عضویت     ورود  مهم نیست اگر زمین بخورید ، مهم دوباره برخاستن است . وینسنت لمباردی شنبه، 17 خرداد ماه ، 1399

کانال تلگرام

تبلیغات متنی

منوی سایت

جست و جو در بانك مقالات

مقالات جدید
تعداد شاخه ها: 30 عدد
تعداد مقالات: 758 عدد 1: آزمايشگاه الكترونيك - استاد محرري 
[دفعات مشاهده : 6626 بار]
 2: جزوه درس مخابرات 1 - دانشگاه فردوسي مشهد 
[دفعات مشاهده : 6546 بار]
 3: كتاب مهندسي تاسيسات / دكتر كلهر 
[دفعات مشاهده : 6357 بار]
 4: مجموع اعوجاج هارمونیک T.H.D 
[دفعات مشاهده : 6355 بار]
 5: كتاب "روش طراحي و تحليل مدارهاي الكترونيك" 
[دفعات مشاهده : 13119 بار]
 6: ادوات نوري 
[دفعات مشاهده : 6184 بار]
 7: كتاب اصول تلويزيون رنگي 
[دفعات مشاهده : 8167 بار]
 8: پروژه دزد گیر با سنسور تشخیص حرکت pir با قفل رمز الکترونیکی 
[دفعات مشاهده : 7485 بار]
 9: جزوه اندازه گیری الکتریکی 
[دفعات مشاهده : 6791 بار]
 10: سوالات کنکور کارشناسی ارشد 90 / گروه مهندسی برق 
[دفعات مشاهده : 8531 بار]
 11: آرشيو پروژه هاي 8051 
[دفعات مشاهده : 7357 بار]
 12: آرشيو پروژه هاي AVR‌ (ـ‌ 126 پروژه ) 
[دفعات مشاهده : 15358 بار]
 13: آموزش برنامه نويسي و كار با ماژول Sim300CZ با ميكروكنترلر AVR 
[دفعات مشاهده : 11523 بار]
 14: سوالات كنكور كارشناسي ناپيوسته 89 - گروه برق 
[دفعات مشاهده : 8763 بار]
 15: ارتباط میکروهای PIC با کمک پروتکل سریال I2C و نکات تکمیلی ماژول MSSP 
[دفعات مشاهده : 6921 بار]
 16: ساعت تقویم با کمک میکروکنترلر PIC و DS1307 
[دفعات مشاهده : 7459 بار]
 17: تایمرهای چند زمانه ( ساعت مرکزی ) با میکرو PIC 
[دفعات مشاهده : 6848 بار]
 18: ساعت تقویم شمسی مجهز به آلارم روزانه و هفتگی 
[دفعات مشاهده : 7755 بار]
 19: صفحه کلید وقفه ای با میکروکنترلر PIC 
[دفعات مشاهده : 6563 بار]
 20: کرنومتر دیجیتال با میکروکنترلر PIC با قابلیت ثبت 3 زمان 
[دفعات مشاهده : 6668 بار]
 21: طراحی و ساخت مدارات انتقال دیتا به وسیله ماژول های HMTR + پروژه چت متنی بیسیم 
[دفعات مشاهده : 11000 بار]
 22: سنسورهای حرارت 
[دفعات مشاهده : 8789 بار]
 23: کنترل وسایل برقی از طریق خط تلفن با میکروکنترلر PIC 
[دفعات مشاهده : 8899 بار]
 24: ارتباط سریال UART بین دو میکروکنترلر PIC 
[دفعات مشاهده : 7151 بار]
 25: گزارش کار آموزی : ماشین های ابزار کنترل عددی CNC 
[دفعات مشاهده : 7461 بار]
 26: کنترل وسایل به کمک ماژول HM-TR و میکرو AVR 
[دفعات مشاهده : 10017 بار]
 27: طراحی و ساخت کنترل از راه دور 1 کانال با کمک ماژول های ASK و آی سی های سری PT 
[دفعات مشاهده : 8475 بار]
 28: مجموعه رفرنس های آموزشی میکروکنترلرهای سری dsPIC 
[دفعات مشاهده : 7853 بار]
 29: مجموعه پروژه های میکروکنترلر AVR با کامپایلر بسکام 
[دفعات مشاهده : 13241 بار]
 30: طراحی و ساخت مدارات انتقال دیتا به وسیله ماژول های HM-T و HM-R با میکرو AVR 
[دفعات مشاهده : 10947 بار]

آخرين مطالب ارسال شده
· روش طراحي و تحليل مدارهاي الكترونيك[ 1 نظر شما چيه؟ - 40663 مشاهده ]
· اصول تلويزيون رنگي[ 0 نظر شما چيه؟ - 18943 مشاهده ]
· نرم افزار DigSilent[ 2 نظر شما چيه؟ - 22093 مشاهده ]
· AVR Tech Lib 2011[ 1 نظر شما چيه؟ - 25608 مشاهده ]
· مجموعه كنفرانس هاي سالينه ميكروچيپ / سال 2009 /[ 2 نظر شما چيه؟ - 23396 مشاهده ]
· آموزش كار با ماژول SIM300CZ با ميكرو AVR[ 4 نظر شما چيه؟ - 25840 مشاهده ]
· مجموعه فيلم هاي آموزشي نرم افزار Altium Designer[ 0 نظر شما چيه؟ - 40142 مشاهده ]
·  سوالات كنكور كارشناسي ناپيوسته 89 - گروه برق[ 0 نظر شما چيه؟ - 20787 مشاهده ]
· لينك دانلود مجله October 2010 / SERVO[ 0 نظر شما چيه؟ - 17699 مشاهده ]
· Catalog CA 01 (10/2009) / International version[ 0 نظر شما چيه؟ - 22271 مشاهده ]

[ موارد بیشتر در بخش اخبار و تازه ها ]

زبان
انتخاب زبان نمایش :

مطالب جديد
· 1: نقشه و راهنمای تعمیرات دوربین فیلمبرداریVP-A33
· 2: A Novel Evolutionary Approach to Image Enhancement Filter Design:Method and Applications
· 3: Blind Channel Equalization Using CMA Algorithm
· 4: ANSI/IEEE Std 530-1978
· 5: طراحی و تحلیل بازار رزرو در محیط رقابتی صنعت برق بر اساس مدل Pay-as-Bid
· 6: ارائه یک فرم بندی جدیدبرای روش Circuit Envelope و اعمال ان در طراحی و شبیه سازی یک تقویت کننده توان
· 7: مدل كاربردي براي تست غير مخرب عملكرد فيوزها
· 8: جستجوي اطلاعات مبتني بر مدل هاي اطلاعاتي WP-AWP-AWPS بوسيله سيستم فازي
· 9: بهینه سازي مدلهاي چرخش ثابت و سینگر در سیستم هاي ردیابی TWS
· 10: A Comparative Performance Evaluation Of Network-on-Chip Architectures Under Self-Similar Traffic
· 11: A New Approach to Hindi Text Steganography by Shifting Matra
· 12: بررسي اثرات منبع تغذيه نامتعادل بر جريان و گشتاور موتورهاي القايي سه فاز
· 13: Discovering Homogeneous Web Service Community in the User-Centric Web Environment
· 14: مجله February 2010 ، ELEKTOR
· 15: تركيب روشهاي مبنتي بر مدل و پردازش چندباندي گفتار براي مقاوم سازي بازشناسي گفتار نسبت به نويز
· 16: feedback control theory
· 17: خوردگی پایه های بتونی در مناطق آلوده
· 18: دانلود کتاب آموزش انیمیشن سازی با نرم افزار سویش مکس
· 19: معرفی و تحلیل پایداری یک الگوریتم برای تخمین n فرکانس یک سیگنال شامل مجموع سینوسها
· 20: Reliability Index Forecast by Fuzzy Principle

[ آخرين مقالات ]

ارسال مقاله به سايت

...::: Ir-Micro.Com :::... :: View topic - کمک:کنکور کاردانی به کارشناسی این درصد ها رو بزنم قبول میشم

کمک:کنکور کاردانی به کارشناسی این درصد ها رو بزنم قبول میشم
Goto page 1, 2  Next

Post new topic   Reply to topic    ...::: Ir-Micro.Com :::... Forum Index -> کنکور ، ادامه تحصیل و انتخاب رشته Printable Version
View previous topic :: View next topic  
Author Message
navid_nasim
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

496.26 امتیاز

Items

Status: Offline

PostPosted: جمعه، 6 مهر ماه ، 1386 19:45:21 Reply with quote Scroll Down to Next postGo to last Post of Page

با سلام خدمت دوستان

یکی از دوستانم میخوا در کنکور کاردانی به کارشناسی رشته برق قدرت دانشگاه ازاد شرکت کند
اگه این درصد ها رو بزنه آیا قبولی دوست من در شهر اردبیل برای دانشگاه ازاد چقدر است ممنون میشم جواب بدید
ادبیات 40%
زبان خارجی 0
معارف 30%
ریاضی 30%
ماشین ها الکتریکی 20%
تکنولوژی کارگاه برق 10%
فیزیک الکتریسته 40%
مدار الکتریکی 35%

ممنون Embarassed Laughing Neutral

Back to top
View user's profile Send private message
Hamed
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

702870.36 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 6 مهر ماه ، 1386 22:53:13 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام
فکر کنم حل باشه با این درصد ها . من پارسال این درصد ها رو زدم :
ادبیات : 36.7%
معارف : 6.7%
زبان : 23.3%
ریاضی : 0
فیزیک : 31.7%
تحلیل مدار : 42.2%
الکترونیک : 35.6%
مدار منطقی : 25%

با اینها تهران جنوب قبول شدم و رتبهء 125 .
البته ریاضی خیلی مهم هست . چون کسایی رو میشناسم که با خودم قبول شدن ، حتی درسایی مثل الکترونیک و تحلیل مدار که اصلی هستند و ضریب بالا دارن رو 0 یا منفی زده بودن ، اما چون ریاضی زیاد زده بودن قبول شده بودند .
البته دو نکته رو هم مد نظر داشته باشید :
یکی اینکه خوب اردبیل قبولیش راحت تره .
و دومی اینکه درسته گفتم آسون تر هست ، اما خوب واسه قدرت یه سختی دیگه وجود داره و اونم اینه که سراسری ظرفیت درست حسابی نگرفته و پس همه رو آزاد حساب می کنن . واسه همین بهتره واسه اطمینان از اینها بیشتر بزنید .

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
omed
کاربر ماهر
کاربر ماهر

118623.20 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 7 مهر ماه ، 1386 09:21:33 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

يكي از رفيقهاي من پارسال كمتر از اين زده بود قبول شد
البته من خودم امسال در سراسري خيلي بيشتر از اينها رو زده بودم ولي قبول نشدم Sad البته برق كنترل مشهد بود . مثلا ماشين رو 89 زده بودم و يا تكنولوژي برق رو 100 زدم و رياضي 12 و فيزيك مغناطيس 36 و ساير در سها رو هم كمي پايين زده بودم و قبول نشدم ولي اگه پايين تر از اينها رو در دانشگاه آزاد بزنم حتما قبول ميشم Laughing ولي دانشگاه آزاد رفتن خيلي مشكله در اردبيل ترمي حداقل يك ميليون هزينه داره . Shocked البته خوابگاه هم نميدند . Crying or Very sad

Back to top
Hamed
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

702870.36 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 7 مهر ماه ، 1386 12:49:52 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

کنکور آزاد از نظر سوالات تخصصی از سراسری سخت تر هست ، اما واسه سوالات عمومی آسون تر ، اونم به این دلیل که هم خود سوال سخت هست و هم برخی ها یه حالت پیچونده شده داره و هم اینکه استفاده از ماشین حساب ممنوع هست (اونم با ارقامی که تو سوالها میدن که 5 ساعت باید دستی حساب کرد) . مثلا الکترونیک رو من 84 که آزمایشی کنکور دادم ، 63% تو سراسری زده بودم ، اما قبول نشدم . اما خوب آزاد به نظر خودم کنکورش نسبت به سراسری خیلی سخت تر بود .

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Hamed
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

702870.36 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 7 مهر ماه ، 1386 12:52:40 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

اینم یادم رفت . در مورد شهریه هم فرقی نداره کدوم شهر باشه . واسه مهندسی برق ترمی بین 600 تا 700 هزینه داره .
Back to top
omed
کاربر ماهر
کاربر ماهر

118623.20 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 7 مهر ماه ، 1386 15:52:39 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

البته اين مسله كاملا درسته . ماشين حساب خيلي كمك ميكنه و احتمال خطا در محاسبات رو پايين مياره . راستي در كنكور آزاد چرا نميذارن از ماشين حساب استفاده بكنيم ولي در سراسري مجازه؟ Exclamation Mad Question در ضمن حالا من خودم دقيقا اطلاع ندارم ولي رفيقم ميگفت كه با هزينه كتاب و خوابگاه و ساير هزينه ها ( شهريه) ترمي در حدود يك ميليون هزينه داره Shocked حالا من زياد اطلاع ندارم گفته هاي ايشون رو ميگم Idea حتي ترمي 700 هم زياده ه ه ه Mad Evil or Very Mad
Back to top
m13mohammadi
کاربر عادی
کاربر عادی

1750.28 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 7 مهر ماه ، 1386 21:31:34 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام. من در كنكور سراسري امسال درصدهايم اين بود
معارف45 درصد ،
ادبيات 53.88 درصد
، زبان 25درصد،
رياضي 15.55 درصد
فيزيك48.88 درصد،
مدارالكتريكي 33.33 درصد
الكترونيك 31.66 درصد
ماشين الكتريكي 5 درصد
مدار منطقي 46.66درصد
با اين درصد ها رتبه‌ام 342 در الكترونيك شد و تهران قبول شدم به نظر من شما زماني مي‌توانيد قبولي فردي را صد درصد بدانيد كه نه صفر و نه منفي داشته باشد چون همه چيز را تغيير مي‌دهد. نكته اينست كه شما نمي‌توانيد با سالهاب قبل مقايسه كنيد چون هر سال رقيب‌ها متفاوت هستند. ولي اميدوارم كه قبول شود. Razz

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
mohammadjavad
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

124.10 امتیاز

Items

PostPosted: سه شنبه، 29 آبان ماه ، 1386 20:57:20 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام
رياضي 46
فيزيك 78
مدار 85
ماشين 50
تكنولوژي 65
ابزار دقيق 20
خدا را شكر توانستم در كنكور 86 رتبه اول را كسب كنم.

Back to top
saeed_2008
کاربر فعال
کاربر فعال

27898.50 امتیاز

Items

PostPosted: سه شنبه، 29 آبان ماه ، 1386 22:53:30 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام بچه ها. خیلی خوب کاری کردید که کارنامه هاتون رو گذاشتید. خیلی بهم کمک کرد و البته خیلی هم امید داد. واقعا مرسی. منم این جمعه آزمون آزاد دارم. تهران جنوب الکترونیک زدم.
حالا که شما کارنامتون رو گذاشتید منم کارنامه سراسری 86 الکترونیک امسالم رو میزارم:

معارف 5
ادبیات 16.66
زبان 41.66
ریاضی 26.66
فیزیک 53.33
مدار 43.33
الکترونیک 5
ماشین 3.33
دیجیتال 17.77

رتبه 1254

لطفا هر کی که کارنامه (مخصوصا آزاد) رو داره بزاره.
راستی یه سوال. آقا حامد شما مگه کارشناسی پیوسته تهران جنوب نمیخونید؟

Back to top
fazel1
کاربر عادی
کاربر عادی

1143.90 امتیاز

Items

PostPosted: چهارشنبه، 30 آبان ماه ، 1386 00:49:00 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام
mohammadjavad شما در كدام كنكور با اين درصد ها اول شديد Question سراسری يا ازاد Question aa)

Back to top
saeed_2008
کاربر فعال
کاربر فعال

27898.50 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 2 آذر ماه ، 1386 16:19:31 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام بچه ها. بالاخره امروز کنکور کاردانی به کارشناسی آزاد رو دادیم. از آقا حامد و بقیه می خوام که نظر بدین و بگین که با این درصدهای من، چه رتبه ای تو الکترونیک تهران جنوب میارم:
ادبیات 0
معارف 0
زبان 53.33
ریاضی 75 ( آسون بود)
فیزیک 20 (خیلی سخت بود)
مدار 63.33 (سخت بود)
الکترونیک 6.33 (وحشتناک سخت بود)
مدار منطقی 45

البته بدیهی است که تعدادی هم غلط خواهم داشت که البته امیدوارم نداشته باشم.
سوال دیگه اینکه تهران جنوب چند نفر میگیره؟
حالا یعنی قبول میشم؟

Back to top
Hamed
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

702870.36 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 2 آذر ماه ، 1386 20:46:53 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

اگه اینها رو زده باشی به احتمال 90% قبولی . تهران جنوب ظرفیتش بالا هست . اگه اشتباه نکنم پارسال 250~270 تا ورودی جدید گرفت (البته برای الکترونیک) . در مورد سخت بودن مدار و الکترونیک هم همیشه همین بوده .
اگه سوالات رو دقت کرده باشی از سخت شروع میشه و آسون میرسه که به خاطر این هست که داوطلب اول اعصابش یه نمه به هم بریزه و ... . اما بگردی یه سری سوالا هم هست که در حد هنرستان هست و ...
اما نمی دونم رو چه حسابی تو کنکور آزاد همیشه درسهای عمومی + ریاضی آسون هست ، اما درسی مثل الکترونیک رو خیلی سخت میدن و حتی سوال رو هم ساده میدن ، مقادیر اونو جوری طراحی می کنن که کلی وقت بگیره واسه محاسبه . اونم وقتی که بردن ماشین حساب ممنوع هست :D

Back to top
Hamed
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

702870.36 امتیاز

Items

PostPosted: جمعه، 2 آذر ماه ، 1386 22:01:37 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

sdahcrit wrote:

لطفا هر کی که کارنامه (مخصوصا آزاد) رو داره بزاره.
راستی یه سوال. آقا حامد شما مگه کارشناسی پیوسته تهران جنوب نمیخونید؟

من ناپیوسته هستم . (هنرستانی بودم) Smile

Back to top
saeed_2008
کاربر فعال
کاربر فعال

27898.50 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 3 آذر ماه ، 1386 18:30:49 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

این که الکترونیک رو 6 درصد زدم کمی نگرانم کرده Sad البته اگه مدار غلط نداشته باشم میتونه کمکم کنه Shocked در ضمن تو محل برگزاری آزمون اکثرا تهران جنوب زده بودند 4455() اینها باعث شده که من کمی نگران بشم Confused بابا لطفا یکی به من روحیه بده crybaby
Back to top
Hamed
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

702870.36 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 3 آذر ماه ، 1386 19:21:46 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

sdahcrit wrote:
این که الکترونیک رو 6 درصد زدم کمی نگرانم کرده Sad البته اگه مدار غلط نداشته باشم میتونه کمکم کنه Shocked در ضمن تو محل برگزاری آزمون اکثرا تهران جنوب زده بودند 4455() اینها باعث شده که من کمی نگران بشم Confused بابا لطفا یکی به من روحیه بده crybaby

اینکه اکثرا تهران جنوب رو زده باشن چیز عجیبی نیست . چون تو تهران فقط واحد جنوب میگیره (باقی برای پیوسته ها هست) و خوب تا حدی هم به خاطر خودش که تو دانشگاه های آزاد جز بهترین ها واحد ها هست ، خوب متقاضی هم زیاد داره .
اما ظرفیت بالایی هم میگیره ، حتی پارسال بیش از این حد هم گرفت که یک سری رو به تهران مرکز منتقل کردند .
بهتره زیاد سخت نگیرید .

Back to top
yaghaffar
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

410.66 امتیاز

Items

PostPosted: يكشنبه، 4 آذر ماه ، 1386 09:06:50 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

دوست عزيزم در كنكور سراسري ابزار دقيق
Back to top
AMINJON
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

119.18 امتیاز

Items

PostPosted: چهارشنبه، 26 تير ماه ، 1387 14:19:53 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام
منم جمعه كنكور دادم ولي خيلي بد شد چون فقط دو هفته درس خونده بودم .با اين حال دروس تخصصي را بدكي نزدم به نظر شما من ميتونم ابزار دقيق قبول بشم.راستي ابزار دقيق چند نفر ميگيرند
معارف 0٪
ادبيات 0٪
زبان 0٪
رياضي 0٪
مدار 40٪
فيزيك 40٪
ماشين 40٪
ابزار دقيق 75٪
مدار فرمان 60٪

Back to top
sadaf413
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

32.96 امتیاز

Items

PostPosted: يكشنبه، 17 شهريور ماه ، 1387 23:13:23 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام به همه دوستان
تو وبلاگ حقیر میتونید کارنامه ی رتبه های 10 و 13 و 16 و 709 رشته الکترونیک کنکور کاردانی به کارشناسی دولتی رو ببینید

اینم آدرسش
www.azadshahr2008.blogfa.com
موفق و پیروز باشید

Back to top
rasainia
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

158.44 امتیاز

Items

PostPosted: پنجشنبه، 9 آبان ماه ، 1387 23:37:45 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام به همه دوستان و مهندسان حال و آینده - - آقا من یک سوال فوری فوری و مهم دارم + لطفا پاسخ بدید = ممنون میشوم :
من آذر ماه 87 کنکور دانشگاه آزاد کاردانی به کارشناسی برق - قدرت میدم + میخواستم ببینم اگه من تو این درسهای زیر این درصدها را بزنم آیا از یکی از سه شهر ( به ترتیب اولویت ) : اردبیل - ابهر - یزد قبول میشم ؟؟؟؟ aa) aa) Razz Razz Laughing Laughing aa) aa)

ادبیات 20% الی 10%
زبان خارجی 10%
معارف 30% الی 40%

ریاضی 5% الی 10%
ماشین ها الکتریکی 20%
تکنولوژی کارگاه برق 20% الی 30%
فیزیک الکتریسته 20% الی 30%
مدار الکتریکی 40% الی 50%

Back to top
SAEED437
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

179.18 امتیاز

Items

PostPosted: چهارشنبه، 14 اسفند ماه ، 1387 01:21:05 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

با سلام این هم درصدهای رتبه یک الکترونیک امسال 87 aa) aa) ppr( ppr( [img]D:\1[/img]
Back to top
Arash_em
مدیر سایت - Site Admin
مدیر سایت - Site Admin

282074.08 امتیاز

Items

PostPosted: چهارشنبه، 14 اسفند ماه ، 1387 01:25:16 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

SAEED437 wrote:
با سلام این هم درصدهای رتبه یک الکترونیک امسال 87 aa) aa) ppr( ppr( [img]D:\1[/img]

سلام.
دوست عزیز لطفی بفرمایید و عکس مورد نظرتون را داخل سایتی مثل

آپلود بفرمایید و لینکش را اینجا قرار دهید...
با تشکر.

rasainia عزیز شما به نظرم اگر 2-3 تا از درسهای تخصصی را 10 - 15 درصد بیشتر بزنید درصد قبولیتون زیادتر می شه...
موفق و پیروز باشید.

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
m0jtaba
کاربر فعال
کاربر فعال

46319.42 امتیاز

Items

PostPosted: چهارشنبه، 14 اسفند ماه ، 1387 09:25:51 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

دولتی اگر بخوای باید مدار و الکترونیک رو بالای 40 بزنی باقی رو 10 15 درصد کافیه .
واسه دانشگاه آزاد 25 درصد مدار و الکترونیک و 10 درصد همه درسها ان شاالله قبولی

Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
m0jtaba
کاربر فعال
کاربر فعال

46319.42 امتیاز

Items

PostPosted: شنبه، 17 اسفند ماه ، 1387 09:31:40 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

کتاب های مدرسان شریف رو بخون شک نکن دولتی در میای
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Elasty
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

48.82 امتیاز

Items

PostPosted: سه شنبه، 26 آبان ماه ، 1388 20:26:47 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

سلام بچه ها .
چند روز دیگه کنکور آزاد 88 میدم . . .
بسیار ترس ورم داشته .

خیلی جاها توی نت در مورد کنکور آزاد خوندم . خیلی مطالب با هم تناقض داشتن !

منی که فک میکردم آزاد اصن کشکی نیست حالا خیلی نگرانش هستم . یکی میگه مثل آب خوردن قبول میشی ، یکی هم میگه نه خیلی سخته @

انتخاب های من به ترتیب کرج ؛ لاهیجان و ابهر هستن !

زیاد درس نخوندم اما میدونیم میتونم این طوری تقریبا بزنم :

ادبیات 30
معارف 60 - 70
زبان 70-80

ریاضی ( اینو هنوز دست بهش نزدم ؛ شاید 0 . البته شاید روز های پایانی بخوندم و 10 تایی بزنم )

مدار 30
الک 30
دیجیتال 30
فیزیک 30

این ها !

این ها کمکم میکنه کرج قبول شم ؟ تراز کرج اینطور که شنیدم روی 6 هزار میچرخه . . .

اگه کرج نیارم رو انتخاب 2 قدرتی دارم ؟

ممنون

Back to top
noonoosh
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

50723.24 امتیاز

Items

PostPosted: يكشنبه، 20 دي ماه ، 1388 13:15:09 Reply with quote Go to Top of PageScroll Up to Previous postScroll Down to Next postGo to last Post of Page

yaghaffar wrote:
دوست عزيزم در كنكور سراسري ابزار دقيق

ادبیات55
معارف 68
زبان 53.33
ریاضی 95
فیزیک 68
مدار 88.03
الکترونیک 77.35
مدار منطقی 98

من با این درصد دانشگاه تهران قبول شدم

Back to top
Post new topic   Reply to topic    ...::: Ir-Micro.Com :::... Forum Index -> کنکور ، ادامه تحصیل و انتخاب رشته All times are GMT + 3.5 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum

Jump to: