهده ]
· Catalog CA 01 (10/2009) / International version[ 0 نظر شما چيه؟ - 20064 مشاهده ]

[ موارد بیشتر در بخش اخبار و تازه ها ]

زبان
انتخاب زبان نمایش :

مطالب جديد
· 1: Advanced Mathematics and Mechanics Applications Using
· 2: Process Patterns for MDA-Based Software Development
· 3: بخش بندي و استخراج ضايعات (MS (Multiple Sclerosis مغز انسان از روي تصاوير MR توسط روش تلفيقي بيشينه
· 4: پارامترهای انتخاب هادیهای سیستم توزیع انرژی الکتریکی قطار برقی و بررسی اضافه ولتاژهای گذرا در خطوط
· 5: جایابی مناسب تنظیم گرهای ولتاژ و انتخاب بهینه نقطه تنظیم آن در خطوط توزیع
· 6: IEEE Std 1250™-2011
· 7: تاثير پديده هاي كيفيت توان بر عملكرد ديناميكي موتورهاي پسماند
· 8: مجله November 2007 ، ELEKTOR
· 9: Discrimination of Breast Tumors in Ultrasonic Images Using an Ensemble Classifier Based
· 10: A Networked Multisensor System for Ambient Assisted Living application
· 11: بررسي تاثير ضرايب تشويق و تبخير در عملكرد شيوه بهينه سازي اجتماع مورچگان براي يافتن مشخصه تفاضلي
· 12: THE ZERO-POTENTIAL CONTOUR ON A HOMOGENEOUS CONDUCTING CYLINDER
· 13: آموزش ترفند های فتوشاپ (سری سوم)
· 14: MAGNETO-OPTIC POSITIONING
· 15: شناسايي پارامترهاي مجهول سيستم آشوبي به منظور سنكرون سازي توسط الگوريتم ژنتيك
· 16: ساختار شبکه GPRS
· 17: Local Excitation of Ferromagnetic Resonance and Its Spatially Resolved Detection With an Open-Ended
· 18: تشخیص و نظارت ترکیبی،تاریخی،روش بهینه جهت تعیین وضعیت داخلی ترانفورماتور توزیع زمینی
· 19: Iteration approach of solving interval and fuzzy linear system of equations
· 20: IEEE Std 1164-1993

[ آخرين مقالات ]

ارسال مقاله به سايت

...::: Ir-Micro.Com :::... :: View topic - با چشم باز انتخاب دانشگاه بکنید(نکات مهم)

با چشم باز انتخاب دانشگاه بکنید(نکات مهم)
Goto page 1, 2, 3  Next

Post new topic   Reply to topic    ...::: Ir-Micro.Com :::... Forum Index -> کنکور ، ادامه تحصیل و انتخاب رشته Printable Version
View previous topic :: View next topic  
Author Message
asayesh
کاربر عادی
کاربر عادی

2109.28 امتیاز

Items

Status: Offline

PostPosted: پنجشنبه، 5 شهريور ماه ، 1388 05:26:14 Reply with quote Scroll Down to Next postGo to last Post of Page

شاید بسیاری از داوطلبان کنکور کاردانی به کارشناسی از وضعیت دانشگاههای پذیرش کننده با خبر نباشند و فاصله شهر دانشگاه مورد نظر تنها ملاک برای اولویت بندی آنها باشه، اما توجه داشته باشید که اکثر دانشگاههای غیر انتفاعی دارای وضعیت بسیار نامطلوبی هستند و ممکن است بعد از قبولی ( اگر دانشگاه و امکانات رفاهی محل تحصیل برای شما مهم است ) دچار پشیمانی شوید. برای شما مثالی میزنم تا کمی آشنا تر شوید.

موسسه‌ی آموزش عالی علامه رفیعی از زبان یکی از دانشجویان آن دانشگاه :
موسسه‌ی آموزش عالی علامه رفیعی در سال 1385 تاسیس شده و امسال سال سومی است که دانشجو پذیرش می کند. کارشناسی ناپیوسته مهندسی کامپیوتر یکی از محدود رشته هایی است که در این موسسه ارائه می شود.
تعداد دانشجویان اگر اشتباه نکنم حدود 300 نفر می‌باشد. رئیس این موسسه آقای دکتر شفیعی هستند. این موسسه دارای دوساختمان کوچک می باشد که در نزدیکی هم واقع شدند. هر دوی این ساختمان ها در اصل منزلهای مسکونی بودند که تغییر کاربری داده شدند. به همین علت محیط کلاس ها اغلب غیر استاندارد بوده و دارای اشکال می باشد.
سال گذشته با وجود اعلام 60 نفر ظرفیت، بیش از 90 نفر در رشته‌ی کامپیوتر پذیرفته شدند. به علت محدودیت های موجود (مثل کمبود استاد و کمبود ظرفیت کلاس ها و شاید تمایل مسئولان و دانشجویان به برگزاری تمامی کلاسها در 2 روز ) تمام این 90 نفر درون یکی از کلاس های ( اتاق های) این موسسه ( خانه ) حضور داشتند که بسیار بسیار بیشتر از ظرفیت واقعی آن بود.
انتخاب واحد رشته‌ی کامپیوتر در دو ترم اول و دوم برای ورودی های 86 در اختیار مسئولان موسسه بوده و دانشجویان دخالتی در این مورد نداشتند. و شلوغیه بیش از حد کلاس ها و غیر استاندارد بودن آنها کیفیت تدریس اساتید را به مراتب پایین آورده بود.
از نظر جغرافیایی، این موسسه در نزدیکیه خیابان شهید بابایی که در شهر قزوین بیشتر به خیابان دانشگاه معروف است واقع شده. چون ظرفیت پذیرش دانشگاه های تهران بسیار پایین بود و حومه‌ی تهران هم مثل کرج و ... هیچ ظرفیتی برای پذیرش نداشتند ( از شاهکارهای سازمان سنجش و وزارت علوم ) بیشتر دانشجویان این موسسه و احتمالا موسسات مشابه را تهرانیها تشکیل می دهند. به همین دلیل مسئولان موسسه‌ی علامه رفیعی با دریافت مبلغی پول، برای دانشجویان متقاضی، سرویس رفت و آمد به تهران فراهم کرده بودند. دانشجویانی هم که مایل به استفاده از سرویس نبودند، از طریق ترمینال های اتوبوسرانی قزوین و تهران ( ترمینال غرب) رفت و آمد می کردند. تعداد اتوبوسهای این مسیر زیاد است ولی به همان نسبت مسافران که اغلب دانشجو هستند نیز تعدادشان زیاد می باشد.
از نظر امکانات آموزشی، این موسسه وضعیت بسیار ضعیفی دارد. سایت کامپیوتر این موسسه شامل تعداد کمی کامپیوتر میشود که به هیچ عنوان جوابگوی تعداد زیاد دانشجویان این موسسه نیست. از نظر سایت اینترنتی هم، این موسسه فاقد سایت می‌باشد.
از نظر بروکراسی اداری، این موسسه وضعیت مناسبی دارد ) چون اصولا ظرفیت بروز بروکراسی وجود ندارد ). شما در تمام مسائل و مشکلات و... تنها با یک نفر که همه‌ی دانشجویان بدون استثنا او را می‌شناسند سرو کار دارید. چیزی به عنوان "گروه"، "امور مالی" ، "آموزش"، "اداره‌ی تربیت بدنی"، "بایگانی"، "اداره‌ی امور فارق التحصیلان"، "دبیرخانه" و ... که در دانشگاه ها مرسوم است در این موسسه وجود خارجی ندارد. تمام این اتاق ها در یک اتاق و تمام مسئولانشان در یک مسئول ( به همراه یکی دو نفر کمکی ) خلاصه می‌گردد.

همونطوری که متوجه شدید موسسه فوق که در قزوین واقع شده و اکثر داوطلبان تهرانی و کرجی ( به دلیل کمبود ظرفیت در تهران ) آن را در اولویتهای اولیه خود قرار میدهند در واقع از یک منزل مسکونی تشکیل شده که کلاسهای درس در اتاق خواب – سلف سرویس در پذیرایی و مجتمع اداری هم احتمالا در حیاط خلوت دایر است !!!

البته شاید عده ایی باشند که مهمتر از همه چیز برایشان مدرک باشد و اینگونه مسائل نظرشان را در رابطه با نحوه انتخابشان تغییر ندهد. به هر حال من لیستی از موسسات غیر انتفاعی و غیر دولتی تهیه کرده ام که نسبت به سایر موسسات از امکانات بهتری برخوردارند و به قول خودمون دانشگاه ترند.

1 – موسسه غیر انتفاعی و غیر دولتی علم و فرهنگ تهران

2 – موسسه غیر انتفاعی و غیر دولتی سجاد مشهد

3 – موسسه غیر انتفاعی و غیر دولتی شهید اشرفی اصفهانی – اصفهان

4 – موسسه غیر انتفاعی و غیر دولتی جهاد دانشگاهی اصفهان

5 – موسسه غیر انتفاعی و غیر دولتی شمال – آمل

6 – موسسه غیر انتفاعی و غیر دولتی نبی اکرم تبریز

7 – موسسه غیر انتفاعی و غیر دولتی جهاد دانشگاهی اهواز

8 – موسسه غیر انتفاعی و غیر دولتی خیام مشهد

بازم میگم غیر انتفاعی های موجود در قزوین همشون بدرد نخور هستندو مثل مهد کودک هستند.

برگرفته از سایت کارشناسی

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
asayesh
کاربر عادی
کاربر عادی

2109.28 امتیاز

Items

PostPosted: پنجشنبه، 5 شهريور ماه ، 1388 05:29:00 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام دوستان
در این تاپیک بنده دانشگاههای غیرانتفاعی اصفهان که اشنا باشون هستم را براتون معرفی میکنم امیدوارم برای انتخاب رشته در اصفهان براتون مفید واقع بشد

.موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی اشرفی اصفهانی
این دانشگاه بیش از ده سال سابقه فعالیت دارد که از محیط نسبتا بزرگی نسبت به بفیه دانشگاهها برخورداره که دارد توسعه اش هم میدد که در سپاهانشهر اصفهان واقع است که در زیر خصوصیات این دانشگاه را براتون میگم
1.اخلاق رییس این موسسه گه اقای انشایی هست عالیه (خود من که مشکلی در مورد ثبت نام ترم تابستون برخورد کردم بدون اینکه منا ببیند منشیش امضاشو گرفت
2.سرویس رایگان رفت و برگشت دارد که از دروازه شیراز شروع میشد و در دانشگاه پیاده میکند
3.سلف کار درست که در برنامه غذایی هفته ایش کباب-مرغ-ماهی-گوشت و.. جای دارد(زتون هر غذا فعلا350)
4.از نظر قانون و مقررات سختگیریهای خودشا دارد بصورتیکه مثلا درب ورود دختر و پسر از هم جداست
5.انتخاب واحد بصورت دستی انجام میشد
6.تنوع در ترم تابستونش به نظر من نیست همه اش عمومی ارایه میدد
7.از نظر نمره دادن نمیشد به صورت کلی گغت چون استاد با استاد کاراش فرق میکند
8.از نظر سطح علمی بهتون بگم که همه ی این موسسات در یه حد هستند
9.رشته های که دارد بیمه-عمران-معماری-حقوق و...
10.ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر (این دانشگاه کارشناسی ارشد هم دارد)
11.یه ویزگی که سپاهانشهر دارد اجاره خونه های اینجا بالاست و به مراتب مواد غذایی هم بالاست
12.ادرس این موسسه
اصفهان-سپاهانشهر

.موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی المهدی
این دانشگاه از دانشگاههای کوچک که از دوساختمون تشکیل شده که از هم جدا هستند و تا اونجایی که من اطلاع دارم بیشتر پذیرش دختر دارد که در سپاهانشهر واقع است
1.نداشتن سرویس رفت و برگشت که باید ار اتوبوسهای اصفهان استفاده کنید
2.محیط کوچک
3.تابستون امسال که ترم تابستون نداشت چون تقاضا کم بوده
4.از نظر سطح علمی بهتون بگم که همه ی این موسسات در یه حد هستند
5.یه ویزگی که سپاهانشهر دارد اجاره خونه های اینجا بالاست و به مراتب مواد غذایی هم بالاست
اطلاع زیادی از این موسسه ندارم فقط اینا بهتون بگم این موسسه را در اولویتهای اخرتون قرار بدید
ادرس این موسسه
اصفهان-سپاهانشهر

.موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی شیخ بهایی
این دانشگاه از دانشگاههای خیلی بزرگ است که خیلی تعریف از این دانشگاه شنیدم که در بهارستان اصفهان واقع است
1.خود این دانشگاه سروسی و برگشت دارد که از دروازه شیراز شروع میشد و به دانشگاه ختم میشد
2.امکانات رفاهی مطلوب
3.اجاره کردن خونه در بهارستان به مراتب ارزانتر از سپاهانشهره
5.ترم تابستون امسال اصلا درسی ارایه نشد
اطلاع زیادی از این موسسه ندارم ولی اگه اینجا قبول بشد خوب جاییه
ادرس این موسسه
اصفهان-بهارستان

.موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی نقش جهان
این دانشگاه از اون دسته دانشگاه های نوپا است که خیلی کوچیکه که در خود اصفهان واقع شده
1.محیط کوچک که تا حدودی در مرکز شهر واقع شده (چند تا خونه را بهم وصل کردند)
2.نداشتن سرویس و رفت وبرگشت
3.ترم تابستون امسال دیدم که دروس اختصاصی مربوط به برق هم ارایه شده
4.این دانشگاه رشته برق چه کاردانی چه کارشناسی هم دارد
5.از نظر سطح علمی بهتون بگم که همه ی این موسسات در یه حد هستند
اطلاع زیادی از این موسسه ندارم ولی این دانشگاه بدلیل داشتن رشته برق انتخاب خوبیه
ادرس این موسسه
اصفهان-خیابان چهارباغ پایین-خیابان شیخ بهایی

موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی راغب اصفهانی
1.محیط کوچک تا حدودی در مرکز شهر واقع شده (این چیزی که من دیدم یه خونه 200 متریا کردند دانشگاه)
2.ترم تابستون امسال دیدم که درسهای عمومی ارایه شده
3.از نظر سطح علمی بهتون بگم که همه ی این موسسات در یه حد هستند
اطلاع زیادی از این موسسه ندارم
ادرس این موسسه
اصفهان-خیابان چهارباغ بالا-بعد از چهار راه-سمت چپ

موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی بنیان
این موسسه را اصلا من نیددم فقط بهتون بگم که این دانشگاه از اصفهان دوره و جزوه شهرستانهای اصفهان حساب میشد یعنی شما حتما باید شاهین شهر خونه اجاره کنید چون اگه بخواهید از اصفعان برید و بیایید حدود 2.5 فقط رفت طول میکشد
ادرس این موسسه
اصفهان-شاهین شهر

موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی امین
موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی فولاد
این دو موسسه در فولاد شهر اصفهان واقع شده که حدود 45 از دروازه شیراز اصفهان دوره

موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی علوم و فناوری سپاهان
این دانشگاه در سال 83 تشکیل شده که از دوساختمون جدا از هم تشکیل شده که برای ترم مهر تو ساختمون جدیدی میرد که در اخرین نقطه سپاهان شهر واقع شده
1.اخلاق رییس این موسسه خیلی خوبه که اقای توکلی میباشد
2.این موسسه با اینکه به ساختمون جدیدی دارد ولی یه مقداری رفت وامد سخته (منظور اینکه از ایستگاه اتوبوس تا در دانشگاه یه مصافتیا باید طی کرد ولی چون تازه جاش عوض شده شاید سرویس براش بزارند
3.این دانشگاه یکی از موسساتی که دانشجویان مهمان زیادیا پذیرا است چون هم تنوع درساش زیاده هم نمره خوب میدد
4.از نظر قانون و مقررات زیاد به دانشجو گیر نمیدد
5.یکی از ساختمونای قبلیشا برای دخترا خوابگاه کرده
6.همونطور که گفتم همه ی این موسسات از نظر سطح علمی تا حدودی در یه سطحند و براتون بگم که اگه اینجا قبول بشید از نظر نمره پشیمون نمیشید
7.این دانشگاه دارای سلف تو خودشه که زتونش فعلا 350 تومنه
8.تنوع درس تو این موسسه بسیا بالا است به طوری که دروس اختصاصی زیادی ارایه میدد
9.انتخاب درس به صورت اینترنتی انجام میشد
10.یه ویزگی که سپاهانشهر دارد اجاره خونه های اینجا بالاست و به مراتب مواد غذایی هم بالاست
ادرس این موسسه
اصفهان-سپاهانشهر(فاصله سپاهان شهر تا دروازه شیراز حدود 15 دقیقه)

موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی جهاد دانشگاهی
من فقط همینا بهتون بگم که این دانشگاه به شدت سخت به دانشجو میگیرد به طوریکه من دانشجویی از این موسسه میشناسم که کاردانی تو 6 ترم پاس کرده بعضیلشون با 6 ترم هم نتونستند پاس کنند
یه کلام اگه درس نخونی به هیچ عنوان نمیتونی پاس کنی
ادرس این موسسه
این دانشگاه قبلا با دانشگاه صنعتی اصفهان تو یجا بودند ولی الان از اونجا اومده بیرون و مستقل شده

دانشگاههای غیر انتفاعی زیادی تو اصفهان هستند ولی این اطلاعاتی بود که از این دانشگاهها میدونستم
دوستانی که مسایلیا دونسته میدونند که مغایرت با حرفای من دارد بگند تا اصلاحشون کنم
بخاطر مسایل انتخاب رشته زود به زود به این فروم سر میزنم و سوالی بود بلد بودم حتما جواب میدم

موفق باشید

Back to top
asayesh
کاربر عادی
کاربر عادی

2109.28 امتیاز

Items

PostPosted: پنجشنبه، 5 شهريور ماه ، 1388 05:31:28 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام دوستان
در این تاپیک بنده دانشگاههای غیرانتفاعی اصفهان که اشنا باشون هستم را براتون معرفی میکنم امیدوارم برای انتخاب رشته در اصفهان براتون مفید واقع بشد

.موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی اشرفی اصفهانی
این دانشگاه بیش از ده سال سابقه فعالیت دارد که از محیط نسبتا بزرگی نسبت به بفیه دانشگاهها برخورداره که دارد توسعه اش هم میدد که در سپاهانشهر اصفهان واقع است که در زیر خصوصیات این دانشگاه را براتون میگم
1.اخلاق رییس این موسسه گه اقای انشایی هست عالیه (خود من که مشکلی در مورد ثبت نام ترم تابستون برخورد کردم بدون اینکه منا ببیند منشیش امضاشو گرفت
2.سرویس رایگان رفت و برگشت دارد که از دروازه شیراز شروع میشد و در دانشگاه پیاده میکند
3.سلف کار درست که در برنامه غذایی هفته ایش کباب-مرغ-ماهی-گوشت و.. جای دارد(زتون هر غذا فعلا350)
4.از نظر قانون و مقررات سختگیریهای خودشا دارد بصورتیکه مثلا درب ورود دختر و پسر از هم جداست
5.انتخاب واحد بصورت دستی انجام میشد
6.تنوع در ترم تابستونش به نظر من نیست همه اش عمومی ارایه میدد
7.از نظر نمره دادن نمیشد به صورت کلی گغت چون استاد با استاد کاراش فرق میکند
8.از نظر سطح علمی بهتون بگم که همه ی این موسسات در یه حد هستند
9.رشته های که دارد بیمه-عمران-معماری-حقوق و...
10.ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر (این دانشگاه کارشناسی ارشد هم دارد)
11.یه ویزگی که سپاهانشهر دارد اجاره خونه های اینجا بالاست و به مراتب مواد غذایی هم بالاست
12.ادرس این موسسه
اصفهان-سپاهانشهر

.موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی المهدی
این دانشگاه از دانشگاههای کوچک که از دوساختمون تشکیل شده که از هم جدا هستند و تا اونجایی که من اطلاع دارم بیشتر پذیرش دختر دارد که در سپاهانشهر واقع است
1.نداشتن سرویس رفت و برگشت که باید ار اتوبوسهای اصفهان استفاده کنید
2.محیط کوچک
3.تابستون امسال که ترم تابستون نداشت چون تقاضا کم بوده
5.یه ویزگی که سپاهانشهر دارد اجاره خونه های اینجا بالاست و به مراتب مواد غذایی هم بالاست
اطلاع زیادی از این موسسه ندارم فقط اینا بهتون بگم این موسسه را در اولویتهای اخرتون قرار بدید
ادرس این موسسه
اصفهان-سپاهانشهر

.دانشگا شیخ بهایی
این دانشگاه از دانشگاههای خیلی بزرگ است که خیلی تعریف از این دانشگاه شنیدم که در بهارستان اصفهان واقع است
1.خود این دانشگاه سروسی و برگشت دارد که از دروازه شیراز شروع میشد و به دانشگاه ختم میشد
2.امکانات رفاهی مطلوب
3.اجاره کردن خونه در بهارستان به مراتب ارزانتر از سپاهانشهره
5.ترم تابستون امسال اصلا درسی ارایه نشد
اطلاع زیادی از این موسسه ندارم ولی اگه اینجا قبول بشد خوب جاییه
ادرس این موسسه
اصفهان-بهارستان

.موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی نقش جهان
این دانشگاه از اون دسته دانشگاه های نوپا است که خیلی کوچیکه که در خود اصفهان واقع شده
1.محیط کوچک که تا حدودی در مرکز شهر واقع شده (چند تا خونه را بهم وصل کردند)
2.نداشتن سرویس و رفت وبرگشت
3.ترم تابستون امسال دیدم که دروس اختصاصی مربوط به برق هم ارایه شده
4.این دانشگاه رشته برق چه کاردانی چه کارشناسی هم دارد
5.از نظر سطح علمی بهتون بگم که همه ی این موسسات در یه حد هستند
اطلاع زیادی از این موسسه ندارم ولی این دانشگاه بدلیل داشتن رشته برق انتخاب خوبیه
ادرس این موسسه
اصفهان-خیابان چهارباغ پایین-خیابان شیخ بهایی

موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی راغب اصفهانی
1.محیط کوچک تا حدودی در مرکز شهر واقع شده (این چیزی که من دیدم یه خونه 200 متریا کردند دانشگاه)
2.ترم تابستون امسال دیدم که درسهای عمومی ارایه شده
3.از نظر سطح علمی بهتون بگم که همه ی این موسسات در یه حد هستند
اطلاع زیادی از این موسسه ندارم
ادرس این موسسه
اصفهان-خیابان چهارباغ بالا-بعد از چهار راه-سمت چپ

موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی بنیان
این موسسه را اصلا من نیددم فقط بهتون بگم که این دانشگاه از اصفهان دوره و جزوه شهرستانهای اصفهان حساب میشد یعنی شما حتما باید شاهین شهر خونه اجاره کنید چون اگه بخواهید از اصفعان برید و بیایید حدود 2.5 فقط رفت طول میکشد
ادرس این موسسه
اصفهان-شاهین شهر

موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی امین
موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی فولاد
این دو موسسه در فولاد شهر اصفهان واقع شده که حدود 45 از دروازه شیراز اصفهان دوره

موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی علوم و فناوری سپاهان
این دانشگاه در سال 83 تشکیل شده که از دوساختمون جدا از هم تشکیل شده که برای ترم مهر تو ساختمون جدیدی میرد که در اخرین نقطه سپاهان شهر واقع شده
1.اخلاق رییس این موسسه خیلی خوبه که اقای توکلی میباشد
2.این موسسه با اینکه به ساختمون جدیدی دارد ولی یه مقداری رفت وامد سخته (منظور اینکه از ایستگاه اتوبوس تا در دانشگاه یه مصافتیا باید طی کرد ولی چون تازه جاش عوض شده شاید سرویس براش بزارند
3.این دانشگاه یکی از موسساتی که دانشجویان مهمان زیادیا پذیرا است چون هم تنوع درساش زیاده هم نمره خوب میدد
4.از نظر قانون و مقررات زیاد به دانشجو گیر نمیدد
5.یکی از ساختمونای قبلیشا برای دخترا خوابگاه کرده
6.همونطور که گفتم همه ی این موسسات از نظر سطح علمی تا حدودی در یه سطحند و براتون بگم که اگه اینجا قبول بشید از نظر نمره پشیمون نمیشید
7.این دانشگاه دارای سلف تو خودشه که زتونش فعلا 350 تومنه
8.تنوع درس تو این موسسه بسیا بالا است به طوری که دروس اختصاصی زیادی ارایه میدد
9.انتخاب درس به صورت اینترنتی انجام میشد
10.یه ویزگی که سپاهانشهر دارد اجاره خونه های اینجا بالاست و به مراتب مواد غذایی هم بالاست
ادرس این موسسه
اصفهان-سپاهانشهر(فاصله سپاهان شهر تا دروازه شیراز حدود 15 دقیقه)

موسسه اموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی جهاد دانشگاهی
من فقط همینا بهتون بگم که این دانشگاه به شدت سخت به دانشجو میگیرد به طوریکه من دانشجویی از این موسسه میشناسم که کاردانی تو 6 ترم پاس کرده بعضیلشون با 6 ترم هم نتونستند پاس کنند
یه کلام اگه درس نخونی به هیچ عنوان نمیتونی پاس کنی
ادرس این موسسه
این دانشگاه قبلا با دانشگاه صنعتی اصفهان تو یجا بودند ولی الان از اونجا اومده بیرون و مستقل شده

دانشگاههای غیر انتفاعی زیادی تو اصفهان هستند ولی این اطلاعاتی بود که از این دانشگاهها میدونستم
دوستانی که مسایلیا دونسته میدونند که مغایرت با حرفای من دارد بگند تا اصلاحشون کنم
بخاطر مسایل انتخاب رشته زود به زود به این فروم سر میزنم و سوالی بود بلد بودم حتما جواب میدم

موفق باشید

Back to top
asayesh
کاربر عادی
کاربر عادی

2109.28 امتیاز

Items

PostPosted: پنجشنبه، 5 شهريور ماه ، 1388 05:33:51 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

اما چند نکته دیگر از مهندس شادکام انور ( نویسنده کتاب های برق کنکور کارشناسی ناپیوسته)

من خودم که رتبم توی الکترونیک 1600 شده حضورا رفتم پیش مهندس تا با هاش مشورت کنم و مشاوره.
ایشون کارنامه های مختلفی از قبولی های سال قبل و رتبه هارو به من نشون دادند.و این نکات رو هم یاد اوری کردند که برای شما هم مفیده:

1-سعی کنید توی شهر خودتون یا نزدیکترین محل به شهر تون رو برای ادامه تحصیل انتخاب کنید

و هزینه های الکی واسه خودتون نتراشید
اگر توی شهرتون شبانه هست وکه چه بهتر وگرنه به خاطر این که بری آموزشکده های فنی درس بخونی و از غیر انتفاعی نزدیکترین محل به شهر تون بزنی اصلا فایده نداره.
چون اکثر آموزشکده ها امکانات خوبی ندارندو به در کل جالب نیستند مگر این که نردیک باشند.

2- هرگز رشته تحصیلی خودتونو تغییر ندهید.خیلی ها از قدرت میان به الکترونیک و خیلی های دیگه به خاطر بازار کار خوبه قدرت از الکترونیک میرن قدرت.
چند مورد به من نشون داد که پارسال اتغییر رشته داده بودند و بعد از 1 ترم درس خوندن در اون رشته انصراف داده بودند.
برای الکترونیک ها بهترین رشته همون الکترونیکه و برای قدرت هم همون قدرت.
البته شاید از الکترونیک بتغییر به کنترل بدی بشه راحت تر باهاش کنار اومد.
در کل سعی کنید در گرایش خودتون ادامه بدید.

3- بعضی از دانشگاه های غیر انتفاعی که خوب هم هستند رتبه های زیاد خوبی نمیخواد. شایعه شده که مثلا سجاد مشهد رتبه های زیر 500 قبول میشن ولی کارنامه یکی از دانشجویان پارسال رو با رتنبه ایشون به من نشون داد که با رتبه 4000 سجاد مشهد قبول شده بود.یهنی میخوام بگم که زیاد نگران نباشید و بهتون قوت قلب میدم که حتما اینجوری نیست که میگن.

4- قبل از انتخاب دانشگاه مورد نظر سعی کن یه اطلاعات از شهر و دانشگاه بگیری تا بعدا پشیمون نشی.

موفق و موید باشید اگر سوالی بود در خدمتم.

Back to top
asayesh
کاربر عادی
کاربر عادی

2109.28 امتیاز

Items

PostPosted: پنجشنبه، 5 شهريور ماه ، 1388 16:37:43 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

خوب ! حتما از اسم به این گندگی خیلی تعجب کردید ! اما باور کنید این اسم قلنبه و سلمبه و همینتور سایت این موسسه به آدرس

با ادعای وصل بودن به دانشگاه صنعتی شریف ، از سال گذشته مهمان اغلب کسانی هست که با اون وضع افتضاح سئوالات نتونسته بودن تهران قبول بشن ! کسائی که از رتبه 600 بودن تا حوالی 1500 ! اما یادم هست که آخرین نفر رتبه 2000 بود ....

خوب ... اول بگم که آبیک کجاست ! - آبیک یک شهر کوچکی هست بین کرج و قزوین ! دقیقترش میشه بین هشتگرد و قزوین ! اگر تابحال به سمت قزوین رفته باشید حتما سیمان آبیک را دیدید ! اون کارخانه باعث ایجاد یک شهر شده که از توابع قزوینه ... بماند ... حالا سعی میکنم دسته بندی تر شده محل را براتون توصیف کنم :

فاصله :
فاصله تا تهران از لحاظ زمانی با سرویس یک ساعت و ربع و با ماشین شخصی بین 50 دقیقه تا یک ساعت با رعایت سرعت مجاز هست ! مصافت از فلکه دوم صادقیه تا خود دانشگاه دقیقا 100 کیلومتر است ! یعنی 40 کیلومتر از قزوین-تهران کمتر

هزینه رفت و آمد :
با سرویس رفت و برگشت از فلکه دوم صادقیه تا دانشگاه و بالعکس تقریبا 1500 تومان در میاد . اما اگر سرویس گیرتون نیاد یا اینکه بخواهید معطل سرویس ها نشید (مثلا اگر ساعت 12 صبح کلاسهاتون تمام بشه - اما بقیه کلاسها تا 2 ادامه داشته باشن - معمولا مجبورید منتظر بایستید - چون تمام صندلی ها باید پر باشند) . مجبورید 2 کورس ماشین سوار بشید ! یکی از آبیک به کرج به کرایه 1200 تومان و دیگری از کرج به تهران به همان کرایه !

امکانات خوابگاه :
دانشگاه امکانات خوابگاه نداره - خود شهر آبیک هم اصلا برای بچه های تهران قابل سکونت نیست ! - این شهر جوی مهاجر نشین داره که نسبت به دانشجو حساسند ! - در کل محیط خود قزوین با توجه به حضور چندین ساله دانشگاه آزاد و دانشگاه بین المللی امام و همینطور فرهنگ تاریخی آن با آبیک قابل غیاث نیست !

امکانات رفاهی :
در کل شهر شاید یک رستوران باب میل شما پیدا بشه ! اونم ستاره شهر هست ! - غیر از آن دوستان عاشق پیشه هیچ حسابی روی کافی شاپ و سینما و قلیان نکنن ! (البته قلیان دانشجویی منظورم هست ! )

امکانات دانشگاه :
حدودا این موسسه روی هم رفته 20 کلاس داره که 5 تا 10 تای آنها Active هستن و در بقیه اتاقها توسط مسئول حراست بسته میشه !
موسسه فاقد سلف هست و اتاق مطالعه ای تقریبا به گنجایش 15 تا 20 نفر دارد .
شما فاصله بین کلاسها را یا میتوانید در حیاط باشید ( مجموعا سه نیمکت پارکی) یا در غذاخوری هایی که خارج از دانشگاه و توسط بخش خصوصی راه اندازی شده است .
اما از امکانات قابل توجه این دانشگاه اینترنت وایرلس بدون پسورد در تمام محوطه است که شما با استفاده از لپ تاپ یا موبایل مجهز به سیستم Wifi میتوانید بدون محدودیت به اینترنت وصل باشد !
ضمنا در صورتی که تمایل به "خرکش" کردن لپتاپ از تهران به دانشگاه یا بالعکس ندارید ، در صورت بی استفاده بودن سایت میتوانید با پرداخت ساعتی 500 تومان از اینترنت دانشگاه استفاده کنید .

[b]سطح علمی اساتید :
سطح علمی اساتید در حالت کلی افتضاح هست ! اغلب اساتید اینجا از دانشجوهای نورچشمی کارشناسی ارشد رئیس دانشگاه (آقای دکتر مهری) یا معاون او ( آقای دکتر اسکندری) هستند و تجربه قبلی در زمینه تدریس ندارند .

سطح علمی دانشجویان :
چون اغلب افرادی که اینجا درس میخوانند از رتبه های بالایی کنکور بودند در نتیجه سطح علمی قابل قبولی دارند .

آب و هوا و شرایط جوی :
این شهر اغلب خشک هست و بخاطر وجود کارخانه سیمان گاهی هوای خیلی گرفته ای دارد . روبروی دانشگاه تا تقریبا 7 کیلومتر هیچ ساختمانی وجود ندارد و به همین دلیل بادهای پاییز و زمستان آن غیر قابل تحمل است !

وضعیت دختر و پسرها :
کلاسها، حتی کارگاه هم مختلط هستند . اما بوفه های بیرون دانشگاه دخترانه و پسرانه هستند و همینطور اگر در خیابان روبروی دانشگاه در حال صحبت با جنس مخالف باشید یا حراست و یا پلیس کاری میکنند که از کرده خود پشیمان بشوید !

موارد مسبب تضعیف روحیه:
1 - کنار موسسه آموزش عالی غیاث الدین جمشید کاشانی ، یک موسسه دیگر به نام مولانا هست که اغلب دانشجویان آن کاردانی رشته هایی همچون حسابداری میخوانند .
آن موسسه از لحاظ ظاهری دخترهای بسیار پیشرفته تری از جمشید کاشانی دارد و همین باعث تضعیف روحیه دانشجویان پسر میشود !

2 - حراست موسسه و دربان موسسه ، به هیچ وجه برخورد مناسبی با خانمها ندارند و جوری با شما صحبت خواهند کرد که از انتخاب آن دانشگاه پشیمان میشوید .
ضمن اینکه دخترها اگر داخل شهر بشوند حتما نگاههای سنگینی را احساس خواهند کرد که ناشی از بسته بودن شهر هست !

Back to top
shamsipor
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

154.10 امتیاز

Items

PostPosted: پنجشنبه، 5 شهريور ماه ، 1388 16:53:39 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

میشه یه ایمیل از خودت بزاری اقای asayesh میخوام باهت مشورت کنم من رتبم 600 شده میخوام بزنم قزوین
Back to top
View user's profile Send private message
ali282
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

75891.90 امتیاز

Items

PostPosted: پنجشنبه، 5 شهريور ماه ، 1388 17:43:20 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

آقا یک سوال من یخورده شکاکم آیا واقعا اینها از اولویت بندی رو رعایت میکنن یعنی نمیان از آخر یدفعه برات یک شهر رو بزنن آحه یکی از دوستان بهم گفت میکنن Crying or Very sad
بعد میخوام بدونم ICT چطور رشته ای هستش بیشتر چه درسهایی داره برای کسی از الکترونیک بره چطوره؟
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

Back to top
puya67
کاربر عادی
کاربر عادی

116574.10 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 6 شهريور ماه ، 1388 02:07:53 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

رتبه وشهر محل سکونتتونو بگین و اینکه کجا دوست دارین قبول شین 098))
تا من راهنماییتون کنم

Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
chaker
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

172.76 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 6 شهريور ماه ، 1388 17:46:55 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

رتبم 6700
تهرانیم
کجا بزنم

Back to top
asayesh
کاربر عادی
کاربر عادی

2109.28 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 6 شهريور ماه ، 1388 20:54:15 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام
وقت زیادی واسه انتخاب دانشگاه نمونده عجله کنید

ایمیل من

در ضمن دوست عزیزی که 600 شده ، سعی کن سریع یه امار از دانشگاه های خوب بگیر وانتخاب کن

Back to top
asayesh
کاربر عادی
کاربر عادی

2109.28 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 6 شهريور ماه ، 1388 21:01:38 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

chaker wrote:
رتبم 6700
تهرانیم
کجا بزنم

شما سعی کن از نزدیکترین محل غیر انتفاعی به تهران شروع کنی و تا هر جایی که تونستی بزن.

یعنی اولویت رو به نزدیکها بده و ........

نکته بسیار مهمه دیگه اینه که دانشگاه های جدید رو حتما بزن.چون احتمال قبولیتون زیاد میشه ولی اینم بگم که جدیدا زیاد امکانات خوبی ندارن

مثلا برای شما خوازمی نور مه خوابگاه هم داره و جدیده خوبه + صنعتی مازندران+ .......

البته اینا قبلا بودن منتها الکترونیک بر نمیداشتن.

Back to top
asayesh
کاربر عادی
کاربر عادی

2109.28 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 6 شهريور ماه ، 1388 21:16:00 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

کسانی که میخواهند قزوین بزنند توجه کنند که در قزوین
1- رجا
2- دهخدا
3-غزالی
از همه بهتره یهنی به ترتیب که نوشتم اولویت بندی میشه

کوثر قزوین هم جاش توی پایین شهره ولی استاداش بدک نیستند.در کل متوسطه

آبیک هم از تهران نهایت 1 ساعت راهه اگر میخواهین به خاطر نزدیکی بزنید بد نیست ولی امکانات و اساتیدش اصلا مفت نمی ارزه.
به نظرم اگه قم برید بهتره تا بیاید آبیک چون شهاب دانش خوبه.

درباره غیاث الدین میتونی به اینجا

یه سر بزنید و یه اطلاعات بگیرید

اگر از لحاظ مالی و دور بودن مشکلی ندارین من شخصا به رتبه های خوب پیشنهاد میکنم شمال_آمل و جهاد دانشگاهی اصفهان رو حتما بزنند.
این دو دانشگاه واقعا از لحاظ امکانات و اساتید و فضای دانشگاهی حریف ندارند

Back to top
hanieh89
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

174.34 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 6 شهريور ماه ، 1388 22:38:06 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام
من با693الکترونیک کجا قبول میشم؟
تهرانیم

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
asayesh
کاربر عادی
کاربر عادی

2109.28 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 7 شهريور ماه ، 1388 01:09:48 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

hanieh89 wrote:
سلام
من با693الکترونیک کجا قبول میشم؟
تهرانیم

با توجه به این که شما در تهران این رتبه را کسب کرده اید به نظر من اگر شریعتی رو بزنید احتمال قبولیتون زیاده ولی تظمینی نیست

چون تعداد دختران شرکت کننده در الکترونیک بسیار کمه احتمال این که رتبه های زیر 693 دختر باشن نسبت به پسر کمتره پس امید وار باشید و توکل کنید به خدا.
من پیشنهاد میکنم اول شریعتی مهر ماه و بعد بهمن رو بزنین و بعدا به سراغ دانشگاه های دیگه برین
اولویت رو به خودتون مونده که دوست دارین نزدیک باشین به تهران یا دانشگاه و مدرک براتون مهمه؟
ولی چون خانوم هستید ،سعی کنید نزدیک تهران بزنید تا مشکلات کمتری داشته باشید

اگر دانشگاه خوب میخواهید که قبلا گفتم جهاد دانشگاهی ها معمولا خوبن و در شمال هم دانشگاه شمال_آمل عالیه و محدث نوری هم خوبه.
موفق باشید

Back to top
asayesh
کاربر عادی
کاربر عادی

2109.28 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 7 شهريور ماه ، 1388 01:39:24 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

ali282 wrote:
آقا یک سوال من یخورده شکاکم آیا واقعا اینها از اولویت بندی رو رعایت میکنن یعنی نمیان از آخر یدفعه برات یک شهر رو بزنن آحه یکی از دوستان بهم گفت میکنن Crying or Very sad
بعد میخوام بدونم ICT چطور رشته ای هستش بیشتر چه درسهایی داره برای کسی از الکترونیک بره چطوره؟
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

رشته ITC ، از رشته هایی که نوپاست و طول میکشه تا بازار کاره خوبی داشته باشه
در کل تلفیقی از کامپیوتر و مخابرات هستش و فرایند انتقال اطلاعات به روشهای مختلف و ... را مورد بررسی قرار میده
اگر علاقه ندارید مجبور نیستید بزنید و تلاشتون رو برای سال آینده و یا دانشگاه آزاد و علمی کاربردی زیاد کنید که انشاءالله قبول شید
اما اگر میخواهید انتخاب کنید سعی کنید این گرایش ها را در اولویت قرار بدید یا حتی اگر میتونید فقط اینارو انتخاب کنید

گرایش کاربرد های ICT
گرایش سیستم های تحت شبکه

اما در مورد مدیریت ICT بگم که در کل نزنید بهتره چون اصلا بازار کار نداره و کسی پیدا نمیشه که بیاد به این رشته توی ایران بها بده

در حال حاظر بیشتر شرکت های IT در ایران ورشکست شده اند و یا در حال ورشکستگی هستند که من خودم چند تاشونو دیدم

به امید موفقیت
توکل به خداوند

Back to top
hamed206
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

154.72 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 7 شهريور ماه ، 1388 11:30:25 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام
من رتبه 21 کنترل و 71 قدرت رو دارم و بومی مازندرانم
آیا شهید رجایی تهران(شبانه نیمسال دوم 45 نفر) قبول میشم؟؟؟؟
به نظر شما اول منتظری( قدرت نیمسال دوم ) بزنم یا کنترل محمد باقر(ع) ساری (دانشگاه دوره کاردانی خودمه!) نیمسال اول؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لازم به ذکره که هر دو دانشگاه از لحاظ امکانات تقریبا در یک سطح هستند.
رشته کاردانی: برق صنعتی
لطفا زود جواب بدید!!!!! Crying or Very sad

Back to top
asayesh
کاربر عادی
کاربر عادی

2109.28 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 7 شهريور ماه ، 1388 13:40:59 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

hamed206 wrote:
سلام
من رتبه 21 کنترل و 71 قدرت رو دارم و بومی مازندرانم
آیا شهید رجایی تهران(شبانه نیمسال دوم 45 نفر) قبول میشم؟؟؟؟
به نظر شما اول منتظری( قدرت نیمسال دوم ) بزنم یا کنترل محمد باقر(ع) ساری (دانشگاه دوره کاردانی خودمه!) نیمسال اول؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لازم به ذکره که هر دو دانشگاه از لحاظ امکانات تقریبا در یک سطح هستند.
رشته کاردانی: برق صنعتی
لطفا زود جواب بدید!!!!! Crying or Very sad

سلام
من فکر میکنم اگه شما در اولویت اول رجایی رو بزنید ضرر نمیکنید و احتمال قبولی هم هست
اما به نظر من در مورد دانشکده های که دبیر فنی میگیرن مثل رجایی و شبانه های دیگه به جز دانشگاه لرستان شما نزنید بهتره،من با تمامیه کسانی که دبیر فنی میخونند مشورت کردم و حتی مهندس شادکام انور هم نظر زیر را که مینویسم داشتند

1- احتمال این که در آینده شما را جذب کنند خیلی کمه
2- اگر شما مدرک دبیری بگیرین که حتما اینجوریه در هیچ جای ایران در شرکت های و... به شما کار نمیدند
چون مهندسی نیست و دلایلی هم هست که کاری نمیدین
چون شما خواهید دید که در این دانشگده ها دروس و چارتی که تدریس میشه اصلا مهندسی نیست بلکه دبیری هست،چون شما را به همین خاطر جذب کردهان نه اینکه به عنوان مهندسی

پس دقت کنید و حتما فکر آینده خودتون باشید

من بهتون میگم که اگه میهواهید دبیری برین که هیچ ولی اگر نه.پس همان روزانه ها و شبانه مهندسی لرستان رو بزنید البته اگر رتبه در الکترونیک خوب بود .به هر حال مهندسی بهتره .فکراتونو بکنید

موفق باشید دوست عزیزم

Back to top
shamabady
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

13789.88 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 7 شهريور ماه ، 1388 15:36:02 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

در مورد رجایی تو دفترچه زده مهندسی تکنولوژی برق
یعنی بری اونجا زیرش میزنن و مدرک دبیری میدن ؟

Back to top
asayesh
کاربر عادی
کاربر عادی

2109.28 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 7 شهريور ماه ، 1388 21:14:31 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

shamabady wrote:
در مورد رجایی تو دفترچه زده مهندسی تکنولوژی برق
یعنی بری اونجا زیرش میزنن و مدرک دبیری میدن ؟

اگر دقت کنید برای همه رشته ها نوشته مهندسی تکنولوژی الکترونیک

رشته هایی که در توضیحات آن نوشته پذیرش با شرایط خاص یعنی در آینده مدرکی که میدن دبیری هست و اون کدها رو چارت دبیری میدن

برای مثال دانشگاه لرستان نیمه دوم مهندسی بر میداره و همچنین ر.زانه سبزوار و لرستان

ولی بقیه همه دبیری هستند
از نظر نظام مهندسی این مدرک اصلا قابل قبول نیست.فقط برای آموزش پرورش خوبه.

اینا که میگم از خودم نمیگم بلکه با بیش از 20 نفر از اساتید و کسانی که تجربه نظام مهندسی و دبیری دارند مشورت کردم و از دانشگاه خودمون هم پرسیدم که کارشناسی بر میداشت

چارت همه اینا دبیریه
موفق باشید

Back to top
ali282
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

75891.90 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 7 شهريور ماه ، 1388 22:03:48 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

آقا من رتبه ام 1500شده تقریبا اصلا فکرشم نمیکردم اینطوری خراب کنم اول من قزوین بعد قم بعد شمال و بعد اصفهان و تبریز رو زدم بنظرتون شانسی هست ؟
نمیدونم یدفعه چرا خراب شد crybaby

Back to top
puya67
کاربر عادی
کاربر عادی

116574.10 امتیاز

Items

PostPosted: يكشنبه، 8 شهريور ماه ، 1388 02:18:16 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

ali282 wrote:
آقا من رتبه ام 1500شده تقریبا اصلا فکرشم نمیکردم اینطوری خراب کنم اول من قزوین بعد قم بعد شمال و بعد اصفهان و تبریز رو زدم بنظرتون شانسی هست ؟

احتمال اینکه شمال قبول بشی بیشتره
به جز قم وقزوین بقیه جاها راحت قبولی.

Back to top
puya67
کاربر عادی
کاربر عادی

116574.10 امتیاز

Items

PostPosted: يكشنبه، 8 شهريور ماه ، 1388 02:56:49 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

با رتبه 940 ابیک قزوین قبول میشم؟
Back to top
puya67
کاربر عادی
کاربر عادی

116574.10 امتیاز

Items

PostPosted: يكشنبه، 8 شهريور ماه ، 1388 03:09:34 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

puya67 wrote:

البته تو رشته الکترونیک

Back to top
asayesh
کاربر عادی
کاربر عادی

2109.28 امتیاز

Items

PostPosted: يكشنبه، 8 شهريور ماه ، 1388 05:46:08 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

[quote="puya67"]
puya67 wrote:

البته تو رشته الکترونیک[/quote

با سلام

این مطالبی که اینجا میگیم .مثلا فلانی قبول میشه با حدود رتبه های پارساله و نه یقینی.
اگر رتبه هاب زیر 1000 در تهران و قزوین زیاد نباشه حتما قبولید

اما چون قزوین اولین باره الکترونیک میگیره و ما حدودی نمیدونیم سال قبل با چه رتبه ای اونجا قبول شدند
پس به ناچار از رشته کامپیوتر که خیلی نزدیک به الکترونیکه ( از نظر شرکت کننده و شهرهای غیر انتفاعی و تعداد پذیرش) کمک میگیریم

سال قبل در کامپیوتر از رتبه 600 تا 1500 آبیک قبول شدند و تا حدود 200 هم قزوین.

و با توجه با این که امسال شبانه زیاد شده و رتبه های خوب معمولا ترجیح میدهند شبانه بروند و یا در شهر خود ادامه تحصیل دهند .امسال هم احتمالا قزوین قبولید واگر نشد قم که حتما قبولید.

اما کیفیت قزوین پایینه و قم تقریبا مناسب تره.
ولی در کا قزوین نزدیکتر و راحتر میشه رفت و امد کرد.علی الخصوص برای کرجی ها.

Back to top
asayesh
کاربر عادی
کاربر عادی

2109.28 امتیاز

Items

PostPosted: يكشنبه، 8 شهريور ماه ، 1388 05:54:06 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

ali282 wrote:

من هم نزدیک به 1600 شدم و منم فکر نمیکردم اینقدر خراب بیارم .اما کنکوره دیگه.کاریش نمیشه کرد.همینشم از خداوند سپاسگزارم.

انتخاب دانشگاهتون تقریبا خوب زدید.و قزوینم نشید قم قبولید.
اما من خودم ترجیح دادم اول قزوین وبعد شمال_آمل که حتما قبولم رو بزنم.
و قم نزدم.چون خونه ما کرجه و راهش به قم دورتر .ترجیج دادم دانشگاه عالی مثل شمال _آمل برم ولی قم نرم.قم هم خوبه ولی برای من مناسب نیست.

موفق باشید.

Back to top
Post new topic   Reply to topic    ...::: Ir-Micro.Com :::... Forum Index -> کنکور ، ادامه تحصیل و انتخاب رشته All times are GMT + 3.5 Hours
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum

Jump to: