عضویت     ورود  از بخشیدن کم شرم مکن که نا امید کردن از آن کمتر است . حضرت علی (ع) سه شنبه، 30 مرداد ماه ، 1397

کانال تلگرام

تبلیغات متنی

منوی سایت

جست و جو در بانك مقالات

مقالات جدید
تعداد شاخه ها: 30 عدد
تعداد مقالات: 758 عدد 1: آزمايشگاه الكترونيك - استاد محرري 
[دفعات مشاهده : 4862 بار]
 2: جزوه درس مخابرات 1 - دانشگاه فردوسي مشهد 
[دفعات مشاهده : 4807 بار]
 3: كتاب مهندسي تاسيسات / دكتر كلهر 
[دفعات مشاهده : 4836 بار]
 4: مجموع اعوجاج هارمونیک T.H.D 
[دفعات مشاهده : 4783 بار]
 5: كتاب "روش طراحي و تحليل مدارهاي الكترونيك" 
[دفعات مشاهده : 11211 بار]
 6: ادوات نوري 
[دفعات مشاهده : 4845 بار]
 7: كتاب اصول تلويزيون رنگي 
[دفعات مشاهده : 6423 بار]
 8: پروژه دزد گیر با سنسور تشخیص حرکت pir با قفل رمز الکترونیکی 
[دفعات مشاهده : 6030 بار]
 9: جزوه اندازه گیری الکتریکی 
[دفعات مشاهده : 5187 بار]
 10: سوالات کنکور کارشناسی ارشد 90 / گروه مهندسی برق 
[دفعات مشاهده : 7152 بار]
 11: آرشيو پروژه هاي 8051 
[دفعات مشاهده : 5892 بار]
 12: آرشيو پروژه هاي AVR‌ (ـ‌ 126 پروژه ) 
[دفعات مشاهده : 13596 بار]
 13: آموزش برنامه نويسي و كار با ماژول Sim300CZ با ميكروكنترلر AVR 
[دفعات مشاهده : 9920 بار]
 14: سوالات كنكور كارشناسي ناپيوسته 89 - گروه برق 
[دفعات مشاهده : 7306 بار]
 15: ارتباط میکروهای PIC با کمک پروتکل سریال I2C و نکات تکمیلی ماژول MSSP 
[دفعات مشاهده : 5432 بار]
 16: ساعت تقویم با کمک میکروکنترلر PIC و DS1307 
[دفعات مشاهده : 6002 بار]
 17: تایمرهای چند زمانه ( ساعت مرکزی ) با میکرو PIC 
[دفعات مشاهده : 5445 بار]
 18: ساعت تقویم شمسی مجهز به آلارم روزانه و هفتگی 
[دفعات مشاهده : 6401 بار]
 19: صفحه کلید وقفه ای با میکروکنترلر PIC 
[دفعات مشاهده : 5125 بار]
 20: کرنومتر دیجیتال با میکروکنترلر PIC با قابلیت ثبت 3 زمان 
[دفعات مشاهده : 5245 بار]
 21: طراحی و ساخت مدارات انتقال دیتا به وسیله ماژول های HMTR + پروژه چت متنی بیسیم 
[دفعات مشاهده : 8048 بار]
 22: سنسورهای حرارت 
[دفعات مشاهده : 7403 بار]
 23: کنترل وسایل برقی از طریق خط تلفن با میکروکنترلر PIC 
[دفعات مشاهده : 7415 بار]
 24: ارتباط سریال UART بین دو میکروکنترلر PIC 
[دفعات مشاهده : 5695 بار]
 25: گزارش کار آموزی : ماشین های ابزار کنترل عددی CNC 
[دفعات مشاهده : 5991 بار]
 26: کنترل وسایل به کمک ماژول HM-TR و میکرو AVR 
[دفعات مشاهده : 8411 بار]
 27: طراحی و ساخت کنترل از راه دور 1 کانال با کمک ماژول های ASK و آی سی های سری PT 
[دفعات مشاهده : 6994 بار]
 28: مجموعه رفرنس های آموزشی میکروکنترلرهای سری dsPIC 
[دفعات مشاهده : 6456 بار]
 29: مجموعه پروژه های میکروکنترلر AVR با کامپایلر بسکام 
[دفعات مشاهده : 11583 بار]
 30: طراحی و ساخت مدارات انتقال دیتا به وسیله ماژول های HM-T و HM-R با میکرو AVR 
[دفعات مشاهده : 9480 بار]

آخرين مطالب ارسال شده
· روش طراحي و تحليل مدارهاي الكترونيك[ 1 نظر شما چيه؟ - 38834 مشاهده ]
· اصول تلويزيون رنگي[ 0 نظر شما چيه؟ - 17558 مشاهده ]
· نرم افزار DigSilent[ 2 نظر شما چيه؟ - 20931 مشاهده ]
· AVR Tech Lib 2011[ 1 نظر شما چيه؟ - 24448 مشاهده ]
· مجموعه كنفرانس هاي سالينه ميكروچيپ / سال 2009 /[ 2 نظر شما چيه؟ - 22097 مشاهده ]
· آموزش كار با ماژول SIM300CZ با ميكرو AVR[ 4 نظر شما چيه؟ - 24530 مشاهده ]
· مجموعه فيلم هاي آموزشي نرم افزار Altium Designer[ 0 نظر شما چيه؟ - 37866 مشاهده ]
·  سوالات كنكور كارشناسي ناپيوسته 89 - گروه برق[ 0 نظر شما چيه؟ - 19403 مشاهده ]
· لينك دانلود مجله October 2010 / SERVO[ 0 نظر شما چيه؟ - 16628 مشاهده ]
· Catalog CA 01 (10/2009) / International version[ 0 نظر شما چيه؟ - 20607 مشاهده ]

[ موارد بیشتر در بخش اخبار و تازه ها ]

زبان
انتخاب زبان نمایش :

مطالب جديد

ارسال مقاله به سايت

...::: Ir-Micro.Com :::... :: View topic - :idea: ارتباط AVR بوسیله تماس با موبایل :roll:

Idea ارتباط AVR بوسیله تماس با موبایل Rolling Eyes
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Post new topic   Reply to topic    ...::: Ir-Micro.Com :::... Forum Index -> برنامه نویسی و مباحث مربوط به AVR Printable Version
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Hamed
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

702870.36 امتیاز

Items

Status: Offline

PostPosted: جمعه، 13 ارديبهشت ماه ، 1387 17:32:13 Reply with quote Scroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام
باران جان یه لطفی کن عکس هایی که میزاری رو سایت هایی مثل tinypic آپلود کن . الان ظاهرا این عکس هایی که رو iranblog ریخته شده دردسر درست کرده و بعضی وقتا نمیزاره تاپیک هایی که توش لینک این عکس ها هست بالا بیاد .
و البته همین عکس ها رو هم اگه بشه رو یه سایت دیگه آپلود کنید که دیگه خیلی خوب میشه ...
خیلی ممنون .

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
brainbaran
کاربر ماهر
کاربر ماهر

38919.68 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 13 ارديبهشت ماه ، 1387 17:48:21 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

Hamed wrote:
سلام
باران جان یه لطفی کن عکس هایی که میزاری رو سایت هایی مثل tinypic آپلود کن . الان ظاهرا این عکس هایی که رو iranblog ریخته شده دردسر درست کرده و بعضی وقتا نمیزاره تاپیک هایی که توش لینک این عکس ها هست بالا بیاد .
و البته همین عکس ها رو هم اگه بشه رو یه سایت دیگه آپلود کنید که دیگه خیلی خوب میشه ...
خیلی ممنون .

به رو چشمم.. منو ببخشین ... اشتباه کردم ..معذرت می خوام ...
ولی crybaby همه به من گیر میدن crybaby
واسه من که باز میشه ...
صالح جان هم تو یکی از تاپیک ها ( TUBE LED) همینو گفت که واسش باز نمیشه غیر از این تاپیک تاپیکای دیگه ای بودن که اسم برد و من عکسی نذاشته بودم .... آخه من تو تاپیک پرینتر که اصلا عکسی نذاشتم ولی صالح میگه اونو هم نمی تونم باز کنم ....
یعنی چجوری ممکنه ؟
آخه چه ربطی داره ؟ 4455() crybaby

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Arash_em
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

282074.08 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 13 ارديبهشت ماه ، 1387 17:55:25 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

brainbaran wrote:

واسه من که باز میشه ...
صالح جان هم تو یکی از تاپیک ها ( TUBE LED) همینو گفت که واسش باز نمیشه غیر از این تاپیک تاپیکای دیگه ای بودن که اسم برد و من عکسی نذاشته بودم .... آخه من تو تاپیک پرینتر که اصلا عکسی نذاشتم ولی صالح میگه اونو هم نمی تونم باز کنم ....
یعنی چجوری ممکنه ؟

سلام بر همگي عزيزان.
ممنون از لطف كه مي كني...باران جان...
من هم به همين علت فعلا نمي تونم پستهاي آخرت را ببينم...
زحمتي كه مي كشي يا تو tinypic آپلود كن...و يا لينك عكسهات را فقط بار...
با تقديم و احترام.

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
brainbaran
کاربر ماهر
کاربر ماهر

38919.68 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 13 ارديبهشت ماه ، 1387 18:00:28 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

Arash_em wrote:
brainbaran wrote:

واسه من که باز میشه ...
یعنی چجوری ممکنه ؟

سلام بر همگي عزيزان.
ممنون از لطف كه مي كني...باران جان...
من هم به همين علت فعلا نمي تونم پستهاي آخرت را ببينم...
زحمتي كه مي كشي يا تو tinypic آپلود كن...و يا لينك عكسهات را فقط بار...
با تقديم و احترام.

پس چرا من می تونم همه صفحات رو ببینم ؟ Crying or Very sad

Back to top
Hamed
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

702870.36 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 13 ارديبهشت ماه ، 1387 18:26:55 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

خودمم جواب درستی ندارم واسه این موضوع . اما رو تجربه ای که قبلا داشتم گفتم .
چند بار واسه خودم پیش اومده که عکسی رو از جای دیگه قرار دادم اما بعد از اون تاپیک به زور بالا میومده ، اما همین که عکس حذف شده همه چیز درست شده .
و یا همین چند وقت پیش بعضی از تاپیک ها همین جوری شده بود که دقت کردم دیدم مشکل از امضای یکی از دوستان بود که عکسی که توش قرار داشت از همین سرورهای متفرقه بود و مخصوصا زمانی که اون سرور با مشکلی مواجه بود ، تاپیک ها هم به هم میریخت . اما بعد از اینکه با ایشون در میون گزاشتم و تصویر حذف شد ، مشکل هم بر طرف شد .
این دفعه هم به امضایی که دارید شک کردم . واسه همین اول حذفش کردم و تست کردم ، دیدم بی تاثیر هست که باز بر گردوندم سر جاش . بعد آدرس عکس هایی که گزاشتید نظرمو جلب کرد که احتمالش خیلی زیاد هست اینها به بالا نیومدن تاپیک کمک کنند .
البته برخی مواقع هست که بی دلیل این موضوع پیش میاد ، اما خیلی ها هم نه ...
در مورد دیدن هم واسه خود من دیشب مشکلی نداشت ، اما آرش و صالح مشکل داشتند ... ولی امروز واسه منم مشکل پیش اومده ...

Back to top
brainbaran
کاربر ماهر
کاربر ماهر

38919.68 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 13 ارديبهشت ماه ، 1387 18:32:18 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

Embarassed معذرت می خوام ..... Embarassed
عکس های مورد نظرمو رو tinypic آپلود میکنم ...اگه لازمه عکس های مربوط رو همشون رو حذف کنین .. Crying or Very sad
بچه ها اگه نیاز داشتن من واسشون از همون tiny pic میذارم ....
خوبه ؟
دیگه هم اینورا آفتابی نمیشم .... crybaby

Back to top
Hamed
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

702870.36 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 13 ارديبهشت ماه ، 1387 20:22:45 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

والا واسه منم جای تعجب داره . چون مسئله عکس ها هم به صورت قطعی نیست و نمیشه گفت دقیقا واسه همینه ، کما اینکه ممکن هست بعدا خلاف اینم در بیاد Exclamation
و عجیب تر اینکه فقط برخی از تاپیک های خاص این مشکلو دارند .
البته احتمال داره از سرور باشه که امیدورام زودتر حل بشه .

Back to top
ELEC_TECH
کاربر فعال
کاربر فعال

9098.70 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 13 ارديبهشت ماه ، 1387 21:02:38 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام
چند روزی هست که من هم کلا با تاپیک ها مشگل اساسی دارم حتی نمی تونم بیام و بگم و صفحات باز نمیشن
به احتمال قوی از SQL SERVER هستش.

اینم یه نمونش چند روزی هست که کلا الاف خودش کرده با چند ده مرتبه فول رفرش هم بالا نمیاد
Could not obtain user information

DEBUG MODE

SQL Error : 2006 MySQL server has gone away

SELECT user_posts, user_thanks_given, user_thanks_received FROM nuke_users WHERE user_id = 22788

Line : 1902
File : viewtopic.php

Back to top
View user's profile Send private message AIM Address Yahoo Messenger
brainbaran
کاربر ماهر
کاربر ماهر

38919.68 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 13 ارديبهشت ماه ، 1387 21:18:14 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

با مدیریت iranblog صحبت شد ..... فرمودن بعیده عیب از لینک ها باشه .....
شاید مربوط به دیتا بس باشه ...
البته عکس ها رو من حذف کردم .... به غیر از چند مورد لزومی رو ...
ولی با توجه به صحبت دوستان عیب از عکس ها نیست چون همین مشکل در زمانهایی خاص و برای تاپیک های مختلف داره روی میده ....

نکنه سایتمون هک شده crybaby

Back to top
Arash_em
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

282074.08 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 13 ارديبهشت ماه ، 1387 21:40:59 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام بر همگي عزيزان.
Quote:
با مدیریت iranblog صحبت شد ..... فرمودن بعیده عیب از لینک ها باشه .....
شاید مربوط به دیتا بس باشه ...
البته عکس ها رو من حذف کردم .... به غیر از چند مورد لزومی رو ...
ولی با توجه به صحبت دوستان عیب از عکس ها نیست چون همین مشکل در زمانهایی خاص و برای تاپیک های مختلف داره روی میده ....
نکنه سایتمون هک شده

باران احتمالا مشكل از ديتا بيس هست...حامد عزيز در حال پي گيري هست...
هك... Mr. Green كسي دلش نمياد ما رو هك كنه...
براي عكسها هم احتمالات را در نظر گرفتيم...
انشاالا به اميد خدا ظرف همين يكي - دو روز مشكل حل مي شه... aa)

Quote:
خوب ! شرمنده من اینجا نیاز هست یه ویرایش صورت بدم ...
چرا نباید کریستال 8 داخلی رو فعال کنم تا نیازی به کریستال داخلی که از خاجی گرفته و در اسیلاتور داخلی ادغام شده تا بتونه کلاک RC اسیلاتور داخلی رو فعال کنه که بتونه با خازن های 36 پیکوی خودش کار کنه ببندم ؟
متوجه شدین ؟

دختر جان من بهت گفتم...اسيلاتور داخلي ميكرو دقت بالايي نداره...بعشدم چون تايمر داريم بايد سيگنال دقيق باشه و...

Quote:
ضمن عرض سلام مجدد ....
راستیتش دارم وسوسه میشم برم یه دونه ازین 10000 تومنیاش بگیرم ....
من کریستال 4 رو به همراه خازن های 27 پیکو برای پروگرمر گذاشتم ولی دوباره همون بلا رو سرش در آورد ...
به نظرتون چی کار کنم ....
مثل اینکه ...مدار درسته ... برنامه هم فعلا گیر نداره ... اما این وسط فیوزبیتا دارن اذیت میکنن ..
خدا ذلیلشون کنه !!!!!!!

باران جان همون كريستال 10 مگ را براي تست تو مدار پروگرامرت بزار...و سعي كن كه ميكرو را پاك كني...نتيجه را اعلام كن...
در ضمن من دو روز ديگه بيشتر نيستم...بعد بايد بيام شهر شما, كلاس دارم...(ببين اگر نتونستي بيار مدارت را بده من تا برات درست كنم... Crying or Very sad )
اون پروگرامر 10000 توماني هم همين كار پروگرامر شما را مي كند...
رو فيوزها دقت كن...

با بدبختي اين تاپيك را لود كردم... crybaby

خوش و خرم باشيد.

Back to top
brainbaran
کاربر ماهر
کاربر ماهر

38919.68 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 13 ارديبهشت ماه ، 1387 21:58:14 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام
Quote:

احتمالا مشكل از ديتا بيس هست...حامد عزيز در حال پي گيري هست...
هك... كسي دلش نمياد ما رو هك كنه...
براي عكسها هم احتمالات را در نظر گرفتيم...
انشاالا به اميد خدا ظرف همين يكي - دو روز مشكل حل مي شه...

ایشالا ! برا حامد خان آرزوی توفیق ولی امروز به من خیلی گیر داد crybaby تازه ...زده امضا مو بزرگ کرده امضا من اینجوری نبود که crybaby

Quote:
دختر جان من بهت گفتم...اسيلاتور داخلي ميكرو دقت بالايي نداره...بعشدم چون تايمر داريم بايد سيگنال دقيق باشه و...

بله بله فهمیدم .. (ما که با هم دعوا نداریم داریم ؟)

واسه پروگرمر چشم خبرش رو تا فردا میذارم البته اگه سایت منفجر نشده باشه Mr. Green (زبونم لال )
Quote:

با بدبختي اين تاپيك را لود كردم...

مگه شما به صفحات قبلی دسترسی ندارین به عنوان مدیر انجمن ؟ مگه این پیام ها جایی نگهداری نمیشه ؟ ac) شما چرا !

Quote:
در ضمن من دو روز ديگه بيشتر نيستم...بعد بايد بيام شهر شما, كلاس دارم...(ببين اگر نتونستي بيار مدارت را بده من تا برات درست كنم...)

ppr( کی ؟ کجا ؟ اگه نتونستم چی ؟ می آین کرج ؟ وااااااااااای خدا من دیدار به سلامت بادا Embarassed

Last edited by brainbaran on شنبه، 14 ارديبهشت ماه ، 1387 02:25:16; edited 1 time in total
Back to top
Arash_em
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

282074.08 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 13 ارديبهشت ماه ، 1387 22:52:56 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام بر همگي عزيزان.
Quote:
ایشالا ! برا حامد خان آرزوی توفیق ولی امروز به من خیلی گیر داد تازه ...زده امضا مو بزرگ کرده امضا من اینجوری نبود که

كجا بنده خدا گير داد...اين يكي - دو روزه اعصاب هر دو تامون بهم ريخته... Evil or Very Mad داره گير سايت را پيدا مي كنه...

Quote:
واسه پروگرمر چشم خبرش رو تا فردا میذارم البته اگه سایت منفجر نشده باشه (زبونم لال )

نگران نباش منفجر نمي شه... Rolling Eyes

Quote:
مگه شما به صفحات قبلی دسترسی ندارین به عنوان مدیر انجمن ؟ مگه این پیام ها جایی نگهداری نمیشه ؟ شما چرا !

عزيز دل برادر موقعي كه ديتا ها مشكل پيدا مي كنه هيچكدوم از مديران اصولا نمي تونن وارد اون تاپيك بشن...اول بايد وارد تاپيك شد بعد هر تغييري كه لازم بود را داد...مثلا بزنيم اين تاپيك را حذف كنيم... Mr. Green
براي بقيه مسائل هم حامد عزيز داره زحمت مي كشه...منم اين كنار منرا كار مي كنم... Wink

Quote:
کی ؟ کجا ؟ اگه نتونستم چی ؟ می آین کرج ؟ وااااااااااای خدا من دیدار به سلامت بادا

من ميام شهر بزرگ همسايتون...ولي خومونيم عجب سرعتي داشتي , هي مي رفتي جمهوري و ميومدي كرج... aa)
نهايتش اينه كه مي دي مترو برام بياره...نشد خودت مياري...نشد اصلا من يكدونه برات درست مي كنم مي فرستم دم خونتون... Rolling Eyes Crying or Very sad
يكم ديگه پيش بريم...فكر كنم من و حامد بايد با هم يك تالار كرايه كنيم و دوستان سايت را به صرف شيريني و رفع اشكال و طراحي مدار دعوت كنيم... Mr. Green
شايدم يك قرار پيك نيك گذاشتيم براي همه اعضا Mr. Green Rolling Eyes
(به اميد روزي كه تمام اعضاي خانواده بزرگ Ir-Micro را از نزديك ببينيم...)

شب خوش...

Back to top
brainbaran
کاربر ماهر
کاربر ماهر

38919.68 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 13 ارديبهشت ماه ، 1387 23:25:37 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

وااااااااااااااااااااااااای خدای من ppr( میکرو رو میشناسه ! مممممممممممممممنننننننننننننننننننن نوووووووووووووووووون ...
یه آموزش رو میدیدم نوشته بود واسه پروگرم کردن فیوزبیتهای CKOPT و CKSEL باید فیوزبیتهای زیر Disable باشن :
OCDEN که در حالت دیفالت آنپروگرمه JTAG که اونو من غیر فعال کردم
فقط این CKOPT کدومه گیجم کرده ؟ Neutral
هون گزینه نیست که :
1:osc : option Not Programed
فکر کنم خودشه ....
Quote:

داره گير سايت را پيدا مي كنه..

نه عزیز جان ! این درست تره ... داره سایت گیر پیدا میکنه ! Mr. Green
Quote:

براي بقيه مسائل هم حامد عزيز داره زحمت مي كشه...منم اين كنار منرا كار مي كنم..

واسه حمد خان هم آرزوی موفقیت ....
همین دیگه ..... تقصیر خودشه ! مخفی می آد تو سایت با دیتا بیس ها بازی میکنه ... اینم نتیجش !!!! Mr. Green
(بابا شوخی کردم نزنین منو ... آخ ....آخ ... .. ..نزنین دیگه ... اوخ اوخ اوخ ...... نزنین .....آی..آی...مامان جون ...آخ .. غلط کردم !! )

Quote:
عزيز دل برادر موقعي كه ديتا ها مشكل پيدا مي كنه هيچكدوم از مديران اصولا نمي تونن وارد اون تاپيك بشن...اول بايد وارد تاپيك شد بعد هر تغييري كه لازم بود را داد...

فعلا که دارین مثل گل و بلبل جواب میدین .... !!!
Quote:
مثلا بزنيم اين تاپيك را حذف كنيم...

حذف ppr( این تاپیک Shocked حذف کنین ؟ crybaby ... قحر قحر تا روز قیامت !
Quote:
هي مي رفتي جمهوري و ميومدي كرج...

البته اگه لاک پشتم یه پروژه بیست نمره ای میداشت تا الان ماموت شده بود !!!

خوب تا الان مشکلی نیست و مرتفع شده و فیوز بیتا پروگرم میشه ... قرار مدار واسه بعد Mr. Green
یه ربع دیگه برم بخوابم تا بابام نزده تو گوشم !!

Back to top
brainbaran
کاربر ماهر
کاربر ماهر

38919.68 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 14 ارديبهشت ماه ، 1387 02:36:15 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

خواب چیه ولش کن !
اوووووووووا یه چیزی ... واسه منم مشکل دار شده.....
هر کار میکنم نمی آد!
خوب ! من page ششم از تاپیکم رو که لود شده بود رو قبلا ذخیره کر دم ......
بازش کردم ...
رو دکمه پاسخ کلیک کردم ...
جالبه ! جواب میده ... حتی پاسخم رو میفرسته ولی نمیتونه از دیتابیس لود کنه ....
پست های اخیر هم که به تاپیک جواب دادن هم در قسمت پاسخ هستن ....
به عبارتی نیازی نیست دیگه من بخوام مدام این تاپیک رو لود کنم !!!

وای خدا ! حامد جان میدونم با اینکه پاسی از شب گذشته و خسته این ولی تا الان خیلی درگیره سایتین مثل اینکه ....
بگم چایی براتون بذارن تو آشپزخونه ؟ Mr. Green

Back to top
brainbaran
کاربر ماهر
کاربر ماهر

38919.68 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 14 ارديبهشت ماه ، 1387 12:51:11 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام بر دوستان .....
میبینم مشکل برطرف شده ..... عیب از کجا بود ؟
قبل از هر چیزی یه سوال :
Code:

When CKOPT is unprogrammed, the
Oscillator has a smaller output swing. This reduces power consumption considerably.
This mode has a limited frequency range and it can not be used to drive other clock
buffers.
For resonators, the maximum frequency is 8 MHz with CKOPT unprogrammed and
16 MHz with CKOPT programmed

من تو دیتا شیت خوندم اینو .... پاراگراف دوم رو به هیچ وجه منظورشو نمی فهمم Rolling Eyes

اما نتیجه : من میکرو رو برنامه ریزی کردم به همراه فیوز بیتاش (واسه خاطر جمعیتون میگم که در آخر مرحله Writin و Reading یه پنجره ی دیگه به عنوان Lock&FuseBit's هم اومد که معلوم شده فیوزبیتا رو هم پروگرم کرده ....) اما همون زیگ زیگ قبلنش رو هم نمیکنه ..... دوسریه تلفن رو برعکس کردم ولی بازم.... ac)
چیکار کنم .... crybaby

Back to top
brainbaran
کاربر ماهر
کاربر ماهر

38919.68 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 14 ارديبهشت ماه ، 1387 18:18:53 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

Mr. Green 1234(( Mr. Green aa) aa) 1234(( Mr. Green
درست کردمش 1234(( درست شد Laughing خودم tp((
کجایید شما درست شد ... زنگ زد ... اونم با بلوچوک Mr. Green
1234(( Mr. Green 1234(( Mr. Green

Back to top
brainbaran
کاربر ماهر
کاربر ماهر

38919.68 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 14 ارديبهشت ماه ، 1387 18:27:09 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام سلام سلام ...
چه خبرا اینجا ... بچه ها ! دیدم بازم جوابمو ندادین به سرم زد با این یارو Blue Choke امتحانش کنم...
خازن و LM358 رو برداشتم با مقاومت های اضافی سر رله .....
چوک رو که گذاشتم و وضعیت پایه هاش رو متناسب با مدار بهم وصل کردم جواب داد ....
به این صورت :
Click to view this image at its original size
Click on the image to view it at its original size
پسرا ! باورم نمیشه ppr(
تلفنون شماره میگرفت !!
از تلاش همگی سپاسگذار و ممنونم
مدارش به اینصورت دراومد...
اینم مدار نهایه ....

مرسی مرسی تشکر از همگی و ممنون مرسی

Back to top
brainbaran
کاربر ماهر
کاربر ماهر

38919.68 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 14 ارديبهشت ماه ، 1387 18:33:02 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

اینم برنامشه داشت یادم میرفت بذارم ! البته هنوز می خوام تغییراتی بدمش ....
البته اینم بگم فیوزبیتها رو به همون حالت که تعیین شده بود پروگرم کردیم ....
یعنی CKSEL و CKOPT هر دوشون فعالن ....
Code:

$prog &HFF , &HFF , &H89 , &H00                             ' generated. Take care that the chip supports all fuse bytes.

$regfile = "m32def.dat"                                     ' specify the used micro

$crystal = 10000000                                         ' used crystal frequency

$baud = 19200                                               ' use baud rate

$hwstack = 32                                               ' default use 32 for the hardware stack

$swstack = 10                                               ' default use 10 for the SW stack

$framesize = 40                                             ' default use 40 for the frame space

'since the DTMFOUT statement uses the TIMER1 interrupt you must enable

'global interrupts

'This is not done by the compiler in case you have more ISRs

Enable Interrupts

Config Portb = Output

'the first sample does dtmfout in a loop

Dim Btmp As Byte , Sdtmf As String * 20

Sdtmf = "09120000000"                                       ' number to dial

Set Portb.0
Set Portb.1

Waitms 200

Do

Dtmfout Sdtmf , 50                                        ' lets dial a number
                  ' ^ duration is 50 mS for each digit

Waitms 1000

Reset Portb.1
  Reset Portb.0

Waitms 10000

Loop
End

اوووووووووووه راستی آرش جان ازینکه همراهم بودی تا این مدت مدیونتونم و سپاسگذار تا دنیا دنیاست سایتتونم باشه ایشالا ....
راستی راستی راستی PDF با توضیحاتشم سعی میکنم بذارم ..... تا همه بتونن استفاده کنن ...البته اگه دلشون خواست .... نظرتون چیه ؟ Mr. Green

خوب دگه بسه خیلی حرف زدم ...خدانگهدار این تاپیکم تموم شد ! Wink

Back to top
saleh_chz
مدیر انجمن
مدیر انجمن

3049681.20 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 14 ارديبهشت ماه ، 1387 19:36:36 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام
اي ووووووووول . باريكلا باران . آفرين و احسنت كم الله .
من هم مشكلم حل شد با سايت . دست حامد عزيز ندرده و آرش گل هم تند تند داماد شه الهي . Wink
خوشحالم كه باران پروژه ات تمام شد . ولي ديگه توسعه اش نده جون عمه سايت . Wink

زنده باد

Back to top
Arash_em
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

282074.08 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 14 ارديبهشت ماه ، 1387 20:29:46 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام بر همگي عزيزان.
باران جان خسته نباشي... aa) آفرين به اين پشتكار و تلاشت... ما هم اين دور ورا بوديم... Rolling Eyes
صالح عزيز هم خسته نباشه...به نوعي پايه اين تاپيك بود... Wink

Quote:
وااااااااااااااااااااااااای خدای من میکرو رو میشناسه ! مممممممممممممممنننننننننننننننننننن نوووووووووووووووووون ...
یه آموزش رو میدیدم نوشته بود واسه پروگرم کردن فیوزبیتهای CKOPT و CKSEL باید فیوزبیتهای زیر Disable باشن :
OCDEN که در حالت دیفالت آنپروگرمه JTAG که اونو من غیر فعال کردم
فقط این CKOPT کدومه گیجم کرده ؟
هون گزینه نیست که :
1:osc : option Not Programed
فکر کنم خودشه ....

ما چون كريستال خارجي را براي فركانس بالا تعريف كرديم...همونطوري كه حدس مي زدم با كريستال 10 مگ بايد مشكل حل مي شد...كه الحمد ا... حل شد...
CKOPT هم احتمالا موقعي كه شما فركانس را بالا انتخاب مي كنيد...پروگرام مي شه...

Quote:
وای خدا ! حامد جان میدونم با اینکه پاسی از شب گذشته و خسته این ولی تا الان خیلی درگیره سایتین مثل اینکه ....

مشكلات سايت هم كه الحمد ا... حل شد... جا داره به حامد عزيز هم خسته نباشيد بگم... Wink

Quote:
من تو دیتا شیت خوندم اینو .... پاراگراف دوم رو به هیچ وجه منظورشو نمی فهمم

داره توضيح مي ده كه موقعي كه شما اين فيوز را فعال نكرديد مصرق توانتون پايينتر هست...
موقعي كه اين فيوز را پروگرام مي كنيد به نوعي محدوديت رنج فركانسي را از بين مي بريد...

Quote:
درست کردمش درست شد خودم
کجایید شما درست شد ... زنگ زد ... اونم با بلوچوک

تبريك...تبريك...تبريك...
آخر كارت را كردي با اين چوكه... Rolling Eyes فعلا كه مدارت داره كار مي كنه...و الا يكم گير طراحي داره براي استفاده از چوك...

Quote:
چه خبرا اینجا ... بچه ها ! دیدم بازم جوابمو ندادین به سرم زد با این یارو Blue Choke امتحانش کنم...
خازن و LM358 رو برداشتم با مقاومت های اضافی سر رله .....
چوک رو که گذاشتم و وضعیت پایه هاش رو متناسب با مدار بهم وصل کردم جواب داد ....

جون تو درگير بوديم...در ضمن به احتمال 100 درصد مدار Lm358 را اشتباه بستي...

Quote:
پسرا ! باورم نمیشه
تلفنون شماره میگرفت !!
از تلاش همگی سپاسگذار و ممنونم
مدارش به اینصورت دراومد...

باور كن...توهم نيست...
گفتم يكي تلفن ما رو گرفت بعد قطع كرد... : احتمالا شما بودي... Mr. Green
فقط يك چيزي مگه اين چوكت كلا چهار تا پايه نداره؟ دو تا يكطرف و دو تا ديگه هم طرف ديگه؟
پس چرا تو نقشت يك طرف (اوليه) سه تا پايه داري؟
در ضمن اين چوكت كجاش آبي هست... Mr. Green

Quote:
اینم برنامشه داشت یادم میرفت بذارم ! البته هنوز می خوام تغییراتی بدمش ....
البته اینم بگم فیوزبیتها رو به همون حالت که تعیین شده بود پروگرم کردیم ....
یعنی CKSEL و CKOPT هر دوشون فعالن ....

اين همون برنامه اي هست كه من برات گذاشتم...(البته فكر كنم) نه؟
در ضمن اين قسمت برنامه يعني:
Code:
$prog &HFF , &HFF , &H89 , &H00

را خود برنامه برات اضافه كرد ديگه ؟ نه؟ (البته بعد از تغيير در فيوزها)

و اينكه محبتي كن و يك عكس از قسمت فيوز بيتهات بزار... تا من ببينم...

Quote:
اي ووووووووول . باريكلا باران . آفرين و احسنت كم الله .
من هم مشكلم حل شد با سايت . دست حامد عزيز ندرده و آرش گل هم تند تند داماد شه الهي .
خوشحالم كه باران پروژه ات تمام شد . ولي ديگه توسعه اش نده جون عمه سايت .

واقعا آفرين...
صالح جان شايد باران عزيز بخواد يك سيستيم موقعيت ياب براي آتشنشانان با Gps درست كنه... Rolling Eyes Embarassed
چي ببخشيد اشتباه شد... Mr. Green

Quote:
اوووووووووووه راستی آرش جان ازینکه همراهم بودی تا این مدت مدیونتونم و سپاسگذار تا دنیا دنیاست سایتتونم باشه ایشالا ....

خواهش مي كنم...برامون دعا كن...
دستت درد نكنه ما نبوديم هم نبوديم...سايت باشه ديگه... Crying or Very sad Rolling Eyes Mr. Green

در تمام مراحل زندگي موفق و پيروز باشيد.

Back to top
Arash_em
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

282074.08 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 14 ارديبهشت ماه ، 1387 20:55:04 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام مجدد.
اينو يادم رفت بگم باران جان...
دختر خوب در نبود من هواي سايت را داشته باشي ها... Wink
بقيه دوستان هم همينطور... aa) Wink
خوش و خرم باشيد.

Back to top
brainbaran
کاربر ماهر
کاربر ماهر

38919.68 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 14 ارديبهشت ماه ، 1387 22:31:56 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

تشکر از صالح عزیز

Arash_em wrote:
wink:
ما چون كريستال خارجي را براي فركانس بالا تعريف كرديم...همونطوري كه حدس مي زدم با كريستال 10 مگ بايد مشكل حل مي شد...كه الحمد ا... حل شد...

قربون اون حدستون برم ! ازین حدسا بیشتر بزن !

Arash_em wrote:

داره توضيح مي ده كه موقعي كه شما اين فيوز را فعال نكرديد مصرق توانتون پايينتر هست...
موقعي كه اين فيوز را پروگرام مي كنيد به نوعي محدوديت رنج فركانسي را از بين مي بريد...

در مورد فیوزبیته مصرف توانشو فهمیده بودم همون محدودیت رنج رو نمی فهمیدم ! که ....مرسی

Arash_em wrote:

و الا يكم گير طراحي داره براي استفاده از چوك...

گیر طراحی برای چوک ؟ خوب من عکس و مدار رو واسه همین گذاشتم که گیرا رو بهم بگین...

Arash_em wrote:

جون تو درگير بوديم...در ضمن به احتمال 100 درصد مدار Lm358 را اشتباه بستي...

مدار LM358 رو من اشتباه بستم ؟ من ؟ اشتباه بستم ؟موش تو لونه نمیرفت جاروب به .... !!!
(بابا شوخی کردم نزنینم ... آخ ....آخ ... .. ..نزنینم بابا ... اوخ اوخ اوخ ...... نزنین .....آی..آی...مامان جون ...آخ .. نزن دیگه !! )

Arash_em wrote:

فقط يك چيزي مگه اين چوكت كلا چهار تا پايه نداره؟ دو تا يكطرف و دو تا ديگه هم طرف ديگه؟
پس چرا تو نقشت يك طرف (اوليه) سه تا پايه داري؟
در ضمن اين چوكت كجاش آبي هست... Mr. Green

چوک هم سبز و آبی نداره مهم اینه که آرشی باشه !!! 5 پایه اس ....

Arash_em wrote:

اين همون برنامه اي هست كه من برات گذاشتم...(البته فكر كنم) نه؟

این قسمت از برنامه رو هم شما برام گذاشتین .. نه! خود شما ! نه کس دیگه ! فقط شما ! خود خودتون !!! یه وقت فکر بد نکنین ها خودتون بودین ! Laughing

Arash_em wrote:

در ضمن اين قسمت برنامه يعني:
Code:
$prog &HFF , &HFF , &H89 , &H00

را خود برنامه برات اضافه كرد ديگه ؟ نه؟ (البته بعد از تغيير در فيوزها)

اون قسمت برنامه رو هم خود شما گذاشتین .. چی نه ببخشین برنامه خودش گذاشت . آره حرفتون درسته ...
واسه فیوزبیتا دقیقا مثل همون عکس قبلی عمل کردم

Arash_em wrote:

صالح جان شايد باران عزيز بخواد يك سيستيم موقعيت ياب براي آتشنشانان با Gps درست كنه...

نخیر ! برنامه آینده م کنترل رفتار اعضای سایت توسط میکرو ئه .... !!

Arash_em wrote:

خواهش مي كنم...برامون دعا كن...

آرش جان پشتکارم مرهون توجهات شماست و بس (همونطور که دعا کرده بودم برات الهی خانم ..... !!!) و البته دیگر دوستان گل و بلبل مثل ..(آهان خودش میدونه !)

Arash_em wrote:

دستت درد نكنه ما نبوديم هم نبوديم...سايت باشه ديگه...

هه هه هر هوهوهوهوههور هرهرهرهره ! تا شما نباشین سایتی هم نیست ! پس با یه تیر ده بیست تا نشون زدم !!

Arash_em wrote:

دختر خوب در نبود من هواي سايت را داشته باشي ها..

Embarassed بعد از اینکه از دانشگاهمون اومدم قراره برم سر کار خیاطی اگه خدا بخواد تا آخر تابستون ....
ولی سعیمو میکنم .....
یه مدیریت بهم بدین تا کارمندتونشم Mr. Green

خوب دیگه آرش جان منزل در خدمت باشیم به صرف قهوه و شیرینی ؟ Cool

Back to top
saleh_chz
مدیر انجمن
مدیر انجمن

3049681.20 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 14 ارديبهشت ماه ، 1387 23:49:31 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام
خواهشمبه ... من اصولا كاري نمي كنم و قاعدتا كاري از دستم بر نمي آد ... آهان ... آهان ... يادم اومد ... يه كار بلدم ... خداييش هم باران خيلي به كارش اومد ! ... << تضعيف روحيه >>‌ Laughing

Quote:
نخیر ! برنامه آینده م کنترل رفتار اعضای سایت توسط میکرو ئه .... !!

خدا رحم كنه !! من يكي كه از آلان بيرون شده فرض مي شم !!! Laughing

Quote:
(همونطور که دعا کرده بودم برات الهی خانم ..... !!!)

آرش جان هم متعهل شده فرض مي شه !! ( شوخي )

Quote:
و البته دیگر دوستان گل و بلبل مثل ..(آهان خودش میدونه !)

منظورت من كه نبودم ؟ نه ؟

Quote:
بقيه دوستان هم همينطور...

چشم اوستا

دي كرومات قربونيوم

Back to top
MehdiArt
عضو افتخاری
عضو افتخاری

95991.80 امتیاز

Items

PostPosted: يكشنبه، 15 ارديبهشت ماه ، 1387 09:44:11 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

هنوز نتونستي از مدار كذايي جواب بگيري باران ...
خداوند متعال به اعضاي سايت الخصوص آرش صبر عطا بفرمايد ...

Victory is not never to fall, It is to rise after every fall[/i:
Back to top
brainbaran
کاربر ماهر
کاربر ماهر

38919.68 امتیاز

Items

PostPosted: يكشنبه، 15 ارديبهشت ماه ، 1387 16:09:20 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

MehdiArt wrote:
هنوز نتونستي از مدار كذايي جواب بگيري باران ...
خداوند متعال به اعضاي سايت الخصوص آرش صبر عطا بفرمايد ...

اووووووووووووه --- سلام !
کجایه کارین شما ؟تموم شد رفت اونم با چوک ! معلومه آدمی هستین که حال و حوصله خوندن حرف اضافه رو ندارین Mr. Green
آره با بلو چوک بستم فقط ایرادی که مدارم داره اینه که تا وقتی تلفن اگه به خط وصل باشه نمیتونه شماره بگیره ....
به نظرت چیکار کنم .. یعنی تا گوشی رو برنداری نمی تونی شماره بگیری ....
با چوک کار کردین ؟
نظر راهبردیتون واسه حل این مشکل چیه مخابراتی ؟ Laughing

Back to top
Post new topic   Reply to topic    ...::: Ir-Micro.Com :::... Forum Index -> برنامه نویسی و مباحث مربوط به AVR All times are GMT + 3.5 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Page 5 of 9
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum

Jump to: