عضویت     ورود  اگر به مهمانی گرگ می روید ، سگ خود را به همراه ببرید . گوته دوشنبه، 28 بهمن ماه ، 1398

کانال تلگرام

تبلیغات متنی

منوی سایت

جست و جو در بانك مقالات

مقالات جدید
تعداد شاخه ها: 30 عدد
تعداد مقالات: 758 عدد 1: آزمايشگاه الكترونيك - استاد محرري 
[دفعات مشاهده : 6214 بار]
 2: جزوه درس مخابرات 1 - دانشگاه فردوسي مشهد 
[دفعات مشاهده : 6170 بار]
 3: كتاب مهندسي تاسيسات / دكتر كلهر 
[دفعات مشاهده : 5977 بار]
 4: مجموع اعوجاج هارمونیک T.H.D 
[دفعات مشاهده : 5988 بار]
 5: كتاب "روش طراحي و تحليل مدارهاي الكترونيك" 
[دفعات مشاهده : 12722 بار]
 6: ادوات نوري 
[دفعات مشاهده : 5879 بار]
 7: كتاب اصول تلويزيون رنگي 
[دفعات مشاهده : 7792 بار]
 8: پروژه دزد گیر با سنسور تشخیص حرکت pir با قفل رمز الکترونیکی 
[دفعات مشاهده : 7186 بار]
 9: جزوه اندازه گیری الکتریکی 
[دفعات مشاهده : 6478 بار]
 10: سوالات کنکور کارشناسی ارشد 90 / گروه مهندسی برق 
[دفعات مشاهده : 8224 بار]
 11: آرشيو پروژه هاي 8051 
[دفعات مشاهده : 7036 بار]
 12: آرشيو پروژه هاي AVR‌ (ـ‌ 126 پروژه ) 
[دفعات مشاهده : 15010 بار]
 13: آموزش برنامه نويسي و كار با ماژول Sim300CZ با ميكروكنترلر AVR 
[دفعات مشاهده : 11151 بار]
 14: سوالات كنكور كارشناسي ناپيوسته 89 - گروه برق 
[دفعات مشاهده : 8459 بار]
 15: ارتباط میکروهای PIC با کمک پروتکل سریال I2C و نکات تکمیلی ماژول MSSP 
[دفعات مشاهده : 6596 بار]
 16: ساعت تقویم با کمک میکروکنترلر PIC و DS1307 
[دفعات مشاهده : 7159 بار]
 17: تایمرهای چند زمانه ( ساعت مرکزی ) با میکرو PIC 
[دفعات مشاهده : 6533 بار]
 18: ساعت تقویم شمسی مجهز به آلارم روزانه و هفتگی 
[دفعات مشاهده : 7434 بار]
 19: صفحه کلید وقفه ای با میکروکنترلر PIC 
[دفعات مشاهده : 6247 بار]
 20: کرنومتر دیجیتال با میکروکنترلر PIC با قابلیت ثبت 3 زمان 
[دفعات مشاهده : 6345 بار]
 21: طراحی و ساخت مدارات انتقال دیتا به وسیله ماژول های HMTR + پروژه چت متنی بیسیم 
[دفعات مشاهده : 10124 بار]
 22: سنسورهای حرارت 
[دفعات مشاهده : 8483 بار]
 23: کنترل وسایل برقی از طریق خط تلفن با میکروکنترلر PIC 
[دفعات مشاهده : 8545 بار]
 24: ارتباط سریال UART بین دو میکروکنترلر PIC 
[دفعات مشاهده : 6832 بار]
 25: گزارش کار آموزی : ماشین های ابزار کنترل عددی CNC 
[دفعات مشاهده : 7119 بار]
 26: کنترل وسایل به کمک ماژول HM-TR و میکرو AVR 
[دفعات مشاهده : 9712 بار]
 27: طراحی و ساخت کنترل از راه دور 1 کانال با کمک ماژول های ASK و آی سی های سری PT 
[دفعات مشاهده : 8142 بار]
 28: مجموعه رفرنس های آموزشی میکروکنترلرهای سری dsPIC 
[دفعات مشاهده : 7527 بار]
 29: مجموعه پروژه های میکروکنترلر AVR با کامپایلر بسکام 
[دفعات مشاهده : 12888 بار]
 30: طراحی و ساخت مدارات انتقال دیتا به وسیله ماژول های HM-T و HM-R با میکرو AVR 
[دفعات مشاهده : 10615 بار]

آخرين مطالب ارسال شده
· روش طراحي و تحليل مدارهاي الكترونيك[ 1 نظر شما چيه؟ - 40403 مشاهده ]
· اصول تلويزيون رنگي[ 0 نظر شما چيه؟ - 18744 مشاهده ]
· نرم افزار DigSilent[ 2 نظر شما چيه؟ - 21909 مشاهده ]
· AVR Tech Lib 2011[ 1 نظر شما چيه؟ - 25430 مشاهده ]
· مجموعه كنفرانس هاي سالينه ميكروچيپ / سال 2009 /[ 2 نظر شما چيه؟ - 23197 مشاهده ]
· آموزش كار با ماژول SIM300CZ با ميكرو AVR[ 4 نظر شما چيه؟ - 25635 مشاهده ]
· مجموعه فيلم هاي آموزشي نرم افزار Altium Designer[ 0 نظر شما چيه؟ - 39846 مشاهده ]
·  سوالات كنكور كارشناسي ناپيوسته 89 - گروه برق[ 0 نظر شما چيه؟ - 20574 مشاهده ]
· لينك دانلود مجله October 2010 / SERVO[ 0 نظر شما چيه؟ - 17519 مشاهده ]
· Catalog CA 01 (10/2009) / International version[ 0 نظر شما چيه؟ - 22018 مشاهده ]

[ موارد بیشتر در بخش اخبار و تازه ها ]

زبان
انتخاب زبان نمایش :

مطالب جديد
· 1: پراکندگی موج مسطح از یک انوار میکرواستریپ با طول محدود
· 2: A Fifth-Order Continuous-Time Delta-Sigma Modulator With Single-Opamp Resonator
· 3: Modern VLSI Design: IP-Based Design, Fourth Edition
· 4: Thin-filme Titanium Dioxide Capacitors For Microelectronic Applications
· 5: DC to AC Power Conversion by Semiconductor Converters
· 6: Fuzzy Confidence regions for the Taguchi Index in Fuzzy Process
· 7: PERFORMANCE EVALUATION OF ADHOC NETWORKS WITH DIFFERENT MULTICASTROUTING PROTOCOLS AND MOBILITY MODE
· 8: Performance Efficient EOMCT Algorithm for Secure Multicast Key Distribution for Mobile Adhoc Network
· 9: Conceptual Design of a Switched Television-Distribution System Using Optical-Fiber Waveguides
· 10: A RtESONANT COAXIAL-STUB AS AN AUTaiATIC EQUALIZRA RtESONANT COAXIAL-STUB AS AN AUTaiATIC EQUALIZR
· 11: مدار الکتریکی پارسه فصل نهم تا دوازدهم
· 12: مالتیپلکسینگدسته سیم خودرو با استفاده از پروتکل CAN
· 13: تفاوت سيستم عامل هاى ۳۲ و ۶۴ بيتى
· 14: مدار الکتریکی پارسه فصل سوم با تمرینات
· 15: Methods of Combining Multiple Classifiers and Their Applications to Handwriting Recognition
· 16: A -Cut and Goal-Programming-Based Algorithm for Fuzzy-Linear Multiple-Objective
· 17: بهبود دقت اندازه گيري كويل ركوفسكي در فركانس هاي مختلف با تغيير مدار انتگرالگير
· 18: طراحي سخت افزار کارت کنترل موقعيت/ نيرو ربات شانه هيدروليک
· 19: ANSI N42.47-2010
· 20: ویرایشگر گرافیکی پایگاه اطلاعاتی شبکه های قدرت

[ آخرين مقالات ]

ارسال مقاله به سايت

...::: Ir-Micro.Com :::... :: View topic - كارشناسي نا پيوسته 88(فوري)

كارشناسي نا پيوسته 88(فوري)
Goto page 1, 2, 3  Next

Post new topic   Reply to topic    ...::: Ir-Micro.Com :::... Forum Index -> کنکور ، ادامه تحصیل و انتخاب رشته Printable Version
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sobijoon
کاربر عادی
کاربر عادی

23806.40 امتیاز

Items

Status: Offline

PostPosted: دوشنبه، 21 بهمن ماه ، 1387 14:25:20 Reply with quote Scroll Down to Next postGo to last Post of Page

با سلام خدمت شما من يه راهنمايي ميخواستم من آخر بهار كاردانيمو تو رشته الكترونيك ميگيرم و از الان كه 22 بهمن ماهه ميخوام شرو كنم به خوندن و هدفمم اول تهرانه ميخوام بدونم 1-ازكجا شرو كنم؟ 2-روزي چقدر بخونم؟ 3-عمومي و تخصصي رو با هم بخونم؟ 4-از چه جزواتي براي خوندن دروس استفاده كنم؟ 5-ظرفيت دانشگاهاي سراسري براي الكترونيك چطوريه؟تهران چند نفر ميگيره؟ 6-آيا شركت در ازمونهاي آزمايشي موسساتي مثل پارسه.ماهان....... فايده داره؟

اگه امكانش هست به اين سوالاتم جواب بدين اگرم ميتونين يه برنامه درسي براي مطالعه بهم بدين طوري كه بتونم در عرض اين 5 ماه يه دانشگاه خوب قبول بشم بازم ممنون

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
omid_nilufareabi1
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

63.94 امتیاز

Items

PostPosted: دوشنبه، 21 بهمن ماه ، 1387 15:31:32 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

با سلام
به نظر من شما بايد
از كتاب بخوانيم اول دبستان شروع كنيد تا بتوانيد دانشگاه مورد نظر چه تهران چه آكسفرد و چه آزاد واحد نوق قبول شويد
با اميد موفقيت روز افزون اميد
در پناه حق

Back to top
sobijoon
کاربر عادی
کاربر عادی

23806.40 امتیاز

Items

PostPosted: دوشنبه، 21 بهمن ماه ، 1387 17:26:14 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

عزيز من شما كه نميتوني كمك كني لطف كن با اين حرفاي مسخره ارزش سايت و زحمات بچه هارو پايين نيار با تشكر
Back to top
Arash_em
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

282074.08 امتیاز

Items

PostPosted: دوشنبه، 21 بهمن ماه ، 1387 17:35:03 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام.
دوست عزیز برای خوندن و تست زدن کتابهای مدرسان کتابهای خوبی هستند...
مثلا ماشین و مدار و....
چند ماهی وقت بگذارید موفق خواهید شد...
موفق و پیروز باشید.

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
rayden
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

7958.92 امتیاز

Items

PostPosted: دوشنبه، 21 بهمن ماه ، 1387 18:03:03 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام

من هم با Arash_em موافقم از کتابهای مدرسان مدار الکتریکی عالیه aa) . بقیه رو نمیدونم
برای عمومی خوندن هم فکر کنم الان زود باشه (بستگی به روش خودت داره)
آزمونهای آزمایشی مهمترین فایدش اینه که شما رو به امتحان دادن عادت میده در نتیجه استرس رو از
بین میبره ولی اگه شرکت نکردی هم ایرادی نداره .موفقیت فقط به تلاش خود شما بستگی داره.موفق باشید.

Back to top
View user's profile Send private message
amin_reza
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

23758.44 امتیاز

Items

PostPosted: دوشنبه، 21 بهمن ماه ، 1387 19:51:30 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

l,;
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
hesam_elc
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

24902.76 امتیاز

Items

PostPosted: دوشنبه، 21 بهمن ماه ، 1387 19:53:31 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام منم ترم 3 الکترونیکم(کاردانی)موندم که واسه کارشناسی الکترونیک بخونم یا برق ؟
کدومش بهتره ؟؟ من شنیدم اگه الکترونیک قبول شم مدرکم مهندسی نیست و نمیتونم تو سازمان نظام مهندسی عضو شم ولی اگه برق قدرت باشه مهندسیه و میشه .
لطف کنید راهنماییم کنید در ضمن گرایشا درسا ضرایبم اگه زحمت نیست بگید(با تفکیک رشته ها)ممنون Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
amin_reza
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

23758.44 امتیاز

Items

PostPosted: دوشنبه، 21 بهمن ماه ، 1387 19:57:09 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام
دوست عزيز مهم لينه كه از 5 رشته كارشناسي ميخواي كدوم قبول شي اگه الكترونيك ميخواي قبول شي بايد سرمايه گذاري زيادي روي درس الكترونيك كني چون درس تخصصيتون هست ميتوني از كتاباي مهندس شادكام استفاده كني كه فوق العاده هستن من خودم همين بهمني كارداني قدرت گرفتم والان حدود 20روز دارم ميخونم كتاباي مدرسان هم خوبن ببين از هر ساعتي كه شروع كني ضرر نكردي وپشتكار داشته باش
موفق باشي اميوارم كمكت كرده باشم

Back to top
amin_reza
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

23758.44 امتیاز

Items

PostPosted: دوشنبه، 21 بهمن ماه ، 1387 19:58:19 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام
دوست عزيز مهم لينه كه از 5 رشته كارشناسي ميخواي كدوم قبول شي اگه الكترونيك ميخواي قبول شي بايد سرمايه گذاري زيادي روي درس الكترونيك كني چون درس تخصصيتون هست ميتوني از كتاباي مهندس شادكام استفاده كني كه فوق العاده هستن من خودم همين بهمني كارداني قدرت گرفتم والان حدود 20روز دارم ميخونم كتاباي مدرسان هم خوبن ببين از هر ساعتي كه شروع كني ضرر نكردي وپشتكار داشته باش
موفق باشي اميوارم كمكت كرده باشم

Back to top
hesam_elc
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

24902.76 امتیاز

Items

PostPosted: دوشنبه، 21 بهمن ماه ، 1387 20:22:46 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

ممنون لطف کردی
ولی من هنوز به جوابم نرسیدم Crying or Very sad (برق مهندسیه اما الکترونیک نه و سازمان مهندسی...)

من خودم به الکترونیک علاقه دارم ولی دیگه تو این دنیا علاقه مرده پس به فکر پولشم :D :D حالا کدوم بهتره ؟؟چه درسایی باید بخونم ؟؟

از شاخه های برق قدرت از همه بهتره ؟؟

Back to top
alnz
کاربر نمونه
کاربر نمونه

1396165.04 امتیاز

Items

PostPosted: دوشنبه، 21 بهمن ماه ، 1387 22:25:00 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام

جناب sobijoon عزيز ، تهران امسال با رتبه 19 شبانه رجائي قبول شد . اگه بومي تهران باشي اميد واسه شبانه داري .

hesam_elc عزيز كي گفته كه الكترونيك مهندسي نيس ؟!! از امسال مهندسي شده . سبزوار و تهران هر دوشون مهندسي گرفتن . خيلي از غيرانتفايي ها هم مهندسي دارن

Back to top
delay
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

429.68 امتیاز

Items

PostPosted: سه شنبه، 22 بهمن ماه ، 1387 00:23:29 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام
من ورودي كارشناسي الكترونيك 87 هستم، همونطور كه بچه ها گفتند از امسال تمام دانشگا هها و غير انتفاعي ها مهندسي شدند، اگه هدفتون الكترونيكه روي دروس الكترونيك 1و 2(مدار مجتمع خطي) خيلي تمركز كنيد چون بالاترين ضريب رو داره،بعدش ديجيتال و مدار،ديچيتال مهم تره چون ضريبش با مدار برابر اما ساده تره و كم تر وقت آزمون رو مي گيره، عمومي ها تأثير كمي روي رتبه دارند.من فارغ التحصيل شهريور 86 هستم (كارداني) واز مهر 86 شروع كردم آدر و دي و بهمن نخوندم و از اسفند دوباره شروع كردم.(البته هيچ وقت به جز ماه آخر از روزي 4 ساعت بيشتر نخوندم ) به نظر من مهم ترين نكته سر كنكور اينه كه توانايي ريسك داشته باشيد و بتونيد از تست هاي 50،50 بگذريد
موفق باشيد

Back to top
hesam_elc
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

24902.76 امتیاز

Items

PostPosted: سه شنبه، 22 بهمن ماه ، 1387 10:05:25 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

ممنون پس یعنی با الکترونیکم میشه تو نظام مهندسی عضو شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کدومشون بازار کارش بهتره و پول سازه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بازم ممنون بای

Back to top
sobijoon
کاربر عادی
کاربر عادی

23806.40 امتیاز

Items

PostPosted: سه شنبه، 22 بهمن ماه ، 1387 12:03:16 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

alnz wrote:
سلام

جناب sobijoon عزيز ، تهران امسال با رتبه 19 شبانه رجائي قبول شد . اگه بومي تهران باشي اميد واسه شبانه داري .

hesam_elc عزيز كي گفته كه الكترونيك مهندسي نيس ؟!! از امسال مهندسي شده . سبزوار و تهران هر دوشون مهندسي گرفتن . خيلي از غيرانتفايي ها هم مهندسي دارن

دستت در نكنه و از همه بچه هايي كه راهنمايي كردن اگه بازم كسي هست كه بتونه بيشتر تجربيتشو بهمون بگه ممنون ميشم من اين موضوع رو ايجاد كردم كه تمام سوالات كلي كه خيلي از بچه ها دارن توي اين تاپيك جواب داده بشه من در ابتدا تعداد زيادي سوال داشتم بچه ها لطف كردن و به چند تاييش جواب دادن اگه كسي ميتونه به بقيش جواب بده خيلي ممنون ميشم

Back to top
sobijoon
کاربر عادی
کاربر عادی

23806.40 امتیاز

Items

PostPosted: سه شنبه، 22 بهمن ماه ، 1387 12:10:25 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

راستي من يه مشكل بزرگ دارم اونم اينه كه الان تصميمه جدي گرفتم براي خوندن ولي نميدونم چطوري و از كجا شرو كنم؟روزي چقدر بخونم ميرسم تا اول مرداد تموم كنم؟خلاصه اگه كسي ميتونه يه برنامه خوب بهم بده ممنون ميشم من اين ترم سه شنبه چهار شنبه و پنج شنبه 12 تا 6 كلاس دارم بقييه روزا و ساعتهام آزاده اگه توي اين زمينه كسي بتونه كمكم كنه ممنون ميشم
Back to top
alnz
کاربر نمونه
کاربر نمونه

1396165.04 امتیاز

Items

PostPosted: سه شنبه، 22 بهمن ماه ، 1387 14:22:47 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام

Quote:
کدومشون بازار کارش بهتره و پول سازه ؟

اولا كه بستگي به خودت داره كه چقدر كار بلد باشي . من خودم تو چند تا از اين انجمن ها كه اين سوال شده بود ديدم كه دوستان به ترتيب زير نظر داده بودن .
قدرت
كنترل
مخابرات
الكترونيك

ح الا نظر اونا بود .

sobijoon گرامي . ماشالا تجربه دادن كنكور سراسري رو داري . بايد خودت با آشنايي از توانايي هات واسه خودت برنامه ريزي كني . اينكه دير شده يا نه بازم بسته به خودت داره . يكي يه مطلبو ده بار مي خونه تا بفهمه يكي ديگه دو بار مي خونه . اصلا بايد ديد مفاهيم رو بلدي كه مي خاي شروع به تست زني كني ؟!!
به نظر من كتاب هاي مدرسان خيلي خوبه و بعد از اون گسترش علوم اگه وقت كني .
من دو تا از رفيقام كه پارسال رتبشون يكي 7 و يكي 22 شده بود به هيچ كلاس آموزشي نرفتن و فقط خودشن خوندن ، حالا ميل خودته كه به اين آزمونا بري يا نه .
موفق باشي .

Back to top
alireza110
کاربر عادی
کاربر عادی

13834.08 امتیاز

Items

PostPosted: چهارشنبه، 23 بهمن ماه ، 1387 12:12:49 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

با سلام
خواستم تجربياته خودمو بگم شايد بدردتون بخوره
دقيقا پارسال بود كه شروع كردم به خوندن ولي مشكلاتي زيادي داشتم يكي اين بود كه ترم بهمن 20 واحد داشتم و شنبه تا 4شنبه كلاس ميرفتم (فاصله دانشگاه تا خونه 75كيلومتر بود)
ولي به هر حال تصميم گرفتم به خوندن
بعدش در كنكور هاي پارسه ثبت نام كردم كنكورهاي خوبي بود
من بيشتر شبها و 5شنبه و جمعه ها مي خوندم.
هميشه بين دو درس تخصصي عمومي ميخوندم.و سعي ميكردم يه درسو از چند كتاب مي خوندم بطور مثال الكترونيكو از مدرسان مي خوندم و نگاهي به تست هاي گسترش علوم پايه و تمرين ها تقي شفيعي ميكردم
از من به شما نصيحت كه از ماشين غافل نشيد كه تاثير زيادي تو الكترونيك داره(چون الكترونيكيا زياد نمي زنند) و رتبه رو خيلي ميبره بالا.(من خودم منفي زدم)
امسال تا رتبه 18 روزانه شهيد رجايي شدن(من خودم دانشگاه لرستان قبول شدم)
اين نكته رو بگم همه دانشگاه ها و موسسه آموزش عالي مهندسي (تكنولوژي)ميدن ولي تا اون جايي كه من ميدونم فقط دانشگاه لرستان چارت مهندسي واقعي داده بطوري كه حتي دانشگاه شهيد رجايي اون چارتو نداده و فقط بعضي دروس مهندسي رو اختياري به اونها داده.(دانشگاه سبزوارو نميدونم)

Back to top
sobijoon
کاربر عادی
کاربر عادی

23806.40 امتیاز

Items

PostPosted: چهارشنبه، 23 بهمن ماه ، 1387 14:53:08 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

alireza110 wrote:
با سلام
خواستم تجربياته خودمو بگم شايد بدردتون بخوره
دقيقا پارسال بود كه شروع كردم به خوندن ولي مشكلاتي زيادي داشتم يكي اين بود كه ترم بهمن 20 واحد داشتم و شنبه تا 4شنبه كلاس ميرفتم (فاصله دانشگاه تا خونه 75كيلومتر بود)
ولي به هر حال تصميم گرفتم به خوندن
بعدش در كنكور هاي پارسه ثبت نام كردم كنكورهاي خوبي بود
من بيشتر شبها و 5شنبه و جمعه ها مي خوندم.
هميشه بين دو درس تخصصي عمومي ميخوندم.و سعي ميكردم يه درسو از چند كتاب مي خوندم بطور مثال الكترونيكو از مدرسان مي خوندم و نگاهي به تست هاي گسترش علوم پايه و تمرين ها تقي شفيعي ميكردم
از من به شما نصيحت كه از ماشين غافل نشيد كه تاثير زيادي تو الكترونيك داره(چون الكترونيكيا زياد نمي زنند) و رتبه رو خيلي ميبره بالا.(من خودم منفي زدم)
امسال تا رتبه 18 روزانه شهيد رجايي شدن(من خودم دانشگاه لرستان قبول شدم)
اين نكته رو بگم همه دانشگاه ها و موسسه آموزش عالي مهندسي (تكنولوژي)ميدن ولي تا اون جايي كه من ميدونم فقط دانشگاه لرستان چارت مهندسي واقعي داده بطوري كه حتي دانشگاه شهيد رجايي اون چارتو نداده و فقط بعضي دروس مهندسي رو اختياري به اونها داده.(دانشگاه سبزوارو نميدونم)

خيلي منون كه تجربياتتو در اختيارمون گذاشتي به نظرت در كنار مطالعه كتاباي مدرسان ميرسم توي آزمونهاي پارسه هم شركت كنم؟؟ميرسم هم جزوات پارسه رو بخونم هم مدرسان يا جزوات ديگه؟؟؟

در ضمن اگه از ظرفيت دانشگاههاي سراسري واسه الكترونيك خبر دارين ممنون ميشم بهم بگين
يه سوال ديگه دانشگاههاي شبانه تهران فقط واسه بومي هاست يا ماهم كه شهرستانيم ميتونيم بريم؟

Back to top
sobijoon
کاربر عادی
کاربر عادی

23806.40 امتیاز

Items

PostPosted: چهارشنبه، 23 بهمن ماه ، 1387 15:03:13 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

يه سوال ديگه هم داشتم درس ماشينهاي الكتريكي سرفصل هايي كه واسه ما مياد با بچه هاي قدرت يكيه؟؟ميشه لطف كنين اگه كسي اطلاع از سر فصل هاش داره اطلاع بده ممنون اگه در رابطه با همه درسها سرفصل هاشو كسي داشته باشه كه ديگه خيلي عاليه يا بگين از كجا ميشه گير آورد خودم برم دنبالش
Back to top
alnz
کاربر نمونه
کاربر نمونه

1396165.04 امتیاز

Items

PostPosted: چهارشنبه، 23 بهمن ماه ، 1387 23:27:14 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام

دانشگاه سبزوار حتي وقتي مهندسي نبود سرفصل هاي مهندسي درس مي داد كه باعث اعتراض دانشجوها شد و كار به ت.ح.ص.ن و از اين چيزا كشيد . رجائي هم امسال مي خاست چارتشو مهندسي كنه اما نكرد . احتمالا اگه سالاي بعد بگيره اونا هم سر فصل هاشونو تغيير مي دن .

در مورد شبانه ، شما اگه بومي تهران باشيد مي تونيد با رتبه هاي بالاتر شانس بيشتري داشته باشيد . همه مي تونن بزنن اما 80 درصد شانس با بومي تهرانه . مثلا يكي از رفيقام امسال با حدود 180 شبانه رجائي قبول شد .

اما در مورد ماشين : به نظر من اگه درساي الك و مدار و ديجيت رو بالا بزني به اون احتياج نداري . همون رفيقم كه گفتم رتبش 22 شده زبان و رياضي و ماشين رو صفر زده بود . حالا ميل خودته . اگه مي خاي بخوني بزار واسه آخرا كه فقط چند تا تعريفشو بخوني تا اگه مفهومي دادن جواب بدي چون فرمولاش زياد و ممكنه از الان يادت بره .
اين نظر منه . خودت بهترين راه حل رو پيدا كن .

Back to top
sobijoon
کاربر عادی
کاربر عادی

23806.40 امتیاز

Items

PostPosted: چهارشنبه، 23 بهمن ماه ، 1387 23:44:40 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

alnz wrote:
سلام

دانشگاه سبزوار حتي وقتي مهندسي نبود سرفصل هاي مهندسي درس مي داد كه باعث اعتراض دانشجوها شد و كار به ت.ح.ص.ن و از اين چيزا كشيد . رجائي هم امسال مي خاست چارتشو مهندسي كنه اما نكرد . احتمالا اگه سالاي بعد بگيره اونا هم سر فصل هاشونو تغيير مي دن .

در مورد شبانه ، شما اگه بومي تهران باشيد مي تونيد با رتبه هاي بالاتر شانس بيشتري داشته باشيد . همه مي تونن بزنن اما 80 درصد شانس با بومي تهرانه . مثلا يكي از رفيقام امسال با حدود 180 شبانه رجائي قبول شد .

اما در مورد ماشين : به نظر من اگه درساي الك و مدار و ديجيت رو بالا بزني به اون احتياج نداري . همون رفيقم كه گفتم رتبش 22 شده زبان و رياضي و ماشين رو صفر زده بود . حالا ميل خودته . اگه مي خاي بخوني بزار واسه آخرا كه فقط چند تا تعريفشو بخوني تا اگه مفهومي دادن جواب بدي چون فرمولاش زياد و ممكنه از الان يادت بره .
اين نظر منه . خودت بهترين راه حل رو پيدا كن .

مرسي كه نظرت رو گفتي من بومي تهران نيستم اميدوارم بتونم يه دانشگاه خوب قبول بشم منم تمتمه توانم رو ميزارم وي 3تا درس اصلي ماشين در اولويت آخره ولي بالاخره يه نوجه ميخونمش بازم ممنون aa) aa) Cool

Back to top
alireza110
کاربر عادی
کاربر عادی

13834.08 امتیاز

Items

PostPosted: پنجشنبه، 24 بهمن ماه ، 1387 09:14:12 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

sobijoon wrote:
[quote="alireza110‌]
خيلي منون كه تجربياتتو در اختيارمون گذاشتي به نظرت در كنار مطالعه كتاباي مدرسان ميرسم توي آزمونهاي پارسه هم شركت كنم؟؟ميرسم هم جزوات پارسه رو بخونم هم مدرسان يا جزوات ديگه؟؟؟

در ضمن اگه از ظرفيت دانشگاههاي سراسري واسه الكترونيك خبر دارين ممنون ميشم بهم بگين
يه سوال ديگه دانشگاههاي شبانه تهران فقط واسه بومي هاست يا ماهم كه شهرستانيم ميتونيم بريم؟

جزوات پارسه جز فيزيكش و مدارش بقيش زياد خوب نيست و لازم نيست اونارو بخوني
ماشينو لازم نيست همشو بخوني حداقل فصل 1و2 رو بخون كه بتوني 20تا 30 درصد بزني امسال چون برقيا ماشينو درصد بالا زده بودن تو الكترونيك رتبشون خوب شده بود به عنوان مثال
رياضي 26%
فيزيك44%
مدار الكتريكي 42%
الكترونيك سفيد!
ماشين 68%
مدار منطقي 6%!
رتبه در الكترونيك 98
ظرفيت دانشگاه ها
رجايي روزانه 15 آخرين رتبه قبولي 18
رجايي شبانه 35 آخرين رتبه قبولي(بدون سهميه بومي) كمتر از 100
دانشگاه لرستان 30 آخرين رتبه قبولي 119
سبزوار 20 آخرين رتبه قبولي بين 50 تا 60
شبانه سبزوار 20
بناب 30
كرمان 30
شبانه كرمان 30

Back to top
ea2220
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

506.30 امتیاز

Items

PostPosted: پنجشنبه، 24 بهمن ماه ، 1387 09:32:55 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

ببین عزیزم خوب گوش کن .
اگه می خوای که دانشگاه سراسری قبول بشی باید رتبه زیر 200 بیاری که خیالت راحت باشه . برای این کار لازمه که خوب مطالعه داشته باشی . از درسهای تخصصی شروع کن و اولویت را با آنهایی است که ضریب بالایی دارند .
نزدیک دوماه مونده به کنکور درسهای عمومی را هم شروع کن . بیست روز مونده به کنکور فقط تست بزن
کلاس و تست هم نرفتی مهم نیست چون زیاد فایده ای نداره .
ولی در کل باید روزی دو تا درس رو بخونی و هر کدوم رو به مدت شش ساعت و چون زیاد زمان نداری باید عجله کنی . aa) aa) .
برق قدرت 30 نفر بیشتر ظرفیت نداره پس روی کنترل و الکترونیک بیشتر سرمایه گذاری کن .
کتاب هم فقط مدرسان شریف 098))

Back to top
hesam_elc
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

24902.76 امتیاز

Items

PostPosted: پنجشنبه، 24 بهمن ماه ، 1387 14:16:05 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام (من ترم 3 کاردانی الکترونیکم)

اگه بخوام برق قدرت بخونم باید چه درسایی رو بخونم

کنترل و توزیع چی ؟؟(کنترل با توزیع فرق میکنه ؟؟؟)

با ضریب درسی بگید ممنون Arrow

Back to top
sobijoon
کاربر عادی
کاربر عادی

23806.40 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 25 بهمن ماه ، 1387 18:45:22 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

alireza110 wrote:
sobijoon wrote:
[quote="alireza110‌]خيلي منون كه تجربياتتو در اختيارمون گذاشتي به نظرت در كنار مطالعه كتاباي مدرسان ميرسم توي آزمونهاي پارسه هم شركت كنم؟؟ميرسم هم جزوات پارسه رو بخونم هم مدرسان يا جزوات ديگه؟؟؟در ضمن اگه از ظرفيت دانشگاههاي سراسري واسه الكترونيك خبر دارين ممنون ميشم بهم بگينيه سوال ديگه دانشگاههاي شبانه تهران فقط واسه بومي هاست يا ماهم كه شهرستانيم ميتونيم بريم؟
جزوات پارسه جز فيزيكش و مدارش بقيش زياد خوب نيست و لازم نيست اونارو بخونيماشينو لازم نيست همشو بخوني حداقل فصل 1و2 رو بخون كه بتوني 20تا 30 درصد بزني امسال چون برقيا ماشينو درصد بالا زده بودن تو الكترونيك رتبشون خوب شده بود به عنوان مثالرياضي 26%فيزيك44%مدار الكتريكي 42%الكترونيك سفيد!ماشين 68%مدار منطقي 6%!رتبه در الكترونيك 98ظرفيت دانشگاه هارجايي روزانه 15 آخرين رتبه قبولي 18رجايي شبانه 35 آخرين رتبه قبولي(بدون سهميه بومي) كمتر از 100دانشگاه لرستان 30 آخرين رتبه قبولي 119سبزوار 20 آخرين رتبه قبولي بين 50 تا 60شبانه سبزوار 20بناب 30كرمان 30شبانه كرمان 30

سلام علي رضا جان ممنون از اطلاعات مفيدت يه سوال واسه سراسري روزانه و شبانه فقط همينايي كه گفتي پذيرش دارن؟؟؟؟؟؟

Back to top
Post new topic   Reply to topic    ...::: Ir-Micro.Com :::... Forum Index -> کنکور ، ادامه تحصیل و انتخاب رشته All times are GMT + 3.5 Hours
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum

Jump to: