عضویت     ورود  پيكار كنيد كه مرگ شرافتمندانه هزار بار از زندگي ننگين ستوده تر است . حضرت علي (ع) يكشنبه، 29 ارديبهشت ماه ، 1398

کانال تلگرام

تبلیغات متنی

منوی سایت

جست و جو در بانك مقالات

مقالات جدید
تعداد شاخه ها: 30 عدد
تعداد مقالات: 758 عدد 1: آزمايشگاه الكترونيك - استاد محرري 
[دفعات مشاهده : 5390 بار]
 2: جزوه درس مخابرات 1 - دانشگاه فردوسي مشهد 
[دفعات مشاهده : 5447 بار]
 3: كتاب مهندسي تاسيسات / دكتر كلهر 
[دفعات مشاهده : 5316 بار]
 4: مجموع اعوجاج هارمونیک T.H.D 
[دفعات مشاهده : 5295 بار]
 5: كتاب "روش طراحي و تحليل مدارهاي الكترونيك" 
[دفعات مشاهده : 11845 بار]
 6: ادوات نوري 
[دفعات مشاهده : 5269 بار]
 7: كتاب اصول تلويزيون رنگي 
[دفعات مشاهده : 6934 بار]
 8: پروژه دزد گیر با سنسور تشخیص حرکت pir با قفل رمز الکترونیکی 
[دفعات مشاهده : 6491 بار]
 9: جزوه اندازه گیری الکتریکی 
[دفعات مشاهده : 5703 بار]
 10: سوالات کنکور کارشناسی ارشد 90 / گروه مهندسی برق 
[دفعات مشاهده : 7590 بار]
 11: آرشيو پروژه هاي 8051 
[دفعات مشاهده : 6401 بار]
 12: آرشيو پروژه هاي AVR‌ (ـ‌ 126 پروژه ) 
[دفعات مشاهده : 14221 بار]
 13: آموزش برنامه نويسي و كار با ماژول Sim300CZ با ميكروكنترلر AVR 
[دفعات مشاهده : 10366 بار]
 14: سوالات كنكور كارشناسي ناپيوسته 89 - گروه برق 
[دفعات مشاهده : 7800 بار]
 15: ارتباط میکروهای PIC با کمک پروتکل سریال I2C و نکات تکمیلی ماژول MSSP 
[دفعات مشاهده : 5910 بار]
 16: ساعت تقویم با کمک میکروکنترلر PIC و DS1307 
[دفعات مشاهده : 6506 بار]
 17: تایمرهای چند زمانه ( ساعت مرکزی ) با میکرو PIC 
[دفعات مشاهده : 5855 بار]
 18: ساعت تقویم شمسی مجهز به آلارم روزانه و هفتگی 
[دفعات مشاهده : 6818 بار]
 19: صفحه کلید وقفه ای با میکروکنترلر PIC 
[دفعات مشاهده : 5589 بار]
 20: کرنومتر دیجیتال با میکروکنترلر PIC با قابلیت ثبت 3 زمان 
[دفعات مشاهده : 5708 بار]
 21: طراحی و ساخت مدارات انتقال دیتا به وسیله ماژول های HMTR + پروژه چت متنی بیسیم 
[دفعات مشاهده : 8747 بار]
 22: سنسورهای حرارت 
[دفعات مشاهده : 7842 بار]
 23: کنترل وسایل برقی از طریق خط تلفن با میکروکنترلر PIC 
[دفعات مشاهده : 7867 بار]
 24: ارتباط سریال UART بین دو میکروکنترلر PIC 
[دفعات مشاهده : 6151 بار]
 25: گزارش کار آموزی : ماشین های ابزار کنترل عددی CNC 
[دفعات مشاهده : 6426 بار]
 26: کنترل وسایل به کمک ماژول HM-TR و میکرو AVR 
[دفعات مشاهده : 8956 بار]
 27: طراحی و ساخت کنترل از راه دور 1 کانال با کمک ماژول های ASK و آی سی های سری PT 
[دفعات مشاهده : 7413 بار]
 28: مجموعه رفرنس های آموزشی میکروکنترلرهای سری dsPIC 
[دفعات مشاهده : 6898 بار]
 29: مجموعه پروژه های میکروکنترلر AVR با کامپایلر بسکام 
[دفعات مشاهده : 12051 بار]
 30: طراحی و ساخت مدارات انتقال دیتا به وسیله ماژول های HM-T و HM-R با میکرو AVR 
[دفعات مشاهده : 9872 بار]

آخرين مطالب ارسال شده
· روش طراحي و تحليل مدارهاي الكترونيك[ 1 نظر شما چيه؟ - 39513 مشاهده ]
· اصول تلويزيون رنگي[ 0 نظر شما چيه؟ - 18089 مشاهده ]
· نرم افزار DigSilent[ 2 نظر شما چيه؟ - 21371 مشاهده ]
· AVR Tech Lib 2011[ 1 نظر شما چيه؟ - 24863 مشاهده ]
· مجموعه كنفرانس هاي سالينه ميكروچيپ / سال 2009 /[ 2 نظر شما چيه؟ - 22598 مشاهده ]
· آموزش كار با ماژول SIM300CZ با ميكرو AVR[ 4 نظر شما چيه؟ - 24948 مشاهده ]
· مجموعه فيلم هاي آموزشي نرم افزار Altium Designer[ 0 نظر شما چيه؟ - 38904 مشاهده ]
·  سوالات كنكور كارشناسي ناپيوسته 89 - گروه برق[ 0 نظر شما چيه؟ - 19911 مشاهده ]
· لينك دانلود مجله October 2010 / SERVO[ 0 نظر شما چيه؟ - 17005 مشاهده ]
· Catalog CA 01 (10/2009) / International version[ 0 نظر شما چيه؟ - 21296 مشاهده ]

[ موارد بیشتر در بخش اخبار و تازه ها ]

زبان
انتخاب زبان نمایش :

مطالب جديد
· 1: Design and Analysis of Optical Flow-Switched Networks
· 2: A New Class of Broad-Band Microwave 90~Degree Phase Shifters
· 3: پیاده سازی یک كنترلر هوشمند فازي سخت افزاري توسط مدارات مجتمع آنالوگ
· 4: Self-paced operation of an SSVEP-based orthosis with and without an imagery-based “brain switch
· 5: هماهنگی سطوح عایقی بین برقگیر و ترانسفورماتور
· 6: ARM: مدل رفع ناهنجاري در پايگاه قواعد ديوار آتش هاي توزيع شده
· 7: IEEE Std 1204-1997
· 8: استفاده از برنامه های کامپیوتری در طراحی و برنامه ریزی شبکه های توزیع نیرو
· 9: Web analytics: State-of-art & literature assessment
· 10: مدل سازي ترانسفورماتور غير خطي با استفاده از مدل هامرشتاين
· 11: جزوه فرمول ها و نکات مهم الکترومغناطیس - بخش ششم
· 12: Design of Electrical Services for Buildings, 4th Edition
· 13: الگوريتمي جديد جهت هماهنگي بهينه رله هاي اضافه جريان در صورت تغيير ساختار شبكه
· 14: تحليل عملكرد محدود كننده ابرسانايي جريان خطا از نوع مقاومتي در شبكه قدرت
· 15: IEEE Std 844-2000
· 16: New Method for Flexible Mesh Architecture Parallel Processing with TMS320C6000
· 17: POWER FACTOR IMPROVEMENT OF SINGLE_PHASE AC VOLTAGE CONTROLLER EMPLOYING EXTINCTION ANGLE CONTROL
· 18: بررسي عوامل موثر بر تقاضاي انواع انرژي در بخش صنعت استان اصفهان و تخمين كششهاي جانشيني بين آنها
· 19: Fault Location Techniques for One of the World's Longest AC Interconnector Cables
· 20: DEPLOYING OPTICAL NETWORKING COMPONENTS

[ آخرين مقالات ]

ارسال مقاله به سايت

...::: Ir-Micro.Com :::... :: View topic - دانشگاه سبزوار یا لرستان؟!(کمک از کاربرهای alnaz و alireza11

دانشگاه سبزوار یا لرستان؟!(کمک از کاربرهای alnaz و alireza11

Post new topic   Reply to topic    ...::: Ir-Micro.Com :::... Forum Index -> کنکور ، ادامه تحصیل و انتخاب رشته Printable Version
View previous topic :: View next topic  
Author Message
cute_boy
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

517.54 امتیاز

Items

Status: Offline

PostPosted: سه شنبه، 3 شهريور ماه ، 1388 22:46:42 Reply with quote Scroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام
من رتبه ام جوریه که هر چی رو انتخاب اول انتخاب کنم قبولم. می خواستم ببینم سبزوار بهتره یا لرستان؟در ضمن من تهران زندگی می کنم
از alnaz و alireza110 می خوام بیشتر توضیح بدید.
در ضمن پایین ترین رتبه که اونجا الکترونیک قبول شدن چنده؟
وضعیت خوابگاهها چه جوریه؟(می گن سیگار کمترین چیزیه که اونجا می کشن!!!) اصلا خوابگاه می دن یا احتما داره ندن؟!
من شنیدم حتی سبزوار خوابگاه های یه نفره هم می ده درسته؟!

Last edited by cute_boy on پنجشنبه، 5 شهريور ماه ، 1388 15:20:27; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
alnz
کاربر نمونه
کاربر نمونه

1396165.04 امتیاز

Items

PostPosted: چهارشنبه، 4 شهريور ماه ، 1388 01:35:10 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام

اين كه بچه تهروني يكم كارو سخت ميكنه Mr. Green بي تعارف اومدن به يه شهر كوچيك واسه شما كه عادت به هياهوي شهراي بزرگ داري مشكله

پايين ترين رتبه بستگي به هر سال داره و با سالاي ديگه متفاوته
رتبه يك هم سبزوار اومده ؛ مثلا رتبه 3 يكي از دوستاي خودمه و....

از خابگاه تك نفره خبري نيس
خابگاهي خودگردانش كه بي تعارف چون نظارت ندارن روش افتضاحه
خابگاههاي توي دانشگاه به صورت يه خونه دو طبقه است كه تو هر طبقه دو تا واحده . تو هر واحد سه تا اتاقه . دوتا 4 نفره و يك 6 نفره بنابراين تو هر واحد جمعا 14 نفر زندگي مي كنن .
اين هم خوبه و هم بد . بديش اينه كه تعداد نسبتا زيادي با هم تو يه خوابگاهن و خوبيش اينه كه واسه هر واحد يه دونه گاز و يه دونه يخچال و يه دونه تلويزيون و از همه مهم تر يه دونه حموم و يه دونه دستشويي وجود داره كه اين امكانات معمولا تودانشگاهاي ديگه واسه هر 100 نفر يه دونس ppr(
معمولا حدود 10 تا 12 نفر از كل بچه هاي يه خابگاه با هم همكلاسين كه اينجوري خيلي بهتره

راستش بچه هاي گروه ما در كل سالم بودن به غير از 2-3 تا هم اتاقي كه سيگاري بودن Embarassed ولي هر كاري ميكردن تو اتق خودشون بود .

اگه از اين لحاظ ها خيلي پاستوريزه اي Laughing همون شهرتون بمون چون تو كل خابگاهاي كشور همين وضعيته

در مورد كليت دانشگاه ؛ دانشگاه نسبتا خوب و آروميه ؛ بر عكس دانشگاهاي بزرگتر كه پر از بحث و جدل سياسي وغيره ست اينجا معمولا از اين خبرا نيس . امكانات رفاهي خوبي داره

اساتيد به شدت سخت گيري داره و اگه اهل درس خوندن نباشي اشكت در مياد

بازم توضيح خاستي بگو

Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
shahin2010
کاربر عادی
کاربر عادی

1243.22 امتیاز

Items

PostPosted: چهارشنبه، 4 شهريور ماه ، 1388 09:12:52 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

cute_boy wrote:
سلام
من رتبه ام جوریه که هر چی رو انتخاب اول انتخاب کنم قبولم. می خواستم ببینم سبزوار بهتره یا لرستان؟در ضمن من تهران زندگی می کنم ولی نمی خوام برم شمسی پور شنیدم زیاد جالب نیستش!
(حتی اسمش هم آموزشکده هست!) به نظرتون کار درستی می کنم؟!!
از alnaz و alireza110 می خوام بیشتر توضیح بدید.
در ضمن پایین ترین رتبه که اونجا الکترونیک قبول شدن چنده؟
وضعیت خوابگاهها چه جوریه؟(می گن سیگار کمترین چیزیه که اونجا می کشن!!!) اصلا خوابگاه می دن یا احتما داره ندن؟!
من شنیدم حتی سبزوار خوابگاه های یه نفره هم می ده درسته؟!

سلام دوست عزیز من رتبم 15 شده می خام بیام شمسی پور نمیدونی خابگاه میده یا نه اخه شبانه است

براچی می گی خوب نیست من با هر کدوم از استادام حرف زدم میگن عالیه

Back to top
chaker
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

172.76 امتیاز

Items

PostPosted: چهارشنبه، 4 شهريور ماه ، 1388 11:22:46 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

ببین دوست عزیز من دانشجوی شمسی پور هستم اصلا دانشگاه خوبی نیست سگ شهرستان میرضه به این خراب شده(شمسی پور)
وضعیت سلفش افتضاح غذاهاش افتضاحه اسم دکه هم براش زیاده چه برسه به اموزشکده از من که دانشجوی اینجا هستم میشنوی اصلا شمسی پور نزن با این رتبه ی خوبی که داری سبزوار یا الرستان بزنی خیلی بهتره اخه یبای شمسی پور حیف میشی چون از رتبت معلومه درسخونی
راستی خوابگاهم به شبانه ها نمیدن تو همین شمسی پور یه عالم دوست دارم که چون از شهرستان اومدن خیلی ناراضین یا شهر خودت بزن یا چون رتبت عالیه بزن سبزوار که سطح علمیش صد برابر شمسی پوره

Back to top
alireza110
کاربر عادی
کاربر عادی

13834.08 امتیاز

Items

PostPosted: چهارشنبه، 4 شهريور ماه ، 1388 12:03:20 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام دوست عزیز
دانشگاه لرستان از نظر آموزشی زیاد قوی نیست و استادای کمی داره به جای اینکه بیشتر درسها رو به دکتراش بده به شخصی به نام...میده که فوق لیسانس داره و چیزی ازش یاد نمیگیری (ورودی ما اینطور بود)
همین ترم قبل ما باش 11 واحد داشتیم که فقط پاس کردیم چیزی از این آقا یاد نگرفتیم حالا شاید این ترم تغییر کنه
به این نکته هم ذکر کنم استادم داره که اگه شب امتحان بخونی درسشو حداقل 16 رو میگیری ولی این استاد بیشتر در ترم ها بالا درس میگیره
از نظر شهریت خرم آباد .شهر زیاد خوبی نیست (ولی شهریتش بهتر از سبزواره)
ترم اول هم خابگاه نمیده که مجبوری بری خابگاه خصوصی که هزینت حداکثر 200000میشه
ترم های دیگه رو بهت میده
پایین ترین رتبه ای که قبول شدن اونجا فکر کنم 14 بود.در ضمن بالاترین معدل در ترم اول ما 17 بود
از نظر سختگیری سبزوار سختگیرتره
ولی تو لرستان بعضی درسا(همون که با استاد که بالا گفتم)چون خوب یاد نمیگیری باید خیلی تلاش کنی
در مورد وضعیت خابگاه هم من با نظر alnz موافقم
در کل بعضی درسها رو راحتر از سبزوار میتونی پاس کنی
یه جایی برو که بتونی معدل ببری بالا.زیاد فرقی نمیکنه کجا باشی....
اینم لیست استادای برق لرستان که چنتاشون بورسیه شدن و نیستن

این لیست قدیمیه

Back to top
siamack_es
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

582.22 امتیاز

Items

PostPosted: چهارشنبه، 4 شهريور ماه ، 1388 13:27:57 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام.من رتبم 5 شده.این همه در مورد شمسی پور بد نگین.من کاردانیمو اونجا خوندم.رتبه های امسال کاردانی به کارشناسیش اینا هستن
رتبه 1 و 2 که دوستام شدن
رتبه 5 که خودم شدم
رتبه 23 25 30 59 99
این آمار مربوط به ورودیهای 86 هستش که چهار ترمه تموم کردن.از بچه های 85 خبر ندارم
استادای خوبی داریم مثل دکتر ملک محمد ، استاد رضازاده ، استاد خوارزمی و...
در ضمن چون از امسال کارشناسی میگیره استادای جدید از امیر کبیر و شهید رجایی نظیر دکتر شمس شیروانی مقدم عراقی و ... هم اضافه میشن
خودتون قضاوت کنین اگه بد باشه همچین قبولی و با این رتبه ها میده؟

Back to top
cute_boy
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

517.54 امتیاز

Items

PostPosted: چهارشنبه، 4 شهريور ماه ، 1388 15:40:20 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

ممنون از همه دوستان به خاطر راهنمایی هاتون.
با این توضیحاتی که دادید فکر کنم برم سبزوار شاید هم برم شمسی پور! راستش تو خونه همه گیر دادن می گن برو شمسی پور می گن افسرده می شی حتی رفتم پیش مشاور گفتش نرو سبزوار چون مثل شهر مرده ها می مونه!
1.راستی alnaz جان نگفتی خوابگاهو 100% می دن یا احتمال حتی 1% داره ندن!!!تو سایت داشگاه نوشته قیمت اتاق های یک و دو نفره حدود 100 تومنه چرت گفته؟!
2.
3.اونجا بچه ها از تهران هم می یان یا نه؟(بچه های الکترونیکو می گم) از چه شهرستان هایی می یان؟ می شه باهاشون جور شد؟راستش من با هر کسی نمی تونم کنار بیام!!!راستش اگه بیام و ببینم بجه ها درس خون نیستن و بچه ها همه از همون نزدیکی ها اومدن شاید دیونه بشم(شوخی نمی کنم اصلا) فکر می کنی بدترین رتبه چند باشه ؟رتبه 100؟
4.اونجا صبحونه و ناهار و شام هم می دن؟هرروز می دن؟بد مزه هستش؟می گن کلی کافور می ریزن می شه تحمل کرد؟!
5.عکسایی که تو صفحه اصلی دانشگاست عکسای دانشگاه هستش یا بنای تاریخیه؟!راستش عکسا خیلی کوچیکن چیزی معلوم نیست ولی فقط بیابون معلومه!!!
6.نمی دونی از تهران تا اونجا چند ساعت طول می کشه؟
7.هزینه کلی هر ترم به طور متوسط چقد می شه؟
8.اونجا کارشناسی پیوسته (4 ساله) هم داره؟ کاردانی از بین بچه های ریاضی می گیره دیگه؟ وضع اونا چطوره رتبه زیر 30 دارن یا نه؟

Last edited by cute_boy on پنجشنبه، 5 شهريور ماه ، 1388 15:23:20; edited 1 time in total
Back to top
cute_boy
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

517.54 امتیاز

Items

PostPosted: چهارشنبه، 4 شهريور ماه ، 1388 15:51:55 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

siamack_es wrote:
سلام.من رتبم 5 شده.این همه در مورد شمسی پور بد نگین.من کاردانیمو اونجا خوندم.رتبه های امسال کاردانی به کارشناسیش اینا هستن
رتبه 1 و 2 که دوستام شدن
رتبه 5 که خودم شدم
رتبه 23 25 30 59 99
این آمار مربوط به ورودیهای 86 هستش که چهار ترمه تموم کردن.از بچه های 85 خبر ندارم
استادای خوبی داریم مثل دکتر ملک محمد ، استاد رضازاده ، استاد خوارزمی و...
در ضمن چون از امسال کارشناسی میگیره استادای جدید از امیر کبیر و شهید رجایی نظیر دکتر شمس شیروانی مقدم عراقی و ... هم اضافه میشن
خودتون قضاوت کنین اگه بد باشه همچین قبولی و با این رتبه ها میده؟

تو با دوستات می خواید همون شمسی پور بخونید اگه رتبه های خوب اونجا بخونن شاید هم من اونجا بیام .ولی در کل همگی هماهنگ کنیم با هم یه دانشگاه بریم من رتبه ام بین 10 تا 15 (راستش دقیقشو دوست ندارمبگم!)

Last edited by cute_boy on پنجشنبه، 5 شهريور ماه ، 1388 15:25:22; edited 1 time in total
Back to top
cute_boy
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

517.54 امتیاز

Items

PostPosted: چهارشنبه، 4 شهريور ماه ، 1388 16:07:33 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

راستش توچندتا تایپک دیدم کاملا دارن از دانشگاه شمسی پور بد می گن خیلی واضحه که اینا رتبه هاشون خوب نیست و می خوان با این کار احتمال قبولی خودشونو تو این دانشگاه ها زیاد کنن.

Last edited by cute_boy on پنجشنبه، 5 شهريور ماه ، 1388 15:26:41; edited 1 time in total
Back to top
mzolfaghari
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

128.76 امتیاز

Items

PostPosted: چهارشنبه، 4 شهريور ماه ، 1388 17:38:30 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام من با رتبه 12 میزنم سبزوار
امیدوارم رتبه های خوب هم بزنن
لینک زیر چندتا عکس از دانشگاه سبزوازه

این هم عکس ماهواره ای دانشگاه

در ضمن آخرین رتبه پارسال 58 بوده

or

Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
siamack_es
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

582.22 امتیاز

Items

PostPosted: چهارشنبه، 4 شهريور ماه ، 1388 20:33:54 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام.در جواب دوستمون که گفته آموزشکده در شان بچه های ریاضی نیست باید عرض کنم الان کلی از بچه های اموزشکده رتبشون از ایشون بالاتر شده.
در مورد المپیاد باید عرض کنم نفر 4 المپیاد الکترونیک امسال مال شمسی پور بود که خیلی ازرتبه 20 بهتره.هم چنین این تیم رباتیک شمسی پور بود که سال 85 تو آلمان اول شد همین آموزشکده که شما در شان خودتون نمی دونین.لطفا اگر اطلاعات کافی ندارین صحبت نکنین.
در رابطه با استادا باید عرض کنم ما از صدرا استاد نداریم ما دکتر ملک محمد رو داریم دکتر بقراطی(دکترای الکترونیک هسته ای از امیر کبیر ) استاد رضا زاده دکتر محمود صموتی استاد زنگنه استاد مولایی استاد خوارزمی (دکترای فیزیک از شریف)و... داریم.
من کاردانیمو شمسی پور خوندم.بله یه نقصهایی داره ولی شما زیادی گندش کردین این عیبها رو.
به رتبه های امسالش توجه کردین که در بالا نوشتم.اینا فقط مربوط به ورودیهای مهر 86 هست که 4 ترمه تموم کردن.
خودتون میدونین 4 ترمه تموم کردن و رتبه یه رقمی و دو رقمی اوردن تو کنکور کار هر کسی نیست.
به لحاظ موقعیت تو یکی از بهترین جاهای تهرانه(میدان ونک)
به چند دانشگاه معروف از جمله خواجه نصیر و امیر کبیر به لحاظ مسافت نزدیکه
به لحاظ فضای سبز پشت دانشکده پارکه و به چندین پارک بزرگ از جمله ملت و طالقانی نزدیکه
کلی محاسن دیگه هم داه.لطفا فقط رو عیبها دست نذارین
به لحاظ جو درس خوندن هم عالیه.بچه هاش خیلی درسخونن.
من و دوستام که رتبه هاشون بالا اومد( تک رقمی و دو رقمی)یعنی رتبه هاب 1،2،5،23،25،30،40،59، شمسی پور رو انتخاب می کنیم.
امیدوارم همه ی دوستان موفق باشن.

Back to top
cute_boy
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

517.54 امتیاز

Items

PostPosted: چهارشنبه، 4 شهريور ماه ، 1388 21:24:35 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

Last edited by cute_boy on پنجشنبه، 5 شهريور ماه ، 1388 15:34:04; edited 1 time in total
Back to top
cute_boy
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

517.54 امتیاز

Items

PostPosted: چهارشنبه، 4 شهريور ماه ، 1388 21:32:40 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

mzolfaghari wrote:
سلام من با رتبه 12 میزنم سبزوار
امیدوارم رتبه های خوب هم بزنن
لینک زیر چندتا عکس از دانشگاه سبزوازه

این هم عکس ماهواره ای دانشگاه

در ضمن آخرین رتبه پارسال 58 بوده

سلام
ممنون از لینک های خوبت.
اینو از کجا شنیدی که رتبه آخر 58 بوده این خیلی خوبه پارسال رجایی هم برمی داشته یعنی با این حساب امسال رتبه آخر حدود 40 می شه ولی من شاید نیام همه تو خونه گیر دادن می گن سبزوار نرو!

Back to top
siamack_es
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

582.22 امتیاز

Items

PostPosted: چهارشنبه، 4 شهريور ماه ، 1388 21:42:55 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

اگه عمومی ها رو میخوندین هم نمیشدین.دوست عزیز درصدهای تخصصی هاتون رو بزارین.چقدر مدار زدین؟
الکترونیک چی؟
درصدهای رتبه یک و دو رو من دارم.تخصصی ها اون قدر بالا هستش که عمومی هیچ کاری نمی کنه.
منم عمومی جالب نزدم
معارف 13
ادبیات 40
زبان25
این ادعا مال منه نه شما.من اگه عمومی می خوندم یه مقدار بالا میزدم رتبه یک بودم.
المپیاد الکترونیک هم که گفتم المپیاد بین آموزشکده های کشور بود.
یه دانشگاه معتبر رو نمیشه با آموزشکده مقایسه کرد.ولی مطمین باشین شمسی پور هیچی از سبزوار کم نداره هیچ قوی تر هم هست.
اشتباه شما اینکه شمی پور رو با شریف تهران و امیر کبیر مقایسه می کنین.
بله سبزوار رتبه 27 داره ولی شمسی پور هم رباتیکش اول شده اونم تو آلمان.
از این تک اتفاقات ممکنه زیاد بیفته مهم این هستش که این تک اتفاقات نمیتونه ملاک برتری یه جا و تخریب جای دیگه به بدترین شکل باشه.
تو این تاپیک شدیدترین حملات به شمسی پور شده ولی من به عنوان کسی که 2 سال اونجا خوندم ازش دفاع میکنم.در ضمن این هم قبول دارم که کامل نیست و یه ضعفهایی هم داره.
ممنون.

Back to top
shamabady
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

13789.88 امتیاز

Items

PostPosted: چهارشنبه، 4 شهريور ماه ، 1388 23:50:51 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

من چند نكته رو براي راهنمايي دوستان بگم
اون دوستمون گفتن سبزوار مثل شهر ارواح ميمونه در اين مورد بايد بگم خود شهر سبزوار شهر پر جنب و جوشيه شايد در حد تهران نباشه ولي شهر ارواح هم نيست
ولي جايي كه دانشگاه تربيت معلم قرار داره از شهر ارواح اونطرف تره اين دانشگاه آخر شهرك توحيد شهر قرار داره كه خود اين شهرك 7 8 كيلومتر با سبزوار فاصله داره دور تا دور دانشگاه هم بيابان برهوته :d

در مورد مسافت تهران سبزوار هم با اتوبوس حول و حوش 10 ساعت مسيرشه
بچه مايه دار باشي هواپيما هم هست 45 دقيقه اي مياد

مورد آخر اين كه اگر اطلاعاتي در مورد شمسي پور نداريد بريد خودتون تحقيق كنيد چون اينجا شايد اونايي كه رتبه هاشون كمه دارن بد ميگن كه رتبه هاي بالا اونجا ها رو نزنند و خودشون اونجا قبول بشند
ابازم سوالي در مورد شهر سبزوار داشتيد در خدمتم

Last edited by shamabady on دوشنبه، 28 دي ماه ، 1388 00:31:16; edited 2 times in total
Back to top
acer
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

785.98 امتیاز

Items

PostPosted: پنجشنبه، 5 شهريور ماه ، 1388 08:18:18 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام
آیا دانشکاه لرستان خوابگاه میده؟؟؟؟

Back to top
alnz
کاربر نمونه
کاربر نمونه

1396165.04 امتیاز

Items

PostPosted: پنجشنبه، 5 شهريور ماه ، 1388 10:20:51 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

cute_boy wrote:
1.راستی alnaz جان نگفتی خوابگاهو 100% می دن یا احتمال حتی 1% داره ندن!!!تو سایت داشگاه نوشته قیمت اتاق های یک و دو نفره حدود 100 تومنه چرت گفته؟!
2.راستش من زیاد با سیگار مشکلی ندارم من گفتم حداقل سیگار(امیدوار بودم منظورمو یگیری!) یعنی من شنیدم اونجا مواد هم مصرف می کنن حتی روابط ...هم انجام می دن!!!(البته می گم من فقط شنیدم!).
3.اونجا بچه ها از تهران هم می یان یا نه؟(بچه های الکترونیکو می گم) از چه شهرستان هایی می یان؟ می شه باهاشون جور شد؟راستش من با هر کسی نمی تونم کنار بیام!!!راستش اگه بیام و ببینم بجه ها درس خون نیستن و بچه ها همه از همون نزدیکی ها اومدن شاید دیونه بشم(شوخی نمی کنم اصلا) فکر می کنی بدترین رتبه چند باشه ؟رتبه 100؟
4.اونجا صبحونه و ناهار و شام هم می دن؟هرروز می دن؟بد مزه هستش؟می گن کلی کافور می ریزن می شه تحمل کرد؟!
5.عکسایی که تو صفحه اصلی دانشگاست عکسای دانشگاه هستش یا بنای تاریخیه؟!راستش عکسا خیلی کوچیکن چیزی معلوم نیست ولی فقط بیابون معلومه!!!
6.نمی دونی از تهران تا اونجا چند ساعت طول می کشه؟
7.هزینه کلی هر ترم به طور متوسط چقد می شه؟
8.اونجا کارشناسی ناپیوسته (4 ساله) هم داره؟ کاردانی از بین بچه های ریاضی می گیره دیگه؟ وضع اونا چطوره رتبه زیر 30 دارن یا نه؟

shahin2010.

سلام

1. خابگاه رو که صددرصد میدن ، از جریان این تک نفره ها خبر ندارم شاید از امسال راه افتاده

2. والا من که همچین چیزایی رو ندیدم ؛ دیگه بستگی به شانست داره ولی همون طور که گفتم اکثر بچه های تو یه واحد با هم همکلاسین

3. از همه جا میان ؛ شیراز و کردستان .حتی تبریز ؛ از تمام اینجاها ما همکلاسی داشتیم ؛ دو تا از بچه های تهران از بهترین دوستان دوران تحصیلم تا الان بودن ولی خوب میشه گفت60 درصد کلاس ما بومی خراسان بودن

4. صبحونه و نهار شام رو میدن غیر از جمعه ها ؛ غذاهاش به نظر من خیلی خوبه . کافور هم رو شاخته هر جا بری دیگه به سبزوار بودن ربطی نداره

5. اگه تونستم یک عکس حتمن از دانشگاه واست میزارم ؛ اما کلا دانشگاه خارج از شهره و چون کل مجموعش نو سازه و الان هم در حال ساخت دانشکده های جدید توش هستن انتظار نداشته باش مثل دانشگاه شریف باشه

6. از تهران تا اونجا 700 کیلومتره که 7 ساعت طول میکشه البته همون طور که دوستان گفتن مایه دار باشی با هواپیما بیا

7. روزانه ها که هزینهای ندارن فکر کنم با پول غذا حدود 100 تومن بیشتر در نیاد

8. کارشناسی ناپیوسته 4 ساله دیگه چه صیغه ایه؟؟!!! ppr( اگه منظورت پیوستس ، که بله از این ترم میگیره تازه
ریاضی Shocked به نظرت بچه های انسانی هم می تونن الک بخونن 1234((

Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
alireza110
کاربر عادی
کاربر عادی

13834.08 امتیاز

Items

PostPosted: پنجشنبه، 5 شهريور ماه ، 1388 12:41:05 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام دوست عزیز
من تو چنتا تاپیک گفتم که دانشگاه لرستان پارسال ترم اول خابگاه نمیده (بقیه ترما رو میده)
اگه زرنگ باشی ترم اول مازاد در خابگاه باشی

Back to top
ali_el
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

66.30 امتیاز

Items

PostPosted: پنجشنبه، 5 شهريور ماه ، 1388 13:21:53 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

بابا جان مدرک مدرکه دیگه
بخونید ارشد رو یه جای خوب قبول بشید
چه کاریه که آدم تهرانو ول کنه بره تو یه کوره دهات درس بخونه که چی دانشگاش خوبه
اون جور هم که گفتند خیلی هم سخت گیره :d من بودم همین تهرانو میرفتم عوضش تمام توانم رو برای ارشد میزاشتم :D

Back to top
alireza110
کاربر عادی
کاربر عادی

13834.08 امتیاز

Items

PostPosted: پنجشنبه، 5 شهريور ماه ، 1388 13:44:03 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

اول اینو بگم
شمسی پور یکی از چنتا آموزشکده های برتره
بعدش...
هر دانشگاهی هم استاد خوب داره وهم استاد بد.ممکنه امکاناتش خوب باشه یا بد
من نمیدونم این کشمکش بین شمسی پور یا سبزوار کی می خاد تموم شه Mr. Green
نمیشه کامل بگیم این داشگاه خوبه یا بده یا مثلا این دانشگاه رتبه های برتر رو اورده پس خیلی خوبه یه آماری بهتون بدم جالبه...
هر ساله رتبه های برتر بیشتر از یه آموزشکده بودن مثلا
86 فکر کنم بیشتر بچه های انقلاب اسلامی بودن
87 رتبه های1و2وفکر کنم6و10و13و16و21و... از آموزشکده باهنر شیراز بودن
88 به گفته دوستمون از شمسی پور بودن
89......
در جواب سیامک که رتبه 4 المپیاد آمورشکده ها از شمسی پور بوده بگم شمسی پور افت کرده چون پارسال رتبه 3 رو اورده بود و هیچ افتخاری نیست چون رتبه های 1و2 تو این چند سال ماله شهرستانی ها بوده پارسال آموزشکده مشهد و اصفهان بود و دو سال قبل هم هم شیراز و شهرکرد بود
کلا
یه جایی برید که راحت باشید همه چیز در دسترستون باشه بتونید معدلتونو بالا ببرید
فردا که رفتید استخدام شدید بهتون نمیگن سبزوار بودی یا شمسی پور یا دانشگاه لرستان
حالا هر چقدر زحمت کشیده باشی شاید کسی که تو یه غیرانتفایی معدلش بالا بوده و سختی زیاد نکشیده راحت استخدام شه....
اونجوری که دوستام بهم گفتن درست باشه یا دروغ با خودش رتبه4 پارسال (رتبه 1المپیاد الکترونیک تو آموزشکده ها بود) غیرانتفایی مشهدو انتخاب کرد
پس خودتون انتخاب کنید کجا راحت ترید....

Back to top
acer
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

785.98 امتیاز

Items

PostPosted: پنجشنبه، 5 شهريور ماه ، 1388 15:18:39 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام
من میخوام الکترونیک بزنم.
من میخوام بدونم که سطح دانشگاه لرستان به چه صورته ؟
مدرک استاداش؟
وهر چی که میدونید.

Back to top
acer
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

785.98 امتیاز

Items

PostPosted: پنجشنبه، 5 شهريور ماه ، 1388 15:21:09 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

alireza110 wrote:
سلام دوست عزیز
من تو چنتا تاپیک گفتم که دانشگاه لرستان پارسال ترم اول خابگاه نمیده (بقیه ترما رو میده)
اگه زرنگ باشی ترم اول مازاد در خابگاه باشی

ممنونم از پاسختون

Back to top
siamack_es
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

582.22 امتیاز

Items

PostPosted: پنجشنبه، 5 شهريور ماه ، 1388 15:34:22 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous post

سلام علیرضا جان.ممنونم از شما.منم با این نکته که هرجایی دارای یه سری معایب و یه سری محاسن هست موافقم.
شمسی پو هم همون طور که قبلا هم اشاره کردم عیب داره.ولی چیزی که اینجا باعث شد که من با جدیت ازش دفاع کنم این بود که دوستان تو این تاپیک به شدت تخریبش کردن.فقط از معایبش گفتن.کسی از محاسنش نگفت.
دلیل دفاع من این بود.وگرنه بنده هم قبول دارم که شمسی پور دارای ضعف های هستش.
من و دوستام تصمیم داریم اینجا رو انتخاب کنیم.واسه انتخاب هر کسی اختیار خودش رو داره.
امیدوارم همه ی دوستان موفق و پیروز باشن.

Back to top
Post new topic   Reply to topic    ...::: Ir-Micro.Com :::... Forum Index -> کنکور ، ادامه تحصیل و انتخاب رشته All times are GMT + 3.5 Hours
Page 1 of 1
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum

Jump to: