عضویت     ورود  بیش از هر چیز نخست بدان که چه میخواهی . فوخ دوشنبه، 28 بهمن ماه ، 1398

کانال تلگرام

تبلیغات متنی

منوی سایت

جست و جو در بانك مقالات

مقالات جدید
تعداد شاخه ها: 30 عدد
تعداد مقالات: 758 عدد 1: آزمايشگاه الكترونيك - استاد محرري 
[دفعات مشاهده : 6222 بار]
 2: جزوه درس مخابرات 1 - دانشگاه فردوسي مشهد 
[دفعات مشاهده : 6178 بار]
 3: كتاب مهندسي تاسيسات / دكتر كلهر 
[دفعات مشاهده : 5984 بار]
 4: مجموع اعوجاج هارمونیک T.H.D 
[دفعات مشاهده : 5996 بار]
 5: كتاب "روش طراحي و تحليل مدارهاي الكترونيك" 
[دفعات مشاهده : 12729 بار]
 6: ادوات نوري 
[دفعات مشاهده : 5884 بار]
 7: كتاب اصول تلويزيون رنگي 
[دفعات مشاهده : 7796 بار]
 8: پروژه دزد گیر با سنسور تشخیص حرکت pir با قفل رمز الکترونیکی 
[دفعات مشاهده : 7188 بار]
 9: جزوه اندازه گیری الکتریکی 
[دفعات مشاهده : 6484 بار]
 10: سوالات کنکور کارشناسی ارشد 90 / گروه مهندسی برق 
[دفعات مشاهده : 8225 بار]
 11: آرشيو پروژه هاي 8051 
[دفعات مشاهده : 7039 بار]
 12: آرشيو پروژه هاي AVR‌ (ـ‌ 126 پروژه ) 
[دفعات مشاهده : 15013 بار]
 13: آموزش برنامه نويسي و كار با ماژول Sim300CZ با ميكروكنترلر AVR 
[دفعات مشاهده : 11162 بار]
 14: سوالات كنكور كارشناسي ناپيوسته 89 - گروه برق 
[دفعات مشاهده : 8460 بار]
 15: ارتباط میکروهای PIC با کمک پروتکل سریال I2C و نکات تکمیلی ماژول MSSP 
[دفعات مشاهده : 6600 بار]
 16: ساعت تقویم با کمک میکروکنترلر PIC و DS1307 
[دفعات مشاهده : 7161 بار]
 17: تایمرهای چند زمانه ( ساعت مرکزی ) با میکرو PIC 
[دفعات مشاهده : 6540 بار]
 18: ساعت تقویم شمسی مجهز به آلارم روزانه و هفتگی 
[دفعات مشاهده : 7437 بار]
 19: صفحه کلید وقفه ای با میکروکنترلر PIC 
[دفعات مشاهده : 6253 بار]
 20: کرنومتر دیجیتال با میکروکنترلر PIC با قابلیت ثبت 3 زمان 
[دفعات مشاهده : 6348 بار]
 21: طراحی و ساخت مدارات انتقال دیتا به وسیله ماژول های HMTR + پروژه چت متنی بیسیم 
[دفعات مشاهده : 10130 بار]
 22: سنسورهای حرارت 
[دفعات مشاهده : 8487 بار]
 23: کنترل وسایل برقی از طریق خط تلفن با میکروکنترلر PIC 
[دفعات مشاهده : 8549 بار]
 24: ارتباط سریال UART بین دو میکروکنترلر PIC 
[دفعات مشاهده : 6836 بار]
 25: گزارش کار آموزی : ماشین های ابزار کنترل عددی CNC 
[دفعات مشاهده : 7123 بار]
 26: کنترل وسایل به کمک ماژول HM-TR و میکرو AVR 
[دفعات مشاهده : 9717 بار]
 27: طراحی و ساخت کنترل از راه دور 1 کانال با کمک ماژول های ASK و آی سی های سری PT 
[دفعات مشاهده : 8147 بار]
 28: مجموعه رفرنس های آموزشی میکروکنترلرهای سری dsPIC 
[دفعات مشاهده : 7535 بار]
 29: مجموعه پروژه های میکروکنترلر AVR با کامپایلر بسکام 
[دفعات مشاهده : 12894 بار]
 30: طراحی و ساخت مدارات انتقال دیتا به وسیله ماژول های HM-T و HM-R با میکرو AVR 
[دفعات مشاهده : 10618 بار]

آخرين مطالب ارسال شده
· روش طراحي و تحليل مدارهاي الكترونيك[ 1 نظر شما چيه؟ - 40409 مشاهده ]
· اصول تلويزيون رنگي[ 0 نظر شما چيه؟ - 18747 مشاهده ]
· نرم افزار DigSilent[ 2 نظر شما چيه؟ - 21910 مشاهده ]
· AVR Tech Lib 2011[ 1 نظر شما چيه؟ - 25430 مشاهده ]
· مجموعه كنفرانس هاي سالينه ميكروچيپ / سال 2009 /[ 2 نظر شما چيه؟ - 23200 مشاهده ]
· آموزش كار با ماژول SIM300CZ با ميكرو AVR[ 4 نظر شما چيه؟ - 25637 مشاهده ]
· مجموعه فيلم هاي آموزشي نرم افزار Altium Designer[ 0 نظر شما چيه؟ - 39853 مشاهده ]
·  سوالات كنكور كارشناسي ناپيوسته 89 - گروه برق[ 0 نظر شما چيه؟ - 20577 مشاهده ]
· لينك دانلود مجله October 2010 / SERVO[ 0 نظر شما چيه؟ - 17521 مشاهده ]
· Catalog CA 01 (10/2009) / International version[ 0 نظر شما چيه؟ - 22028 مشاهده ]

[ موارد بیشتر در بخش اخبار و تازه ها ]

زبان
انتخاب زبان نمایش :

مطالب جديد

ارسال مقاله به سايت

...::: Ir-Micro.Com :::... :: View topic - کلیه کاربران نظر بدهند

کلیه کاربران نظر بدهند
Goto page 1, 2, 3, 4  Next

Post new topic   Reply to topic    ...::: Ir-Micro.Com :::... Forum Index -> اطلاعیه های سایت Printable Version
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Hamed
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

702870.36 امتیاز

Items

Status: Offline

PostPosted: پنجشنبه، 5 بهمن ماه ، 1385 02:20:11 Reply with quote Scroll Down to Next postGo to last Post of Page

با سلام
با پایان اولین سال کاری ir-micro.com ، برای چگونگی ادامه فعالیت سایت از کلیه کاربران سایت نظر خواهی می شود . اکنون با توجه به گسترش فعالیت های سایت و فضا و هزینه مورد نیاز ماهانه و ... دو راه پیش روی ماست . اولین راه این است که با بودجه ناچیزی که از تبلیغات ماهیانه در سایت کسب می شود به فعالیت خود ادامه دهیم و راه دیگر اینکه باشگاهی تشکیل شود و از تمامی اعضا مبلغ اندکی ( به طور مثال سالانه 2500 تا 3000 تومان ) دریافت شود و در حسابی ذخیره شود و سپس تمامی هزنه های سایت از آن منبع تامین شود .
در راه اول یعنی عضویت رایگان آپدیت ها و امکانات سایت در همین حد و یا با سرعت پائینی رو به افزایش می رود . اما در روش دوم به محض رسیدن اعضای ثبت نام شده در سایت ، فعالیت جدی سایت شروع می شود . در این روش از ثبت نام ، قرعه کشی های ماهانه جهت اهدای کتاب ، سی دی و ... ، خرید و قرار دادن مطالب مجلات خبری به صورت ماهانه ، تکمیل آرشیو سوالات کنکور ، گالری سایت ، تکمیل و گسترش آموزش های عملی به صورت کاملا تست شده ، خرید آخرین نسخه های نرم افزارهای الکترونیکی با حجم مناسب و قرار دادن آن برای دانلود ، پياده سازی فروشگاه مخصوص و قرار دادن تخفیف مناسب برای اعضای باشگاه و .... در اختیار کاربران قرار می گیرد .
حال از یکایک کاربران دعوت می شود تا ما را از نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود در موضوع مطرح شده در این تاپیک بیان کنند تا بتون با توجه به رای کاربران گرامی تصمیم گیری شود .

با تشکر

Last edited by Hamed on دوشنبه، 15 مرداد ماه ، 1386 23:09:58; edited 1 time in total

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Hamed
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

702870.36 امتیاز

Items

PostPosted: پنجشنبه، 5 بهمن ماه ، 1385 19:34:59 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

اینم اولین نظر که به ایمیل من فرستادن

MAHDI AJ3" <[email protected]"

به نا خداوند یکتا و جان افرین
با خسته نباشید به شما من با این کار موافقم و نظری دارم که برای عضویت در سایت مبلغی را دریافت کنیم

__________________________________________________ __________________________________

لطفا نظرات خود را در همین تاپیک مطرح کنید تا دیگر دوستان نیز مشاهده کنند .
این نظر سنجی با توجه به ایمیل های ارسالی شما مبنی بر افزایش امکانات سایت و ... ایجاد شده است . بنابراین نظر خود را مطرح کنید تا با توجه به آن تصمیم گرفته شود .

ممنون

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
hassan2006
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

27.90 امتیاز

Items

PostPosted: پنجشنبه، 5 بهمن ماه ، 1385 20:38:32 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

با سلام
من هم با گرفتن مبلغي به عنوان حق عضويت از اعضا و كاربران موافقم.
با تشكر

Back to top
View user's profile Send private message
vahid420
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

28.62 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 6 بهمن ماه ، 1385 00:31:28 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

با سلام و تشكر از زحمت شما
من هم با گرفتن مبلغي به عنوان تامين مالي سا يت موافقم

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
atila_qarabagli
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

27.86 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 6 بهمن ماه ، 1385 06:37:35 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

به نام خدا
اگر واقعا كيفيت سايت بهتر بشه دريافت حق عضويت سالانه پيشنهاد خوبيه.

Back to top
sahhosseiny
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

100.30 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 6 بهمن ماه ، 1385 20:58:26 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

irmicro wrote:
با سلام
با پایان اولین سال کاری ir-micro.com ، برای چگونگی ادامه فعالیت سایت از کلیه کاربران سایت نظر خواهی می شود . اکنون با توجه به گسترش فعالیت های سایت و فضا و هزینه مورد نیاز ماهانه و ... دو راه پیش روی ماست . اولین راه این است که با بودجه ناچیزی که از تبلیغات ماهیانه در سایت کسب می شود به فعالیت خود ادامه دهیم و راه دیگر اینکه باشگاهی تشکیل شود و از تمامی اعضا مبلغ اندکی ( به طور مثال سالانه 2500 تا 3000 تومان ) دریافت شود و در حسابی ذخیره شود و سپس تمامی هزنه های سایت از آن منبع تامین شود .
در راه اول یعنی عضویت رایگان آپدیت ها و امکانات سایت در همین حد و یا با سرعت پائینی رو به افزایش می رود . اما در روش دوم به محض رسیدن اعضای ثبت نام شده در سایت ، فعالیت جدی سایت شروع می شود . در این روش از ثبت نام ، قرعه کشی های ماهانه جهت اهدای کتاب ، سی دی و ... ، خرید و قرار دادن مطالب مجلات خبری به صورت ماهانه ، تکمیل آرشیو سوالات کنکور ، گالری سایت ، تکمیل و گسترش آموزش های عملی به صورت کاملا تست شده ، خرید آخرین نسخه های نرم افزارهای الکترونیکی با حجم مناسب و قرار دادن آن برای دانلود ، پياده سازی فروشگاه مخصوص و قرار دادن تخفیف مناسب برای اعضای باشگاه و .... در اختیار کاربران قرار می گیرد .
حال از یکایک کاربران دعوت می شود تا ما را از نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود در موضوع مطرح شده در این تاپیک بیان کنند تا بتون با توجه به رای کاربران گرامی تصمیم گیری شود .

با تشکر
[align=justify]

Back to top
Hamed
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

702870.36 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 6 بهمن ماه ، 1385 21:52:08 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

Quote:
ترسم نرسي به كعبه اي اعرابي اي ...

کسایی که از اول با این سایت و قبل اونم با وبلاگ من آشنا باشن می دونند که از کجا به اینجا رسیدیم و با چه امکاناتی شروع کردیم و الان چه چیزایی داریم .
این موضوع به خاطر این مطرح شد که کاربران هم در جریان باشن . تو سایتی که نهایتا 4-5 نفر فعالیت می کنن ، اونم به خاطر درس و کارایی که دارن باز نمی تونند در حدی که همه انتظار دارند فعالیت کنند . با این وضعیت به هیچ جا نمی رسیم و توقعی هم که کاربرا دارند چیز بعیدی هست .
شرایط که طوری شده که همه استفاده کننده شدند . حتی وقتی یه سوالی مطرح میشه احتمال خیلی کمی داره که کسی با اینکه جوابشو می دونه ، جواب بده . حالا چه برسه به ارسال مقاله و ...
ایمیل زدن به من و درخواست سوال کنکور ، اخبار و ... هم فایده ای نمی کنه . یا باید همه بسیج بشن و گوشه ای از کارو خودشون انجام بدن و یا اینکه حداقل یه منبعی باشه که بشه از اون استفاده کرد . اینجوریه که همیشه باید محدود کار کنیم .
فقط مطرح کردم که یا همه فعالیت داشته باشن یا اینکه حداقل هزینه های لازمه رو تامین کنن و یا اینکه با همین روند کند و آهسته بسازن و دیگه اعتراضی نباشه .

Back to top
mohseni12345
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

36.46 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 7 بهمن ماه ، 1385 00:51:38 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

من شخصا اگه پولی بشه نه می تونم و نه پول می دم
حالا شما می خوای فکر کن من ادم پول پرستی هستم یا اقتصادی
ببین سایت satsat.net یکی از بهترین مرجع های ماهواره بود و من همیشه به اون سر میزدم ولی اونا طمع گرفتشون و پولیش کردند.
منم دیگه به اون سایت نرفتم
اصلا توی ایران هنوز این فرهنگ جا نیوفتاده که به خاطر این جور چیزا پول بدند

Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger
Hamed
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

702870.36 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 7 بهمن ماه ، 1385 01:36:40 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

mohseni12345 wrote:
من شخصا اگه پولی بشه نه می تونم و نه پول می دم
حالا شما می خوای فکر کن من ادم پول پرستی هستم یا اقتصادی
ببین سایت satsat.net یکی از بهترین مرجع های ماهواره بود و من همیشه به اون سر میزدم ولی اونا طمع گرفتشون و پولیش کردند.
منم دیگه به اون سایت نرفتم
اصلا توی ایران هنوز این فرهنگ جا نیوفتاده که به خاطر این جور چیزا پول بدند

کسی نمیگه که شما پول پرستی یا .. و شما هم نمی تونی بگی که اون سایت طمع برش داشته . چون از شرایط اونا خبر نداری . اینجور سایتا با فضا و پهنای باند بالایی که نیاز دارند ، هر ماه کلی هزینه باید پرداخت کنند . همین سایت ما با اینکه هنوز خیلی کوچیکه و ... فضایی که داره 500 مگا هست . منم می تونم خیلی راحت هر فایلی که می خوام بزارمو تو فضای مجانی آپلود کنم . اما اون موقع مشکل واسه کاربرا پیش میاد . هر کسی دیر برسه فایل پاک شده و یا کارای دیگه که خودمو راحت کنم و پولی بابتش پرداخت نکنم .
تعرفه فضای این دو سایت رو ببین . تازه اینا از نوع معمولی هست . از اینا گرون تر هم خیلی هست .

شما خودت میگی که هنوز این فرهنگ جا نیفتاده و این کارو نمی کنی . اما واسه کسی هم که سایتو می زنه دلیلی وجود نداره که هر دفعه کلی هزینه از جیب خودش واسه سایت خرج کنه . بازدید شما هم وقتی فایده داره که تبلیغات و ... خوب باشه . نه مثل این سایت که خیلی خیلی از تبلیغات بگیره ماهی 19 تومن هست . که اونم تازه 2 ماه هست که داریم . 10 ماه بدون هیچ منبعی .
حالا دو حالت پیش میاد . یا اینکه از این سایت استفاده می کنید و هر کس سهم خودشو میده و یا اینکه از سایت استفاده ای ندارید و واستون هم مهم نیست .
و البته حالت سومی هم هست که اونم اینه که مثل قبل رایگان باشه اما دیگه گله و شکایتی از امکانات و ... نمی تونه باشه . منم مثل شما . بودجه ای که دارم محدوده . نمی تونم با هیچی درخواستایی که ازم میشه رو انجام بدم . این هم که میگم همه نظر بدن واسه اینه که طبق رای اکثریت عمل بشه .

Back to top
Hamed
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

702870.36 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 7 بهمن ماه ، 1385 04:08:26 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

نظر خود من اینه که همین طوری مجانی باقی بمونه . چون در حالتی که حق عضوت دریافت بشه مسئولیت منم سنگین تر میشه . اما گفتم که کاربرا بدونن یا باید خودشونم فعالیت داشته باشند و یا اینکه منبعی وجود داشته باشه که از طریق اون خواسته هاشونو اجرا کنیم .
بازم منتظر نظراتتون هستیم

Back to top
arzsh
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

26.84 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 7 بهمن ماه ، 1385 11:33:51 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

با توجه به شرایطی که گفتین من هم با پولی شدن موافقم.
Back to top
mahdi63
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

27.04 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 7 بهمن ماه ، 1385 12:11:45 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

من با گرفتن پول موافقم به نظر من ميتونيم يه سايت قوي بشيم
Back to top
parandeh
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

26.04 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 7 بهمن ماه ، 1385 12:31:39 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

موافقم ممنون از زحماتتون Wink
Back to top
Hamed
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

702870.36 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 7 بهمن ماه ، 1385 12:33:06 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

اینم یه نظر دیگه که باز ایمیل شده واسم :

salam va khaste nabashid
aga in 3000 toman ke poli nist dar mogabele zahamate shoma
man az matalebe site az in bishtar estefade kardam.
harkas movafeg nist fagat be ye chiz fekr kone ke soalati ke too site porside mishe va doostan javab midan too bazar kolli barash pool migiran
movafegam salane 3000 toman...ok
movafag bashid....ghafari....

Back to top
mina110
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

35.94 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 7 بهمن ماه ، 1385 18:23:34 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

با سلام خدمت دست اندر کاران سايت ir-micro.com

اينجانب نيز با دريافت حق عضويت موافقم اميد است در اين صورت پيشرفت بيشتري صورت گيرد

با تشکر
عليرضا منصفي

Back to top
s_miri
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

29.86 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 7 بهمن ماه ، 1385 18:24:32 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

با سلام و تشكر از زحمات شما
من هم با گرفتن مبلغي (البته كم) به عنوان تامين مالي سا يت موافقم با شرط اينكه مطالب پايه اي و علمي بيشتر شود.

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Hamed
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

702870.36 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 7 بهمن ماه ، 1385 19:55:18 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

ظاهرا تعداد موافقان بیشتر هست . اگه با همین روند پیش بره تا چند وقت دیگه سایت با همین روش اداره می شه . مبلغ عضویت هم سالانه 2000 تومن در نظر گرفته میشه .
حالا پولی و بودجه ای که از این راه جمع میشه به 4 قسمت تقسیم میشه . اولیش بودجه ذخیره هست که ماهانه قسمتی از پول واریز شدهء ماه ، به عنوان ذخیره کنار گزاشته می شه تا در مواقع ضروری از اون استفاده بشه . مثلا وقتی که عضویت خیلی کم بشه و دیگه بودجه به دست آمده با اونی که خرج میشه یکی نباشه که از این ذخیره میشه کمک گرفت .
بودجهء دوم مخصوص گسترش امکانات و فضای سایت هست + یه سری فعالیت های اقتصادی که بتونه کمک خرجی باشه
بودجه سوم مخصوص گسترش فعالیت های علمی و آموزشی سایت و بودجه چهارم هم مخصوص تشویق و دادن هدیه و ... میشه .
حالا بعد از اینکه سایت از حالت رایگان در اومد و یه مقداری پول جمع شد ، شروع می کنیم به انجام کارا .
در مرحله اول تکمیل بانک سوالات کنکور ، قرار دادن جوایز (کتاب) برای کاربران فعال در سایت ، ایجاد بانک مقالات دانشجویی ( در مرحله اول حدود 1200 مقاله ) و در مراحل بعدی تکمیل آن ، تکمیل بخش دانلود و راه اندازی بخش اخبار با خرید ماهانه مجلات تخصصی برق و کامپیوتر و آپدیت مرتب این بخش

در مراحل بعد هم :
خرید سی دی های قیمت بالا مثل مجموعه e-book های روباتیک و با قیمت پائین در دسترس کاربران قرار دادن و امثال این .
اهدای کتاب و مجلات به صورت ماهانه و به صورت قرعه کشی
خریداری کتاب هایی مانند مجموعه های 300 مدار و مدارات میکروکنترلری و قرار دادن گزیده های آن در سایت .
فعال کردن بخش کنکور و اخبار آن
ایجاد بخش آموزش های کاربردی
و ...

البته یک مورد دیگه هم هست و اونم تخفیف در خرید کتاب و مداراتی هست که در آینده از طریق سایت عرضه خواهد شد .
حالا با توجه به این موارد نظر خودتونو مطرح کنید . تا 3 روز دیگه یعنی 3 شنبه ، این نظر سنجی ادامه داره .

Back to top
maliyan
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

32.50 امتیاز

Items

PostPosted: يكشنبه، 8 بهمن ماه ، 1385 08:12:51 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

با سلام و خسته نباشيد. لطفاْ موضوعاتي مانند معرفي نرم افزارهاي كاربردي برق و آموزش آنها را در سايتتان قرار دهيد.
اگر هم بتوانيد لينك مستقيم براي دانلود آنها قرار دهيد بسيار خوب خواهد بود. با تشكر از زحمات شما

Back to top
ariyan_06
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

44.78 امتیاز

Items

PostPosted: يكشنبه، 8 بهمن ماه ، 1385 11:10:30 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

[color=darkblue][/color]

[size=18][/size] بنام خدا

من هم با روش اول ( گرفتن هزينه ) موافقم . ضمناً پيشنهاد تاسيس سنديكاي ميكرو الكترونيك ايران را

با هدف تبادل اطلاعات و ارتباط نزديكتر متخصصين امر را دارم .بگونه اي كه با مشخص نمودن هيات رئيسه

سالانه مجمع با هدف تبادل اطلاعات ، فنآوري ، يافتن نيازها ورفع آنها و حل مشكلات اعضاء گرد همايي را

هر سال در يكي از شهرهاي بزرگ كشور و با هزينه خود اعضاء ترتيب دهد .و اعضاءمقاله ها و پروژها خود را

ارائه دهند . اين حركت بعنوان اولين سنديكاي غير دولتي و مستقل متخصصين علوم الكترونيك و كامپيوتر

خواهد بود .[color=darkred][/color]

Back to top
esmael
کاربر عادی
کاربر عادی

136710.74 امتیاز

Items

PostPosted: يكشنبه، 8 بهمن ماه ، 1385 13:13:02 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

با سلام
بنده هم با پيشنهادتان موافقم چون هم شما براي ادامه كار تشويق ميشويد هم سايت پر بارتر ميشود اما ممكن است نتيجه معكوس هم داشته باشد

Back to top
unamir2003
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

26.42 امتیاز

Items

PostPosted: يكشنبه، 8 بهمن ماه ، 1385 15:48:50 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

با سلام به دوست دوستاشتنيه خودم
موافقم

Back to top
mojany2
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

27.20 امتیاز

Items

PostPosted: يكشنبه، 8 بهمن ماه ، 1385 19:53:11 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

بسيار عالي ست من هم به عنوان يك عضو كوچك موافقم (مورد دوم)
Laughing

Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Hamed
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

702870.36 امتیاز

Items

PostPosted: دوشنبه، 9 بهمن ماه ، 1385 04:07:20 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

با تشکر از دوستانی که نظر دادند .
راستش هر چی فکر می کنم دلم رضایت نمی ده این کارو انجام بدم . با دونه دونه کاربرای سایت حال می کنم . دم نمی خواد سایت رو بعضیا بسته بشه .
فعلا یه کاری انجام می دیم . کماکان سایت رایگان باقی می مونه . دوستان هم اگه کمک کنن و سایت فعال تر بشه ، احتمالش هست بتونیم یه اسپانسر واسه سایت چور کنیم . اونجوری هزینه های لازم توسط اسپانسر تامین میشه و همه راحت میشن .
بازم هر کسی نظر ، پیشنهاد و ... داره مطرح کنه . Wink

Back to top
rizeh
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

51.18 امتیاز

Items

PostPosted: دوشنبه، 9 بهمن ماه ، 1385 20:04:51 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام
خسته نباشی

من اولین باریه که به این سایت میام.
سایت خیلی خوبیه واقعا خسته نباشی.
راه اندازی یه سایت شاید کار راحتی باشه. ولی به روز نگهداشتن اون و جذب کاربر کارهای به مراتب سخت تری هستند. طبق معمول ضریب سختی این کار ها رو تو ایران باید چند برابر کنیم. :D
سایت شما هم خوب طراحی شده و هم پربار به نظر میرسه.
من با پولی شدن سایت موافقم. لا اقل یه انگیزه ای برای شما باید ایجاد بشه.
ببینید من هرچقدر که در نظر بگیرید حاضرم پول بدم. فقط یه مشکلی هست.
دادن پول!
اگه قرار باشه واسه دادن پول مجبور بشم سر صف بانک وایسم اگه بهترین سایت دنیا باشین هم این کار رو نمیکنم.
اگه هم قرار باشه برم تو صف خودپرداز بانک وایسم هم این کار رو نمیکنم.
یه کاری بکنین که دادن پول راحت بشه. میتونین تعداد افراد رو ...... Wink

به امید موفقیت بشتر برای شما

Back to top
Hamed
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

702870.36 امتیاز

Items

PostPosted: سه شنبه، 10 بهمن ماه ، 1385 01:39:39 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

اگه قرار باشه این طرح پیاده بشه ، تو مرحله اول از طریق ملی کارت ، مهر کارت و بانک سامان قابل پرداخت هست . و تو مرحله دوم هم از طریق جام و پارسیان .
این جوری میشه گفت بهترین راه هست .

Back to top
Post new topic   Reply to topic    ...::: Ir-Micro.Com :::... Forum Index -> اطلاعیه های سایت All times are GMT + 3.5 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum

Jump to: